Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
    Remis w Międzylesiu damian2608

Seniorzy
Wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 1:1, mimo że przegrywaliśmy od 70 minuty, a potem grając w osłabieniu zdobyliśmy bramkę wyrównującą. Z boiska przymusowo zszedł Paweł Matecki, a chwilę później bramkę z rzutu karnego zdobył Patryk Ćwichoń. Pierwsza połowa nie układała się po naszej myśli, ale już w drugiej mieliśmy przewagę i gdyby nie kilka decyzji sędziów, mogliśmy mecz wygrać. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, że Sudety wykazały się dużą ambicją i wolą walki.

Już za tydzień mecz u siebie z Zamkiem Gorzanów, w sobotę, 3.06 o godzinie 16:00.

SUDETY Międzylesie - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:1 (0:0)
Bramki:
Grzegorz Korotusz - Patryk Ćwichoń (rzut karny)
Skład: Świszcz - Zaleski, Matecki, Duplaga, K. Pasternak, D. Pasternak, Ćwichoń, J. Macura, Kulawik (45' Rogalski), Marszałek (85' Wizimirski), R. Macura.

Dodano: dnia 28.05.2017 12:19 7 Komentarzy

Sobotnie popołudnie w Międzylesiu damian2608

ZapowiedzJuż jutro, o godzinie 16:00 w Międzylesiu podejmiemy miejscową drużynę. W rundzie jesiennej wygraliśmy pewnie, 7:1. Zapraszamy serdecznie, emocji na pewno nie zabraknie.

W ostatnim meczu wygraliśmy z WLKS Wambierzyce 4:0. Bramki zdobywali Daniel Salitra, Jarek Macura, Radek Macura, a raz goście sami sobie strzelili gola.

Dodano: dnia 26.05.2017 21:23 4 Komentarzy

Dobra passa Młodzików trwa szczepcia

Młodzież
Młodzicy zaliczyli swój kolejny mecz. Tym razem 3 pkt. przywieźli z Międzylesia gdzie w sobotę rozegrali spotkanie z Orlętami. Chłopcy od samego początku przejęli kontrolę i już w pierwszych minutach padały bramki. Do przerwy było 5-0. W drugiej połowie trochę odpuścili i pozwolili przeciwnikowi strzelić honorową bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7-1.

Skład: Robert Kuros, Tomek Łaptuch, Marcel Mulski, Eryk Jaśkowiak, Michał Zając, Jakub Mulski, Bartek Gacek, Łukasz Skowroński, Maciek Szczepański.

Zmiany: Kacper Kacprzak, Dominik Kubat, Sebastian Świesiulski, Ksawery Biegański, Marcel Knap.

Strzelcy: Maciek Szczepański ( cztery) Jakub Mulski ( dwie) Michał Zając ( jedna )

Dodano: dnia 22.05.2017 11:50 4 Komentarzy

Siódma wygrana Młodzików szczepcia

Młodzież
Kolejne spotkanie Młodzików można zaliczyć do udanych. W sobotę 13.05 chłopcy podejmowali na własnym boisku UKS AP Dzieci Śląska Wojbórz. Od pierwszej minuty przejęliśmy inicjatywę spotkania i ostatecznie mecz zakończył się wygraną Polonii 11:3.

Skład : Robert Kuros - Tomek Łaptuch, Michał Zając, Eryk Jaśkowiak,Marcel Mulski, Jakub Mulski, Bartek Gacek, Łukasz Skowroński i Maciek Szczepański
Zmiany : Dominik Kubat, Marcel Knap, Sebastian Świesiulski
Strzelcy : Szczepański (pięć), Jaśkowiak (trzy), J.Mulski, Łaptuch, Gacek.

Dodano: dnia 15.05.2017 19:56 9 Komentarzy

Zwycięstwo seniorów w Szczytnej damian2608

Seniorzy
Udało się zrewanżować seniorom za porażkę z rundy jesiennej Hutnikowi Szczytna. Wygraliśmy pewnie 5:2 po trzech bramkach Marszałka oraz bramkach Radka Macury i Ćwichonia. Goście mimo kilku prób nie potrafili pokonać dobrze spisującego się Świszcza, a co do reszty naszych zawodników, to przy lepszej skuteczności mogliśmy strzelić więcej bramek.

Więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 15.05.2017 14:48 8 Komentarzy Czytaj więcej

Wychowanek w pierwszej lidze! Kubaa8

News
Z przyjemnością informujemy, że nasz wychowanek, Damian Ziarko, awansował z Odrą Opole do pierwszej ligi! Damian piłkarską przygodę rozpoczynał w naszym klubie, grając w drużynach młodzieżowych. W 2014 roku trafił do FC Wrocław Academy, gdzie bronił barw klubowych przez 2 sezony. Od tego sezonu występuje w seniorskiej drużynie Odry Opole. Damianowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Dodano: dnia 15.05.2017 14:13 4 Komentarzy

Pogrom juniorów Kubaa8

Juniorzy
Do bardzo jednostronnego widowiska doszło w sobotę tj.13.05, albowiem juniorzy wygrali aż 12:1 (6:0) z Tarnovią Tarnów. Worek z bramkami otworzył się bardzo szybko, gdyż już w 2 minucie pierwszą sytuacje pod bramką rywala wykorzystał Jakub Forkasiewicz. Zaraz po tym, bo już w 5 minucie wynik podwyższył Kacper Kulawik. Kolejne bramki to była kwestia czasu, a strzelali je kolejno Forkasiewicz (11'), Bała (22'), Rogalski (33') oraz pod koniec drugiej połowy Kulawik (42'), jednocześnie zapisując drugie trafienie na swoim koncie. W drugiej połowie strzelanie zaczęło się również bardzo szybko, gdyż w 46 minucie swoją sytuacje wykorzystał Mateusz Strutyński. Honorową bramkę dla Tarnovi w 51 minucie strzelił Dawid Gancarzyk. Pierwszą bramkę w tym sezonie strzelił również Dominik Paukszteło, który w 55 minucie wykorzystał dogodną sytuacje pod bramką rywala. Następne minuty należały do Bartosza Wichrowskiego, który w zaledwie 6 minut skompletował Hattricka (70', 71', 76'). Wynik zamknął w 80 minucie Jakub Forkasiewicz, notując  3 trafienie na swoim koncie. Warto dodać, że po tym zwycięstwie nasza drużyna awansowała w tabeli i aktualnie plasuje się na drugim miejscu, ze stratą 16 punktów do lidera z Gorzanowa.

Trening juniorów odbędzie się o  w poniedziałek godzinie 17:30 na stadionie. Strzelcy, Skład oraz wyniki po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 15.05.2017 13:15 6 Komentarzy Czytaj więcej

Zapowiedź sobotnich meczy Kubaa8

Zapowiedz
Sobotnie zmagania piłkarskie rozpoczną młodzicy, którzy podejmą na własnym boisku drużynę AP Wojbórz. Drużyna z Wojborza aktualnie plasuje się na 6 miejscu z dorobkiem 7 punktów. Początek tego spotkania o godzinie 11:00. Następnie o godzinie 14:00 również w roli gospodarza, swój mecz rozegrają juniorzy, a ich rywalem będzie Tarnovia Tarnów. Natomiast w niedzielę zapraszamy do Szczytnej, gdzie zespół seniorów rozegra swój mecz z miejscowym Hutnikiem, pierwszy gwizdek o 17:00.

Na wszystkie mecze serdecznie zapraszamy!

Dodano: dnia 12.05.2017 22:27 8 Komentarzy

Środowa wygrana juniorów Kubaa8

Juniorzy
Kolejne trzy punkty na swoim koncie zanotowali, tym razem rywale z Bierkowic musieli uznać naszą wyższość. Od początku meczu to nasza drużyna dyktowała warunki na boisku. Wynik otworzył w 13 minucie Jarosław Bodzioch. W 22 minucie po błędzie naszej obrony LKS strzelił bramkę na 1:1, lecz już po zaledwie 6 minutach nasi juniorzy po raz drugi wyszli na prowadzenie w tym spotkaniu za sprawą Jakuba Stępnia. Przez resztę spotkania kreowaliśmy sobie dużo sytuacji podbramkowych, lecz brakowało skuteczności. Wynik w 85 minucie spotkania ustalił Jakub Forkasiewicz.

Skład, strzelcy oraz wyniki po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 09.05.2017 12:48 6 Komentarzy Czytaj więcej

Kolejne zwycięstwo Młodzików szczepcia

MłodzieżW środę 03.05 nasza drużyna młodzików rozegrała swój kolejny mecz. Na własnym boisku podejmowali drużynę KS Polanica Zdrój. Mieliśmy nadzieję na rewanż po niefortunnej przegranej której doznaliśmy na jesieni. Nasi młodzicy stanęli na wysokości zadania i pewnie wygrali 12:2. A już w sobotę 06.05.2017 chłopcy jadą do Dusznik aby zmierzyć się z drużyna Pogoń Duszniki która w tej rundzie również nie doznała żadnej porażki.

Dodano: dnia 05.05.2017 18:53 5 Komentarzy Czytaj więcej

Zwycięstwo z Łomniczanką damian2608

Seniorzy
Skromnym, ale w pełni zasłużonym zwycięstwem zakończyło się wczorajsze spotkanie seniorów z Łomniczanką. Mecz był prowadzony w szybkim tempie, z dużą ilością niedokładnych podań z obu stron, czego efektem były ciężkie warunki na boisku. Bramki zdobyli Radek Macura i Daniel Salitra, aktualnie najlepsi strzelcy drużyny. Cieszy zwycięstwo, ale już teraz patrzymy na kolejny mecz z Kryształem.

Skład, opis po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 04.05.2017 15:09 5 Komentarzy Czytaj więcej