Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
    Brakuje słów... damian2608

Seniorzy
Dalszy ciąg fatalnej passy seniorów. Pojedynek przeciwko Polanicy, która przyjechała w 10-osobowym składzie. Wynik do przerwy: 3:0 dla Polonii. Mecz kończy się remisem 4:4. Najwyższy czas, żeby poprawić grę i zacząć zdobywać punkty. O ile pierwsza połowa jeszcze jakoś wyglądała, to w drugiej połowie zobaczyliśmy błędy w obronie i festiwal nieskuteczności. Pozostaje tylko pogratulować gościom remisu. Jednak wierzymy, że drużyna się nie podda i podniesie głowy do góry po zdobyciu 2 punktów na 9 możliwych. Kolejna okazja za tydzień na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej, rywalem Odrodzenie Szalejów.

POLONIA Bystrzyca Kłodzka - KS Polanica 4:4 (3:0)
Bramki: Daniel Salitra, Daniel Pasternak, Fabian Dyl, Dawid Wizimirski.
Skład: Świszcz - Paukszteło (45' Rogalski), Zaleski, Mikołajczyk, K. Pasternak, D. Pasternak, Matecki, Duplaga (60' Kulawik), Marszałek, Dyl, Salitra (45' Wizimirski).

Dodano: dnia 29.08.2016 12:40 1 Komentarzy

Po pierwsze 3 punkty! damian2608

Zapowiedz
W sobotę, 27 sierpnia seniorzy rozegrają pierwszy mecz w sezonie na własnym stadionie. Rywalem będzie drużyna KS Polanica. Przed sezonem zmierzyliśmy się w sparingu, który wygraliśmy 6:1. W sezonie w którym awansowaliśmy do Klasy Okręgowej dwa razy pokonywaliśmy rywala. Jak będzie tym razem przekonamy się w sobotę, początek meczu o godzinie 17:00.

Sytuacja kadrowa miała ulec poprawie, lecz tak się nie stanie. Zabraknie Macury, Duplagi, Woźniaka. Po raz kolejny do kadry zostaną włączeni juniorzy. Pod znakiem zapytania ponownie stoi występ Wizimirskiego. Zbiórka zawodników o godzinie 16:00. Kibiców serdecznie zapraszamy na stadion!

Dodano: dnia 24.08.2016 19:14 0 Komentarzy

Tylko remis w Woliborzu damian2608

Seniorzy
Bezbramkowym remisem zakończyło się sobotnie spotkanie seniorów ze Słowianinem Wolibórz. Mimo wielu sytuacji, oraz bardzo dobrej grze w defensywie nie udało się strzelić bramki. Cieszy poprawa gry, to jedyny plus jaki można wyciągnąć z tego spotkania. Jednak znów zabrakło skuteczności. W dzisiejszym meczu nie wystąpili Macura, Wizimirski, Włodarczyk, tak jak zapowiadaliśmy, a do nich dołączył Maciek Woźniak. Miejmy nadzieję, że jak już wrócą do gry to również sytuacja punktowa w tabeli się poprawi. Kolejny mecz już u siebie, w sobotę 27 sierpnia z KS Polanica.

SŁOWIANIN Wolibórz - POLONIA Bystrzyca Kłodzka - 0:0
Skład Polonii: Świszcz - Paukszteło, Zaleski, Mikołajczyk, Krystian Pasternak, Daniel Pasternak, Matecki, Duplaga, Kulawik, Dyl, Salitra.
Zmiany: Marszałek za Dyla (46') oraz Kozieł za Paukszteło (46').

Dodano: dnia 22.08.2016 15:30 0 Komentarzy

Druga kolejka "A" Klasy damian2608

Seniorzy
Do Woliborza udadzą się w dniu dzisiejszym seniorzy Polonii, aby rozegrać mecz z Słowianinem, który jest w tym sezonie beniaminkiem w lidze. Gospodarze awansowali z powodu reformy w "A" Klasie, w tamtym sezonie ukończyli rozgrywki w "B" Klasie na 3 miejscu za Wambierzycami i Międzylesiem, ale już w pierwszej kolejce pokazali, że potrafią grać w piłkę i wygrali na wyjeździe właśnie z Wambierzycami 3:1. Nasza drużyna po porażce w pierwszej kolejce powinna się bardziej zmobilizować i poprawić swoją grę.

Nasza kadra na ten mecz ponownie nie jest pełna, zabraknie Macury, Wizimirskiego oraz drugiego bramkarza Włodarczyka. Z dobrych wiadomości możemy napisać, że do gry po kontuzji wraca Maciek Woźniak, a kontuzjowany w meczu pucharowym Salitra jest gotowy do gry. Początek spotkania na boisku w Woliborzu o godzinie 17:00. Zbiórka zawodników o godzinie 15:20.

Dodano: dnia 20.08.2016 12:54 1 Komentarzy

Kadra seniorów na rundę jesienną ! mateusz123

Seniorzy
Znamy kadrę jaką będzie miał do dyspozycji trener Zbigniew Mikunda w rundzie jesiennej sezonu 2016/17 w rozgrywkach A Klasy. W porównaniu do ubiegłego sezonu w którym spadliśmy z Okręgówki nie zobaczymy Patryka Ćwichonia, który wyjechał za granicę oraz trzech piłkarzy którzy na dzień dzisiejszy nie wznowili treningów ale na których wciąż liczy trener są to bracia Michał oraz Mateusz Grudzień oraz Bartosz Wojtyła.

Z nowych zawodników zobaczymy pozyskanego doświadczonego zawodnika z Szczytnej, Pawła Mateckiego oraz wracających do drużyny Sławka Marszałka oraz Fabiana Dyla. Pełna kadra dostępna w zakładce "Seniorzy/Kadra".

Dodano: dnia 19.08.2016 13:57 0 Komentarzy

Wygrany sparing juniorów Kubaa8

Juniorzy
W swoim drugim sparingu w okresie przygotowawczym, drużyna juniorów pokonała 4:2 zespół Śnieżnika Domaszków. Mecz zaczął się niekorzystnie dla naszych zawodników gdyż to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie,mimo tego to nasi juniorzy schodzili do szatni z jednobramkową zaliczką. W drugiej połowie spotkania juniorzy kontrolowali przebieg spotkania i wygrali pewnie, bo 4:2.

Był to prawdopodobnie ostatni sparing drużyny juniorskiej. Następny trening odbędzie się w Czwartek o godzinie 18:00 na stadionie. Skład oraz strzelcy po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 19.08.2016 00:08 0 Komentarzy Czytaj więcej

Koniec przygody z Pucharem [12 foto] damian2608

Puchar Polski
Przegraną zakończył się wczorajszy mecz pucharowy z Włókniarzem Kudowa Zdrój. Mimo wielu osłabień, jedynie 14 osobowej kadry na ten mecz, w tym 6 juniorów, Polonia zagrała przyzwoite spotkanie. Po bezbramkowej pierwszej połowie i kilku groźnych sytuacjach, w drugiej połowie młodej drużynie zabrakło koncentracji i straciliśmy 2 bramki. Kolejny mecz ligowy już w sobotę w Woliborzu.

WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - POLONIA Bystrzyca Kłodzka - 2:0 (0:0)
Bramki: Marek Tomczak (dwie)
Skład Polonii: Świszcz - Daniel Pasternak, Mikołajczyk, Matecki, Paukszteło - Kulawik, Duplaga, Salitra, Marszałek, Dyl, Macura.
Zmiany: Kozieł za Salitrę (26'), Bodzioch za Dyla (63'), Jakub Forkasiewicz za Kulawika (80')

Dostępna jest Galeria zdjęć z meczu [12 foto].

Dodano: dnia 18.08.2016 13:31 0 Komentarzy

Drugi sparing juniorów Kubaa8

Zapowiedz
Już dziś, swój drugi mecz kontrolny rozegrają juniorzy. A ich rywalem będzie Śnieżnik Domaszków, mecz rozpocznie się o godzinie 17:30 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej. Zbiórka zawodników o godzinie 17:00 !

Dodano: dnia 18.08.2016 00:26 0 Komentarzy

Puchar w Kudowie damian2608

W dniu dzisiejszym nasi seniorzy w mocno okrojonym składzie rozegrają pucharowy mecz z Włókniarzem Kudowa Zdrój. Początek na boisku rywala o godzinie 17:30. Zbiórka zawodników o 15:30 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej. Zapraszamy! Na wygranego czeka już w następnej rundzie Unia Bardo.

Dodano: dnia 17.08.2016 12:34 0 Komentarzy

Zimny prysznic na początek damian2608

Seniorzy
We wczorajszym meczu seniorzy musieli uznać wyższość gospodarzy z Bierkowic. Mimo prowadzenia 1:0 daliśmy sobie strzelić 2 bramki w praktycznie jedynych sytuacjach gospodarzy i po pierwszej kolejce sezonu 2016/2017 mamy 0 punktów. Bramkę dla Polonii zdobył Rafał Sołodowczuk. Przy wyniku 1:0 rzut karny wykonywany przez Damiana Mikołajczyka obronił bramkarz Bierkowic.

LKS Bierkowice - POLONIA Bystrzyca Kłodzka - 2:1 (1:1)

Bramki: dla gospodarzy w doliczonym czasie 1 połowy, oraz w 90' - Rafał Sołodowczuk
Skład: Świszcz - Daniel Pasternak, Mikołajczyk, Zaleski, Krystian Pasternak, Sołodowczuk, Matecki, Duplaga, Dyl, Salitra, Macura.
Zmiany: Marszałek za Dyla 45', Kulawik za Duplagę 65'.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela po I Kolejce A Klasy Gr.IV

Dodano: dnia 14.08.2016 19:37 1 Komentarzy

Otwarcie sezonu w Bierkowicach damian2608

Zapowiedz
W sobotę, 13 sierpnia o godzinie 17:00 na boisku w Bierkowicach seniorzy Polonii rozpoczną rozgrywki "A" Klasy. Rywal w poprzednim sezonie spisywał się przyzwoicie i zakończył sezon na 8 miejscu, a teraz dodatkowo się wzmocnił przed sezonem. Liczymy jednak na zwycięstwo naszych zawodników, aby dobrze rozpocząć sezon.

Co do sytuacji kadrowej to dalej nie zobaczymy na boisku Maćka Woźniaka, który zmaga się z urazem, oraz niepewny jest występ Dawida Wizimirskiego. Pozostali zawodnicy, a także Rafał Sołodowczuk który ciągle przebywa w Polsce będą do dyspozycji trenera. Wkrótce zaktualizowana będzie kadra drużyny seniorów na nadchodzący sezon.

Zbiórka zawodników o godzinie 15:40 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej.

Dodano: dnia 12.08.2016 23:24 0 Komentarzy