Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

1 % podatku

Orlęta Krosnowice Hutnik Szczytna Polonia Ząbkowice Śląskie MLKS Radków Śnieżnik Domaszków Łomniczanka St. Łomnica Pogoń Duszniki Zdr. Zamek Gorzanów
    Trzy zwycięstwa drużyn młodzieżowych ! Necrol

Młodzież
Bardzo dobry weekend zanotowały drużyny młodzieżowe Polonii. Juniorzy pokonali po dobrych zawodach na wyjeździe 4:0 zespół Śnieżnika Domaszków. Drużyna Orlików występująca w grupie 1. pokonała na wyjeździe 5:4 Pogoń Duszniki Zdrój, zaś druga drużyna w derbach pokonała 10:4 Orlika Kłodzko.

Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 19.04.2015 18:36 0 Komentarzy Czytaj więcej

Zwycięstwo w Dusznikach [18 foto] damian2608

Polonia wygrała po ciężkim meczu na wyjeździe z Pogonią Duszniki 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił z rzutu karnego w drugiej odsłonie gry Mateusz Grudzień. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego w 94 minucie podyktowanego po faulu Maćka Woźniaka.

Dostępna jest Galeria zdjęć z meczu [18 foto]. Ciąg dalszy, wyniki oraz tabela po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 19.04.2015 17:04 0 Komentarzy Czytaj więcej

Wygrać w Dusznikach w hicie 20. kolejki! Necrol

Zapowiedz
W 20. kolejce o mistrzostwo klasy "A" nasi seniorzy udadzą się na ciężki teren do Dusznik-Zdroju. Mecz bardzo ważny dla nas jeżeli chcemy nadal być liderem i utrzymać przewagę nad Polonią Ząbkowice (przez ostatni vo. przewaga zmalała do 2 pkt). Jesienią na boisku w Bystrzycy padł wynik 4:1 dla gospodarzy po trzech bramkach Rafała Sołodowczuka i jednej Mateusza Grudnia.

W ostatniej kolejce Pogoń mimo, że w Ożarach przegrywała 3:0 w 21 minucie, potrafili się zmotywować i ostatecznie wygrać 3:4. W ostatnich latach to Bystrzyczanie wychodzili zwycięsko z większości pojedynków z Pogonią. W 11 meczach ośmiokrotnie wygrywaliśmy, raz remisując i dwa razy przegrywając. Nie możemy jednak zapomnieć, że te zwycięstwa wcale nie przychodziły łatwo szczególnie na terenie przeciwnika i zapewne tak będzie również dzisiaj.

Zapowiadają się bardzo ciekawe zawody, początek spotkania o godz. 16:00 w Dusznikach Zdroju. Serdecznie zapraszamy!

Dodano: dnia 19.04.2015 10:35 0 Komentarzy

Dwa oblicza Orlików mateusz123

Młodzież
Pierwszy zespół Polonii przegrał z ULKS-em Bystrzyca Kłodzka 0:8, zaś drugi zespół pokonał 9:2 Orła Ząbkowice Śląskie.

Bramki dla drugiego zespołu Polonii zdobywali Pachowicz (trzy), Truszczyński (dwie), Mulski, Bronowicki, Szczepański oraz Jaśkowiak.

Dodano: dnia 14.04.2015 12:02 0 Komentarzy

Walkower na naszą niekorzyść [14 foto] damian2608

W rozgrywanym wczoraj meczu z Hutnikiem Szczytna w regulaminowym czasie gry padł wynik remisowy 1:1. Po strzelonym karnym w pierwszej połowie przez Mateusza Grudnia prowadziliśmy aż do 92 minuty. Wtedy goście wyrównali. Jednak po meczu okazało się, że w wyniku "papierkowych" problemów został przyznany walkower na korzyść Hutnika.

Polonia pozostaje na pozycji lidera, przewaga zmalała jednak do 2 punktów. Poniżej galeria zdjęć oraz zaktualizowana tabela.

Dostępna jest Galeria zdjęć z meczu [14 foto].

Dostępne są Wyniki oraz Tabela po XIX Kolejce A Klasy Gr.III.

Dodano: dnia 13.04.2015 15:04 1 Komentarzy

Zrewanżować się Hutnikowi damian2608

Seniorzy
Już jutro, 12 kwietnia na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej seniorzy Polonii rozegrają kolejny mecz o punkty. Tym razem przeciwnikiem będzie zespół ze Szczytnej. Jak zapewne wszyscy pamiętają, jesienne spotkanie w Szczytnej skończyło się przegraną naszego zespołu 5:4.

Początek meczu o godzinie 16:00. Zbiórka zawodników o 15:00.

Dodano: dnia 11.04.2015 20:37 0 Komentarzy

Nadrabiamy zaległości [foto] mateusz123

NewsZ małym opóźnieniem ale udostępniamy państwu galerie zdjęć z niedzielnego pojedynku na szczycie A Klasy, który rozgrywany był w Ząbkowicach Śląskich. Dla przy pomnienia nasza Polonia pokonała swoją imienniczkę 5:3 !

Dostępna jest Galeria zdjęć z meczu [15 foto].

Dodano: dnia 02.04.2015 18:29 0 Komentarzy

Orlicy znów zwycięzcy mateusz123

Młodzież
Zespół Orlików Polonii rocznik 2005 i młodsi zwyciężyli w turnieju w Stroniu Śląskim. Organizatorem był klub sportowy Trojan Lądek Zdrój. W całych zawodach udział wzięło osiem drużyn z naszego regionu w tym zespół KP Góra I oraz II.

W finale Polonia ograła 3:0 Nysę Kłodzko. Królem strzelców został Paweł Truszczynski z Bystrzycy Kłodzkiej.

Dodano: dnia 30.03.2015 19:58 0 Komentarzy

Rozpiska treningów damian2608

Seniorzy
W tym tygodniu seniorzy trenować będą we wtorek, godzina 18 na Orliku, oraz czwartek i piątek o tej samej godzinie, ale już na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej.

Dodano: dnia 30.03.2015 15:53 0 Komentarzy

Wielkie emocje i triumf Polonii! [15 foto] mateusz123

Mały krok w kierunku awansu do Okręgówki wykonany ! Bystrzyczanie po emocjonującym spotkaniu pokonali na wyjeździe vice-lidera z Ząbkowic Śląskich 5:3. Do przerwy prowadziliśmy 2:1. Dzięki temu zwycięstwu mamy już pięć punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem w ligowej tabeli !

Dodano: dnia 29.03.2015 12:19 0 Komentarzy Czytaj więcej

Na początek z Ząbkowicami damian2608

Zapowiedz
W najbliższą niedzielę, 29 marca rozegramy pierwszy ligowy mecz w tym roku. Już w pierwszej kolejce tej wiosny czeka nas wyjazd do Ząbkowic Śląskich, aktualnego wicelidera tabeli. Jedynie 2 punkty dzielą jutrzejszych przeciwników od pierwszego miejsca w tabeli. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Początek już o 11:00 na stadionie w Ząbkowicach Śląskich.

Relacja na żywo z meczu na fan-page klubu na Facebooku!

Zbiórka zawodników o godzinie 9:00. Wszystkich kibiców zapraszamy !

Dodano: dnia 28.03.2015 17:20 0 Komentarzy