Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
    Pechowy weekend młodzieży Kubaa8

Młodzież
Młodzicy niezbyt udanie zaczęli swoje zmagania w Klasie Terenowej. Ulegli oni bowiem w Ścinawce Dolnej 1:2, z miejscową Tęczą. Nasza drużyna jako pierwsza wyszła na prowadzenie w tym spotkaniu, w 48 minucie bramkę dla naszej drużyny strzelił Casper Koch, lecz gospodarze szybko odpowiedzieli bo już minutę później wynik był remisowy. W ostatnich minutach spotkania gospodarze strzelili drugą bramkę i zainkasowali komplet punktów. Swój mecz przegrali również trampkarze, tym razem musieli uznać wyższość AP Dzieci Śląska, mecz zakończył sie wynikiem 2:6. W tym spotkaniu po raz kolejny było widać różnicę fizyczną pomiędzy naszymi zawodnikami a rywalami.

Strzelcy oraz skład po kliknięciu czytaj więcej.

Tęcza Ścinawka Dolna - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:1 (0:0)