1 % podatku

Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
    Turniej młodzików w Nowej Rudzie szczepcia

Młodzież  W najbliższą niedzielę 26.02.2017 młodzicy wezmą udział w pierwszym w tym roku turnieju który odbędzie się w Nowej Rudzie. Trzymamy kciuki za naszych młodych piłkarzy !

Dodano: dnia 20.02.2017 16:32 0 Komentarzy

Turniej w Krosnowicach Kubaa8

Juniorzy
W dniu dzisiejszym drużyna juniorów starszych rywalizowała w turnieju w Krosnowicach. W pierwszym meczu pokonali Zjednoczonych Ścinawka Śr. 3:2, następnie zremisowali z Orlętami Krosnowice 1:1, a w ostatniej kolejce spotkań grupy A pokonali ATS Wojbórz 3:0. Takim sposobem awansowali do "Ligi Mistrzów" w której mierzyli się z Nysą Kłodzko, Zamkiem Gorzanów i ponownie ze Zjednoczonymi Ścinawka Śr. Pierwsze spotkanie wygrali z Nysą Kłodzko 1:0, w drugim niestety musieli uznać wyższość Zamka Gorzanów, gdyż przegrali aż 0:3. W ostatnim meczu doznali drugiej porażki tym razem z Zjednoczonymi Ścinawka Śr. 1:3. Ostatecznie nasza drużyna uplasowała się na czwartym miejscu.

Tabela, strzelcy oraz skład po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 19.02.2017 14:17 0 Komentarzy Czytaj więcej

Turniej halowy juniorów Kubaa8

Juniorzy
Już w tą niedzielę drużyna juniorów, weźmie udział w turnieju organizowanym przez klub Orlęta Krosnowice. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:30 w Szkole Podstawowej w Krosnowicach. Wiadomo już, że nasi piłkarze będą rywalizować w grupie z Orlętami Krosnowice I, ATS-em Wojbórz oraz Zjednoczonymi Ścinawka Średnia. Dwa najlepsze zespoły z tej grupy awansują do "Ligi Mistrzów" w której będą rywalizować o miejsca 1-4, natomiast pozostałe dwie do "Ligi Europy" w której zespoły będą walczyć o miejsca 5-8.

Zbiórka zawodników o 7:50 w budynku klubowym.

Dodano: dnia 15.02.2017 13:20 0 Komentarzy

Przygotowania seniorów Kubaa8

Seniorzy
Drużyna seniorów od 16 stycznia zaczęła przygotowania do rundy wiosennej. Zajęcia odbywają się w poniedziałki na stadionie o 17:30 , w środy na siłowni o 17:30 oraz w piątki również o 17:30 na orliku. Aktualnie testowanych jest kilku nowych zawodników, którzy być może zasilą szeregi drużyny. Seniorzy mają zaplanowane 6 sparingów z takimi drużynami jak Hutnik Szczytna (18-19.02) , Zamek Kamieniec Ząbkowicki (24-25.02), KS Polanica Zdrój (04-05.03), Orlęta Krosnowice (11-12.03), Śnieżnik Domaszków (18-19.03) oraz z Włókniarzem Kudową Zdrój (25-26.03). O miejscu rozgrywania spotkań oraz dokładnych datach będziemy informować na bieżąco.

Dodano: dnia 15.02.2017 12:15 0 Komentarzy

Seniorzy rozpoczynają treningi damian2608

SeniorzyW poniedziałek, 16 stycznia o godzinie 17:30 na Orliku w Bystrzycy Kłodzkiej odbędzie się pierwszy trening seniorów przed rundą wiosenną. Kolejne treningi ustalone zostaną już na miejscu. Wkrótce podamy również rozpiskę sparingów przedsezonowych.

Dodano: dnia 13.01.2017 19:13 1 Komentarzy

Mecz sylwestrowy damian2608

Jak co roku, 31 grudnia odbędzie się mecz sylwestrowy organizowany przez nasz klub. Zbiórka wszystkich chętnych o godzinie 11:30 w szatni na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej. Zapraszamy wszystkich obecnych, a także byłych zawodników naszego klubu, jak i również nie zapominamy o kibicach. Po meczu wspólnie pożegnamy rok 2016 i powitamy nowy, 2017 symboliczną lampką szampana. Zapraszamy!

Dodano: dnia 29.12.2016 20:20 3 Komentarzy

Ostatni mecz seniorów w tym roku damian2608

Seniorzy
W niedzielę, 13 listopada seniorzy rozegrają ostatni mecz w tym roku kalendarzowym, a przeciwnikiem będzie Śnieżnik Domaszków, drużyna, która od kilku lat prezentuje wysoki, równy poziom i jest jedną z najlepszych drużyn naszej A-klasy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 na boisku w Domaszkowie. Śnieżnik obecnie zajmuje 3 pozycję w tabeli, gospodarze zebrali do tej pory 25 punktów. Nasza drużyna ma tych punktów o 4 mniej, plasując się na 4 miejscu w tabeli. Będzie to z pewnością ciekawy mecz, na który serdecznie zapraszamy.

Dodano: dnia 11.11.2016 22:57 2 Komentarzy

Bezbramkowy remis juniorów Kubaa8

Juniorzy
W dniu dzisiejszym tj. 11.11 juniorzy Polonii podejmowali na własnym boisku Unię Złoty Stok. Mecz od samego początku był wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje podbramkowe, lecz żadna nie potrafiła zamienić akcji na bramkę. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, żadna z drużyn nie chciała się otworzyć, aby nie stracić bramki. W 85 minucie fantastyczną sytuację miał jeden z zawodników Polonii, lecz piłka uderzyła  zaledwie w poprzeczkę, mimo tego trzeba przyjąć ten jeden punkt z honorem. Ostatecznie nasza drużyna będzie zimować na piątym miejscu ze stratą, aż trzynastu punktów do lidera z Gorzanowa.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela po XI Kolejce Klasy Terenowej Juniorów Starszych

Dodano: dnia 11.11.2016 14:47 2 Komentarzy

Ostatni mecz juniorów Kubaa8

Juniorzy
Już jutro to tj.11.11 juniorzy zagrają swój ostatni mecz w rundzie jesiennej. Podejmą oni na własnym boisku silną drużynę Unii Złoty Stok, która aktualnie plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli i ma przewagę trzech punktów nad naszym zespołem. Zatem też przed naszą drużyną stoi ogromna szansa, aby awansować na trzecie miejsce, gdyż w przypadku wygranej przeskoczymy ATS Wojbórz oraz Unię Złoty Stok. Początek spotkania o godzinie 12:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej ! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz.

Zbiórka zawodników o godzinie 11:15 !

Dodano: dnia 10.11.2016 16:32 2 Komentarzy

Wygrana z wiceliderem damian2608

Seniorzy
Skromnym, ale zwycięstwem zakończył się mecz seniorów z Włókniarzem Kudowa Zdrój. W 87 minucie debiutancką bramkę w seniorach strzelił 17-letni Kacper Kulawik i dał naszej drużynie 3 punkty. Mecz od początku był bardzo wyrównany, lecz stał na wysokim poziomie. Obie drużyny dobrze grały przede wszystkim w obronie, chociaż to nasza drużyna stworzyła sobie kilka sytuacji w pierwszej połowie. W drugiej połowie tempo gry było jeszcze większe, aż w końcu udało się zdobyć bramkę. Goście wyrównali, lecz zawodnik był na spalonym, mieli jeszcze jedną groźną sytuację ale znakomicie spisał się Świszcz. Za tydzień, 13 listopada o godzinie 11:00 zagramy ostatni mecz rundy, w Domaszkowie ze Śnieżnikiem.

POLONIA Bystrzyca Kłodzka - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - 1:0 (0:0)
Bramka:
Kacper Kulawik
Skład: Świszcz - Zaleski, Woźniak, Mikołajczyk, K. Pasternak - D. Pasternak, Wizimirski, Matecki, Salitra - Macura, Mat. Grudzień.

Dostępne są  Wyniki oraz Tabela po XIII Kolejce A Klasy Gr.IV

Dodano: dnia 06.11.2016 09:51 2 Komentarzy

Czarna seria trwa Kubaa8

Młodzież
Niestety kolejna z naszych drużyn nie potrafi znaleźć recepty na drużynę Zamka Gorzanów. Tym razem to młodzicy musieli uznać wyższość Zamka. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny, albowiem już w 2 minucie Eryk Jaśkowiak strzelił bramkę na 1:0, lecz Zamek odpowiedział dwoma szybkimi bramkami w 13 oraz 15 minucie. Nasza drużyna do samego końca walczyła o zwycięstwo w tym meczu, lecz to goście inkasują 3 punkty na swoim koncie. Był to ostatni mecz w tej rundzie naszych młodzików, zgromadzili oni na swoim koncie 16 punktów i  uplasowali się na 5 miejscu ze stratą 12 punktów do lidera ze Szczytnej.

Skład, strzelcy oraz wyniki po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 05.11.2016 19:12 1 Komentarzy Czytaj więcej