» Archiwum Młodzież
  » Archiwum Newsów

Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Grom Witków Nysa Kłodzko LKS Bystrzyca Górna Karolina Jaworzyna Śląska Polonia-Stal II Świdnica Unia Złoty Stok
LKS Gola Świdnicka Zdrój Jedlina Zdrój Zamek Kamieniec Ząbkowicki Skalnik Czarny Bór Victoria Świebodzice Victoria Tuszyn
    U siebie z Bystrzycą Górną damian2608

W 23 kolejce Klasy Okręgowej seniorzy Polonii podejmą 4 zespół ligi LKS Bystrzycę Górną. Na jesień przegraliśmy nieznacznie 2:1. Miejmy nadzieję, że po ostatnim remisie oraz nieszczęśliwej porażce, seniorzy na własnym stadionie zdobędą komplet punktów. Początek spotkania jutro, 3 maja, o godzinie 17:00.

Zapraszamy!

Dodano: dnia 02.05.2016 15:07 0 Komentarzy

Polegli po walce mateusz123

Niestety pomimo strzelenia czterech bramek przegrywamy z kandydatem do awansu. W Jaworzynie Śląskiej gospodarze wygrali po meczu walki 5:4. Do przerwy był remis 1:1, a w drugiej odsłonie gry cały czas goniliśmy wynik bowiem pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze i gdy udało nam się odrobić stratę to traciliśmy chwilę później bramkę.

Skład Polonii:
Świszcz - Daniel Pasternak, Zaleski, Mikołajczyk, Krystian Pasternak, Salitra, Ćwichoń, Michał Grudzień, Wojtyła, Mateusz Grudzień, Macura.
Zmiana: Duplaga za Salitrę.

Dodano: dnia 01.05.2016 21:01 1 Komentarzy

Pierwsza porażka juniorów Kubaa8

Juniorzy
Pierwszą porażkę w tym sezonie ponieśli nasi juniorzy. Przegrali oni ze Zjednoczonymi Ścinawka Średnia. Mecz początkowo był wyrównany lecz po 25 minutach gry to gospodarze wyszli na prowadzenie, które podwyższyli tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. Nasi zawodnicy od samego początku drugiej połowy nastawili się na atak. I tak po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę strzelił Dominik Paukszteło. Gdy już się wydawało, że mecz zakończy się wynikiem 1:2, po zamieszaniu w polu karnym gospodarze podwyższyli wynik spotkania na 3:1 i tak też się skończyło.

Juniorzy dalej utrzymali się na pozycji lidera, lecz przewaga nad rywalami wynosi tylko 2 punkty. Więcej po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 01.05.2016 09:50 0 Komentarzy Czytaj więcej

Porażka młodzików pachwina

Młodzież
Trzecią porażkę ponieśli dziś podopieczni Michała Grudnia na wyjeździe, przegrywając z drużyną Śnieżnik Domaszków 3:1. W pierwszej połowie sędzia nie uznaje prawidłowo zdobytej bramki z rzutu wolnego. Błędy obrony, kilka niewykorzystanych sytuacji i niestety ponownie wracamy bez punktów. Jedyną bramkę dla Polonii zdobywa po pięknym dograniu Alana Pachowicza - Bartłomiej Gacek.

Za tydzień nasza drużyna pauzuje. Kolejne spotkanie 14.05 w Bystrzycy Kłodzkiej.Więcej po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 30.04.2016 18:46 0 Komentarzy Czytaj więcej

Kandydat do awansu rywalem seniorów mateusz123

Zapowiedz
Bardzo ciężka przeprawa czeka podopiecznych Zbigniewa Mikundy, rywalem bystrzyczan będzie zespół z Jaworzyny Śląskiej, który liczy się w walce o awans do IV Ligi. Dla przypomnienia w tym sezonie awans może uzyskać nawet 4 zespół w tabeli. W rundzie jesiennej przegraliśmy z Karoliną 1:3. Może dziś seniorzy po raz pierwszy zapunktują z rywalem z góry tabeli ?

Początek spotkania o godzinie 16:00 na stadionie w Jaworzynie Śląskiej. Serdecznie zapraszamy !

RELACJA NA ŻYWO Z MECZU

Dodano: dnia 30.04.2016 08:23 1 Komentarzy

Kolejny mecz juniorów Kubaa8

Zapowiedz
Już w sobotę nasi juniorzy rozegrają kolejny mecz w klasie terenowej juniora starszego. Ich rywalem będą Zjednoczeni Ścinawka Średnia.

Mecz rozpocznie się na stadionie w Ścinawce Średniej o godzinie 13:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !

Dodano: dnia 29.04.2016 20:14 0 Komentarzy

Orliki na wyjeździe pachwina

Zapowiedz
Drużyna Łukasza Błądka kolejny raz zagra na wyjeździe. Tym razem nasi najmłodsi zagrają z drużyną Iskra Jaszkowa Dolna. Spotkanie odbędzie się 01.05. o godzinie 12.00. Obecnie nasza drużyna zajmuję 6 lokatę w tabeli, Iskra Jaszkowa ostatnią.

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia.

Dodano: dnia 29.04.2016 08:11 0 Komentarzy

Wyjazd Młodzików pachwina

Zapowiedz
Już jutro 30.04. drużyna młodzików powalczy o punkty na wyjeździe. Podopiecznych Michała Grudnia czeka ciężkie spotkanie w Domaszkowie. Obecnie Śnieżnik Domaszków zajmuję 6 pozycję w tabeli. Życzymy wygranej i serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Początek spotkania godz. 11.00 na boisku w Domaszkowie.

Dodano: dnia 29.04.2016 08:04 0 Komentarzy

Porażka orlików na wyjeżdzie pachwina

Młodzież
Drugą porażkę na wyjeździe ponosi drużyna naszych Orlików. Wyjazd do Domaszkowa zakończył się wynikiem 8:5, ale należy pochwalić całą drużynę za piękną walkę. Zagrali wszyscy, walczyli o każdą bramkę. Domaszków przeważał rocznikowo ale i tak stracił sporą ilość bramek.

Życzymy powodzenia w kolejnym meczu.

Śnieżnik Domaszków - Polonia Bystrzyca Kłodzka 8:5
Strzelcy bramek: Igor Służały (dwie), Marcel Skuryński (dwie), Ksawery Biegański.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela po III Kolejce Klasy Okręgowej Orlików Gr.I

Dodano: dnia 27.04.2016 07:55 0 Komentarzy

Remis jak porażka [11 foto] mateusz123

Bystrzyczanie niestety zremisowali bezbramkowo z zespołem Iskry Jaszkowa Dolna. Pierwsza połowa była wyrównana lecz w drugiej odsłonie gry byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym ale nie potrafiliśmy pokonać bramkarza rywala. Możemy mieć sporo pretensji do arbitrów tego spotkania, którzy robili wszystko aby utrudnić nam zdobycie bramki. W drugiej odsłonie gry powinniśmy dostać dwa rzuty karne za ewidentny faul na Mateuszu Grudniu oraz po zagraniu piłki ręką przez obrońcę rywala.

Dostępna jest Galeria zdjęć z meczu [11 foto]. Ciąg dalszy, wyniki oraz tabela po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 24.04.2016 19:56 0 Komentarzy Czytaj więcej

Wygrana na inauguracje Kubaa8

Juniorzy
W sobotę 23.04 nasi juniorzy zaingurowali rundę wiosenną. W pierwszym swoim meczu wygrali 3:2 (1:1) z CIS-em Brzeźnicą. Mecz od samego początku był wyrównany, lecz to drużyna przyjezdnych jako pierwsza wyszła na prowadzenie, ale długo nie cieszyła się z prowadzenia gdyż po niecałych dwóch minutach nasz zespół wyrównał wynik spotkania. Po przerwie nasza drużyna od samego początku atakowała bramkę rywala i tak wynik na 2:1 zmienił Jarosław Bodzioch. Po niefortunnym błędzie obrony goście goście strzelili bramkę. I gdy już się wydawało, że mecz zakończy się wynikiem 2:2, Kacper Muszyński podwyższył wynik spotkania na 3:2 i tak też się skończyło.

Następny swój mecz juniorzy zagrają na wyjeździe z Ścinawką Średnią. Trening juniorów odbędzie się we wtorek o godzinie 16:00 na stadionie. Skład oraz tabela po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 23.04.2016 19:47 0 Komentarzy Czytaj więcej