» Archiwum Młodzież
  » Archiwum Newsów

Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Grom Witków Nysa Kłodzko LKS Bystrzyca Górna Karolina Jaworzyna Śląska Polonia-Stal II Świdnica Unia Złoty Stok
LKS Gola Świdnicka Zdrój Jedlina Zdrój Zamek Kamieniec Ząbkowicki Skalnik Czarny Bór Victoria Świebodzice Victoria Tuszyn
    Znamy termin zaległego meczu mateusz123

SeniorzyW najbliższą środę tj. 1.06 o godzinie 18:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej odbędzie się zaległy mecz z soboty seniorów w Klasie Okręgowej. Rywalem bystrzyczan będzie Skalnik Czarny Bór.

Przypominamy, że pierwotnie mecz nie odbył się z powodu ulewy nad Bystrzycą.

Dodano: dnia 30.05.2016 10:58 0 Komentarzy

Wygrana i awans do Okręgówki ! Kubaa8

Juniorzy
Swój ostatni mecz w sezonie rozegrali juniorzy, którzy mierzyli się na własnym boisku z Łomniczanką Starą Łomnicą. W pierwszej połowie mogliśmy wyjść na prowadzenie, lecz brakowało skuteczności. Dopiero w drugiej połowie wynik otworzył Daszkiewicz, wtedy wszystko się ruszyło i po zaledwie trzech minutach wynik podwyższył Janas. I gdy już się wydawało, że nic się nie wydarzy do końca spotkania, rywale parę minut przed końcem strzelili bramkę, lecz brakło im czasu na dalsze odrabianie strat. Sezon 2015/2016 był dobry dla naszej drużyny, wywalczyli mistrzostwo w swojej grupie a co za tym idzie awans do Klasy Okręgowej.

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Łomniczanka Stara Łomnica 2:1 (0:0)

Strzelcy bramek:
Daszkiewicz, Janas.
Sklad: Petrus - Muszyński, Paukszteło, Dereń, Kozieł - Bodzioch, Kulawik, Wojtyła, Janas - Strutyński, Wichrowski.
Na zmiany wchodzili: Forkasiewicz, Daszkiewicz, Seredyniecki.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela końcowa Klasy Terenowej Juniorów

Dodano: dnia 29.05.2016 10:49 0 Komentarzy

Odwołany mecz seniorów Kubaa8

Seniorzy
Mecz seniorów z Skalnikiem Czarny Bór został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższym możliwym terminie, czyli najprawdopodobniej w środę.

O dokładnej dacie oraz godzinie spotkanie będziemy informować na bieżąco.

Dodano: dnia 28.05.2016 18:31 0 Komentarzy

Pogrom na zakończenie pachwina

Młodzież
Popisowy mecz zagrali dziś podopieczni Michała Grudnia i pokonali u siebie Kryształ Stronie Śląskie, aż 7:1. Bramki sypały się już od pierwszych minut, przeciwnik nie istniał na naszym boisku. Dzięki tej  wygranej nasi młodzieżowcy kończą sezon wiosenny na 4 pozycji w tabeli. W swoim pożegnalnym meczu jedną z bramek zdobył nasz napastnik Alan Pachowicz, który odchodzi do AP Orzeł Ząbkowice.

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Kryształ Stronie Śląskie 7:1

Strzelcy bramek: Bartłomiej Gacek (dwie), Eryk Jaśkowiak, Maciek Szczepański, Jakub Mulski, Michał Zając, Alan Pachowicz.
Polonia Bystrzyca Kłodzka: Maciej Szczepański - Alan Pachowicz, Bartłomiej Gacek, Przemysław Zaborowski, Jakub Mulski, Tomasz Łaptuch, Eryk Jaśkowiak, Adrian Bronowicki, Michał Zając.
Na zmiany wchodzili: Łukasz Skowroński, Marcel Mulski.

Dodano: dnia 28.05.2016 13:46 0 Komentarzy

Trzeci mecz o życie tym razem w Bystrzycy mateusz123

Zapowiedz
Tak jak w tytule jutro seniorzy w meczu o przetrwanie w Klasie Okręgowej podejmować będą na własnym stadionie zespół Skalnika Czarny Bór. Rywale wczoraj sprawili niespodziankę pokonując 3:1 Nysę Kłodzko, my zaś po zaciętym meczu pokonaliśmy rezerwy Polonii Stali Świdnica. Między obiema drużynami tylko jeden punkt różnicy na korzyść jutrzejszego rywala. O tym, że ten mecz Polonia musi wygrać chyba powtarzać nie musimy, każdy inny rezultat oznacza praktycznie spadek.

Początek spotkania w sobotę 28.05  o godzinie 17:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej.

Dodano: dnia 27.05.2016 20:11 0 Komentarzy

Przypieczętować mistrzostwo Kubaa8

Zapowiedz
Już w tą sobotę tj.28.05 swój ostatni mecz w tym sezonie rozegrają juniorzy. Ich rywalem będzie Łomniczanka Stara Łomnica.

Mecz odbędzie się na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej o godzinie 13:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !

Dodano: dnia 27.05.2016 08:46 0 Komentarzy

Orliki do Kudowy Zdrój pachwina

Zapowiedz
Nasi najmłodsi w niedzielę 29.05. zagrają na wyjeździe w Kudowie Zdr. Orliki powalczą o punkty z Włókniarzem. Nasz rywal zajmuje 4 pozycję  w tabeli, więc będzie to szansa dla naszej drużyny aby ulokować się przed rywalem. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania  i życzymy powodzenia.

Początek spotkania godz. 11.00.

Dodano: dnia 27.05.2016 06:41 0 Komentarzy

Ostatni mecz u siebie pachwina

Zapowiedz
Już w sobotę młodzicy zagrają swój ostatni mecz tej rundy. U siebie drużyna Michała Grudnia powalczy o punkty z Kryształem. Jeżeli nasi chłopcy wygrają ten mecz zajmą czwartą pozycję w tabeli. Warto dodać, że swój ostatni mecz dla Trójkolorowych zagra nasz napastnik Alan Pachowicz. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za chłopców.

Początek spotkania godz. 11.00 Stadion Bystrzyca Kłodzka.

Dodano: dnia 27.05.2016 06:30 0 Komentarzy

Odrobili straty i wygrali! damian2608

Seniorzy
W dzisiejszym meczu seniorzy Polonii wygrywają w Świdnicy z rezerwami Polonii/Stali Świdnica 2:1. W pierwszej połowie to gospodarze przeważali na boisku, mając w składzie trzech zawodników z pierwszej drużyny. Nasza drużyna miała sytuacje, lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Do przerwy przegrywamy 1:0. W drugiej połowie Polonia zagrała dużo lepiej, czego efektem były dwie bramki, pierwsza autorstwa Patryka Ćwichonia, druga Radosława Macury.

Pozostaje pogratulować drużynie i walczyć dalej. Już w sobotę mecz z sąsiadującym w tabeli Skalnikiem. Początek o godzinie 17:00. Zapraszamy!

POLONIA/STAL Świdnica - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:2 (1:0)

Bramki: Patryk Ćwichoń 55' oraz Radosław Macura 79'.
Skład Polonii: Świszcz - Duplaga, Zaleski, Mikołajczyk, Krystian Pasternak, Mateusz Grudzień, Michał Grudzień, Ćwichoń, Daniel Pasternak, Salitra, Macura.
Zmiany: Woźniak za Duplagę (55'), Wizimirski za Salitrę (68'), Wojtyła za Macurę (90').
Na ławce pozostali: Kulawik, Paukszteło.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela po XXVII Kolejce Klasy Okręgowej Seniorów

Dodano: dnia 26.05.2016 21:34 1 Komentarzy

Kolejny mecz o 6 punktów mateusz123

Zapowiedz
Kolejny bardzo ważny, a zarazem bardzo ciężki mecz czeka podopiecznych Zbigniewa Mikundy. Rywalem bystrzyczan będą rezerwy III-ligowej Polonii Stali Świdnica. Rywale w tej rundzie zdobyli zaledwie jeden punkt, lecz to nie oznacza, że przed nami łatwy mecz. Jeśli chcemy się utrzymać w Klasie Okręgowej musimy z Świdnicy przywieźć 3 punkty.

Początek spotkania w czwartek 26.05 tj. Boże Ciało o godzinie 17:00 na stadionie w Świdnicy.

Dodano: dnia 25.05.2016 18:34 0 Komentarzy

Młodzicy wygrywają w międzylesiu pachwina

Młodzież
Podopieczni Michała Grudnia wygrywają na wyjeździe i pokonuję Orle Międzylesie 4:1. Nasi młodzieżowcy od pierwszych minut prowadzili w grze, jednak przyznać trzeba i pochwalić drużynę Orle za walkę i dobrą obronę. W pierwszym kwartale rywal zremisował na 1:1 i nasi chłopcy musieli się trochę natrudzić, żeby wygrać to spotkanie.

Strzelcy bramek: Alan Pachowicz (trzy), Przemek Zaborowski.

Orle Międzylesie - Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:4

Skład:  Maciej Szczepański - Alan Pachowicz, Przemek Zaborowski, Michał Zając, Jakub Mulski, Adrian Bronowicki, Tomasz Łaptuch, Bartłomiej Gacek.

Dodano: dnia 23.05.2016 14:33 0 Komentarzy