Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

mateusz123

Orlęta Krosnowice Hutnik Szczytna Polonia Ząbkowice Śląskie MLKS Radków Śnieżnik Domaszków Łomniczanka St. Łomnica Pogoń Duszniki Zdr. Zamek Gorzanów
    Wywalczyli trzy punkty mateusz123

Seniorzy Polonii po ciężkim meczu wygrywają na wyjeździe z Polanicą 2:0. Mimo wielu dogodnych sytuacji, nie udało się zdobyć większej liczby bramek. Bramki zdobywali Dawid Duplaga i Daniel Pasternak. Już za tydzień Polonia podejmuje na własnym boisku nieobliczalny  Śnieżnik Domaszków.

Ciąg dalszy, wyniki oraz tabela po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 26.10.2014 16:02 4 Komentarzy Czytaj więcej

Wyjazdowy remis juniorów mateusz123

Drużyna juniorów Polonii zremisowała na wyjeździe 2:2 z zespołem Zamka Trzebieszowice. Pierwszy zespół Orlików wygrał 9:1 z Tęcza Ścinawka Średnia zaś druga drużyna pokonała 10:0 Unię Złoty Stok. Dla drużyn Orlików był to ostatni mecz w tej rundzie natomiast juniorzy za tydzień w ostatniej kolejce zagrają z Zjednoczonymi Ścinawka Średnia.

Ciąg dalszy, wyniki oraz tabele po kliknięciu na czytaj więcej

Dodano: dnia 26.10.2014 09:24 0 Komentarzy Czytaj więcej

W 12. kolejce z Polanicą HUBI1994

Images: kspolanicazdroj.jpgW 12. kolejce Klasy "A" nasi seniorzy na stadionie w Szczytnej podejmą drużynę KS Polanica Zdrój. Obecnie ta drużyna zajmuję bardzo słabe, bo przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie 7 punktów. Nasza drużyna po zwycięstwie nad Orlętami Krosnowice będzie chciała kolejny raz zdobyć trzy punkty i musi wykorzystać słabą dyspozycję swoich kolejnych rywali, którzy mają znacznie większy potencjał i zasługują na wyższe miejsce w tabeli.

Początek spotkania 26.10 (niedziela) o godzinie 14:00 (pamiętajmy o zmianie czasu). Zbiórka zawodników o godzinie 12:30.

Dodano: dnia 25.10.2014 09:53 1 Komentarzy

Dwa zwycięstwa i porażka mateusz123

Nasz zespół juniorów pokonał na własnym obiekcie 8:0 ekipę Sudetów Międzylesie. Mecz został przerwany w około 30. minucie z powodu zdekompletowania piłkarzy rywala. Pierwsza drużyna Orlików przegrała 11:3 z Włókniarzem Kudowa Zdrój, zaś drugi zespół wygrał 11:1 z Orlikiem Ząbkowice Śląskie.

Ciąg dalszy, wyniki oraz tabele po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 19.10.2014 23:23 0 Komentarzy Czytaj więcej

Wygrana z Orlętami damian2608

Po ciężkim meczu Polonia wygrywa z drużyną z Krosnowic 3:2. Mimo prowadzenia już 2:0, goście do przerwy doprowadzili do remisu, ale w drugiej połowie to Polonia strzeliła bramkę na wagę zwycięstwa. Gole dla Polonii zdobywali  w tym meczu Mateusz Grudzień (dwie) oraz Rafał Sołodowczuk.

Dodano: dnia 19.10.2014 21:27 1 Komentarzy Czytaj więcej

Kolejny ciężki mecz HUBI1994

Images: orletakrosnowice.jpgW 11. kolejce Klasy "A" nasi seniorzy zmierzą się z dobrze w tym sezonie spisującym się zespołem Orląt Krosnowice. Rywale Polonii zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli i tracą do naszej drużyny 6 pkt. Bystrzyczanie by ciągle być w czołówce muszą wygrać ten kolejny ciężki pojedynek.

Początek spotkania 19.10 (niedziela) o godzinie 15:00. Zbiórka zawodników o godzinie 14:00.

Dodano: dnia 18.10.2014 21:11 0 Komentarzy

Ważne wyjazdowe zwycięstwo mateusz123

Seniorzy Polonii pokonali na wyjeździe 4:2 zespół z Radkowa. Do przerwy prowadziliśmy 3:0, lecz w drugiej połowie to gospodarze zagrali lepiej i udało im się pokonać dwukrotnie naszego bramkarza. Bramki dla podopiecznych Wiesława Zalewskiego zdobywali Sołodowczuk (dwie), Marszałek oraz Wizimirski.

Dodano: dnia 12.10.2014 16:08 1 Komentarzy Czytaj więcej

Pierwsza porażka juniorów mateusz123

Młodzież
Pierwszej porażki doznali nasi juniorzy występujący w Klasie Terenowej. Musieli oni uznać wyższość zespołu z Szczytnej, który pokonał nas 3:2. Bramki dla Polonii zdobywali Wojtyła oraz Bugara. Pierwszy zespół Orlików Polonii pokonał u siebie 8:4 Orlika II Kłodzko, zaś druga drużyna rozgromiła 15:2 ekipę Nysy II Kłodzko.

Dodano: dnia 12.10.2014 16:04 2 Komentarzy Czytaj więcej

Do groźnego beniaminka HUBI1994

Images: mlksradkow.jpgW 10. kolejce Klasy "A" Polonia Bystrzyca Kłodzka zmierzy się z beniaminkiem z Radkowa. Nasi rywale spisują się do tej pory bardzo dobrze i zajmują miejsce tuż za plecami naszej drużyny, obie ekipy dzielą zaledwie dwa punkty. Jest to bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli.

Początek spotkania 12.10 (niedziela) o godz. 15:00. Zbiórka zawodników o godz. 13:00.

Dodano: dnia 12.10.2014 11:16 0 Komentarzy

Tęcza pewnie pokonana mateusz123

Podopieczni Wiesława Zalewskiego zamazali fatalną plamę po ubiegłotygodniowej porażce z Odrodzeniem, zwycięstwem 6:0 na własnym boisku z Tęczą Ścinawka Średnia. Do przerwy prowadziliśmy 4:0 po dwóch trafieniach Mateusza Grudnia oraz Rafała Sołodowczuka. W drugich 45. minutach bramkarza rywala pokonywali jeszcze Grudzień oraz Więcławek.

Dodano: dnia 05.10.2014 16:13 2 Komentarzy Czytaj więcej

Wysokie zwycięstwo w sparingu mateusz123

Images: lechiaddz.pngNasza drużyna Orlików rocznik (2004) w piątek udała się do Dzierżoniowa na mecz sparingowy z tamtejszą Lechią. Po bardzo dobrym meczu pewnie pokonaliśmy rywala wysoko bo aż 9:2.

Sparing był rozegrany w związku z pauzą naszych drużyn w ten weekend.

Dodano: dnia 05.10.2014 09:30 0 Komentarzy