Osb on-line :      
  » Nawigacja   
  » KS Polonia   
  » Seniorzy   
  » Trampkarze   
  » Młodzicy   
  » Orliki   
  » Dla Kibica   
  » Archiwum Seniorzy   
  » Archiwum Juniorzy   
  » Archiwum Młodzież   
  » Archiwum Newsów   
1 % podatku


Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
    Łomnica w tym roku najlepsza mateusz123  

JuniorzyW dniu dzisiejszym na hali widowiskowo-sportowej w Bystrzycy Kłodzkiej został rozegrany turniej piłki nożnej drużyn występujących w A i B Klasie. W tym turnieju wystąpiły następujące drużyny: Zamek Gorzanów, Łomniczanka Stara Łomnica, Łomniczanka Stara Łomnica (juniorzy), igliczna Wilkanów, Polonia I Bystrzyca Kłodzka (juniorzy), Polonia II Bystrzyca Kłodzka (juniorzy).

Turniej został podzielony na dwie grupy: Grupa A (seniorzy) oraz Grupa II (juniorzy). W grupie pierwszej wystąpiły 4 drużyny w tym drużyna I Polonii. W grupie drugiej wystąpiły dwie drużyny juniorskie czyli drużyna Łomniczanki juniorzy oraz Polonia II juniorzy.

Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej. 

  Dodano: dnia 01.03.2009 18:02 8 Komentarzy Czytaj więcej   

    Kolejny turniej mateusz123  

ZapowiedzW dniu jutrzejszym tj. niedziela odbędzie się na hali widowiskowo-sportowej w Bystrzycy Kłodzkiej turniej piłki nożnej drużyn występujących w A i B Klasie. W tym turnieju wystąpi nasza ekipa złożona z juniorów, którzy na co dzień występują w klasie "O" Juniorów i zajmują z dorobkiem 7 punktów przedostatnie miejsce  w tabeli.

W turnieju wystąpią min. Zamek Gorzanów, Igliczna Wilkanów, Łomniczanka Stara Łomnica oraz parę innych drużyn z B Klasy. W naszej drużynie wystąpią dwaj prawie już pozyskani zawodnicy. Mowa o Arturze Hajduku i Rafale Draganie. Ten coroczny turniej odbędzie się jak już było powiedziane jutro o godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy.

  Dodano: dnia 28.02.2009 19:58 1 Komentarzy   

    Mini skarb kibica Klasy "O" Seniorów mateusz123  

RozgrywkiDo rozpoczęcia sezonu pozostały już tylko niecałe trzy tygodnie. A więc do sezonu już coraz bliżej. Wszystkie drużyny Klasy "O" Seniorów próbują się jakoś wzmocnić a zarówno nie osłabić. Dzisiaj przedstawiamy aktualne sytuacje w klubach Nysa Kłodzko oraz Piławianka Piława Górna. Info o innych klubach niebawem.

Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 28.02.2009 10:59 7 Komentarzy Czytaj więcej   

    Kolejne informacje z klubu mateusz123  

KlubJak już wcześniej państwa informowaliśmy w rundzie wiosennej w drużynie seniorów nie wystąpi trzech podstawowych zawodników. Mowa o bramkarzu Marcinie Czarneckim, obrońcy Tomaszu Pelczarskim i o jak dotąd najskuteczniejszym strzelcu Polonii Radosławie Macura. A więc trener potrzebuje jakiś wzmocnień aby móc utrzymać się w klasie "O" Seniorów.

Z naszą drużyną trenuje dwóch aktualnie graczy lidera Klasy A Iskry Jaszkowa. Pierwszym zawodnikiem jest obrońca Grzegorz Matias, który ma już za sobą występy w Polonii w IV lidze. Drugim jest bramkarz Marcin Kuraś, który występował min. w Nysie Kłodzko. Obecnie trwają negocjacje z zawodnikami i ich klubem. Miejmy nadzieję, że uda się pozyskać tych zawodników, którzy napewno przydadzą się trenerowi panu Jackowi Żyle.

Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 27.02.2009 21:23 9 Komentarzy Czytaj więcej   

    Liga Typera mateusz123  

Liga TyperaChcielibyśmy państwa poinformować, że od paru dni na naszym serwisie www.poloniabystrzyca.com jest możliwe typowanie wyników lig, pucharów europejskich w Lidze Typera. Do wygrania w typerze jest oryginalna piłka nike. Ale to nie wszystko bo od 22 marca (czyli od początku rundy rewanżowej Klasy "O" Seniorów i Juniorów) będzie możliwe typowanie wyników tych oto lig. A więc zapraszamy i życzymy udanych typów.

  Dodano: dnia 22.02.2009 17:32 1 Komentarzy   

    Wygrana Polonii mateusz123  

SeniorzyW dzisiejszym spotkaniu nasza drużyna seniorów pokonała Zjednoczonych Ścinawka Średnia 2:1 do przerwy 0:1. Spotkanie rozgrywane było na płycie pokrytej ubitym śniegiem, na którym granie było bardzo trudnym wyzwaniem. Ale mimo złych warunków murawy nasza drużyna zdołała pokonać rywala, który zajmuje przedostatnie miejsce w Klasie "O" Seniorów.

SPARING: POLONIA BYSTRZYCA KŁ. - ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚR. 2:1 (0:1)
Bramki: Walkiewicz (0:1), Kołodziejczyk - samobój (1:1), Paprocki (2:1). Polonia: Gierak - Sobański, Skarbiński, Gierak, Matias, Paprocki, Frączkowski, Perka, Franczuk, Matusik, Pławiak. Na zmiany wchodzili: Gołojuch, Szydło, Wojtyła. Zjednoczeni: Majdak, Bala, Kołodziejczyk, Kocjan, Wojtkowiak, Tomasik, Kot, Majdak, Walkiewicz, Saczka, Ziental. Na zmiany wchodzili: Bala, Grabowski, Madej, Kęska, Ziental.

W INNYCH SPOTKANIACH SPARINGOWYCH:
Lechia Dzierżoniów - MKS Szczawno Zdrój 5:0 (2:0)
Piasek Potworów - Orzeł Mąkolna 3:1
Lechia Dzierżoniów (OJ) - Piast Nowa Ruda (OJ) 4:3 (3:0)
Unia Bardo - ATS Wojbórz 2:2
Grom Witków - Unia Jaroszów 4:0
Piast Nowa Ruda-Orlęta Krosnowice 5:0
Bielawianka Bielawa - Zieloni Łagiewniki 9:3
Unia Złoty Stok - Kryształ Stronie Śląskie 4:2
FK Tauras Taurogi (beniaminek litewskiej ekstraklasy) - Piławianka Piława Górna 3:1

Mecz rozpoczął się od ataku gości, którzy byli bliscy pokonania naszego bramkarza Krzysztofa Gieraka. W 15 minucie spotkania przytomnie zachował się Łukasz Walkiewicz, który po zamieszaniu w polu karnym wyprowadził gości na prowadzenie, którego nie oddali do końca pierwszej połowy.

Więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 21.02.2009 16:12 7 Komentarzy Czytaj więcej   

    Trzeci sparing seniorów Polonii mateusz123  

ZapowiedzW dniu dzisiejszym nasza drużyna seniorska rozegra trzecie w tym okresie przygotowawczym spotkanie sparingowe. Mecz odbędzie się o godz. 15:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej. Polonia zmierzy się z Zjednoczonymi Ścinawka Średnia. Dzisiejszy rywal występuje w Klasie "O" Seniorów i po rundzie jesiennej zajmuję przed ostatnią pozycję.

W spotkaniu powinno wystąpić dwóch zawodników, którzy od tego tygodnia trenują z nasza drużyną. Mowa o Grzegorzu Matiasie, który ma za sobą występy w Polonii za czasów grania w IV lidze. A drugim zawodnikiem jest bramkarz Marcin Kuraś, który grał kiedyś min. w Nysie Kłodzko.

W INNYCH SPOTKANIACH WYSTĄPIĄ:
Lechia Dzierżoniów - MKS Szczawno Zdrój
Zjednoczeni Żarów (OJ) - Motobi Kąty Wrocławskie (LDJM)
Unia Bardo - ATS Wojbórz (mecz odbędzie się w Kłodzku w niedzielę)

  Dodano: dnia 21.02.2009 10:12 1 Komentarzy   

    Polonia Na remis z IV-ligowcem. mateusz123  

SeniorzyW dniu dzisiejszym podopieczni pana Jacka Żyły zremisowali z IV-ligowcem Polonia Nysą 3:3 do przerwy 2:1 dla Polonii Bystrzyca. Nasz trener miał do dyspozycji na to spotkanie 14 piłkarzy w tym dwóch nowych. Mowa o Grzegorzu Matiasie, który ma za sobą występy w naszej drużynie oraz o byłym bramkarzu Nysy Kłodzko Marcinie Kurasiu, który jest w tym momencie tak jak Grzegorz Matias zawodnikiem Iskry Jaszkowa, która wystepuje w A Klasie.

SPARING: POLONIA BYSTRZYCA KŁ. - POLONIA NYSA 3:3 (2:1)
Bramki: Pławiak, Matusik, Skarbiński. Skład: Kuraś - Sobański, Skarbiński, Ściebura, Matias, Paprocki, Matecki, Frączkowski, Franczuk, Matusik, Pławiak. Na zmiany wchodzili: Bielak, Jaworski, Gierak.

Na początku meczu goście nie potrafili stworzyć sobie żadnej dogodnej sytuacji. Przeciwieństwem była drużyna naszych piłkarzy, którzy co chwilę potrafili składnie zbudować akcje, oraz praktycznie każdą z nich zakończyć strzałem bądź z dystansu bądź po centrze z boku boiska. Na prowadzenie Polonistów wyprowadził Arkadiusz Pławiak. Rezultat podwyższył chwilę później Konrad Matusik.

Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 18.02.2009 19:19 2 Komentarzy Czytaj więcej   

    Towarzysko z Polonią Nysą mateusz123  

Zapowiedz
W dniu jutrzejszym nasza drużyna zmierzy się z Polonia Nysa. Drużyna z Nysy występuje w IV lidze opolskiej więc będzie to bardzo wymagający przeciwnik dla podopiecznych pana Jacka Żyły. Ale miejmy nadzieję, żę nasza drużyna podejdzie do spotkanie bardzo skoncentrowana i pokona przeciwników.

W meczu powinien wystąpić Krzysztof Kapelan, bramkarz Nysy Kłodzko, który ostatni trenuje z naszym zespołem i miejmy nadzieję, że uda działaczom się go pozyskać. Spotkanie odbędzie się jutro czyli 18 lutego tj. środa o godzinie 16:00 na stadionie KS Polonia w Bystrzycy Kłodzkiej. Serdecznie zapraszamy.

  Dodano: dnia 17.02.2009 19:08 2 Komentarzy   

    Minimalna wygrana juniorów mateusz123  

JuniorzyPodopieczni pana Marka Żyły pokanali juniorów młodszych Śnieznika Domaszków 8:7. Nasza drużyna wystapiła w niekompletnym składzie min. na meczu nie zjawił się podstawowy bramkarz juniorów i z tego powodu na bramce musaił stanąć Mateusz Forkasiewicz. Spotkanie odbyło się na bardzo zlodowaciałym boisku w Domaszkowie na którym gra nie sprawała przyjemności.

SPARING: ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW - POLONIA BYSTRZYCA KŁ. 7:8 (2:5)
Bramki: Komisarczyk (dwie), Karpiel (dwie), Grudzień (dwie), Pasternak (dwie). Skład: Forkasiewicz - Szydło, Pławiak, Dragan, Karpiel, Grudzień, Komisarczyk, Pasternak.

W meczu wystąpił Rafał Dragan, który zaprezentował się z jak najlepszej strony i  potwierdził, że był by dla juniorów dużym wzmocnieniem. W pierwszej połowie bramki dla naszej drużyny strzelali Sebastian Komisarczyk (dwie), Łukasz Karpiel, Michał Grudzień oraz Daniel Pasternak. W drugiej połowie nastąpiła zmiana bramkarzy, Mateusza Forkasiewicza zastąpił Sebastian Komisarczyk. Drużyna Śnieżnika udowodniła, że umie grać w piłkę i strzeliła nam w drugiej połowie, aż 5 bramek. Ale mimo problemów nasza drużyna wygrała to spotkanie 8:7 do przerwy 5:2.

  Dodano: dnia 17.02.2009 18:56 6 Komentarzy   

    Potrzebne są wzmocnienia mateusz123  

KlubDo inauguracji rundy rewanżowej w Klasie "O" Seniorów zostały dokładnie 34 dni. Dla niektórych to mało, a dla niektórych dużo. Ale napewno nie do śmiechu jest trenerowi drużyny seniorskiej Polonii panu Jackowi Żyle. Już jest wiadomo na sto procent, że w rundzie rewanżowej nie wystąpi dwóch jak dotychczas podstawowych piłkarzy.

Mowa o jak dotąd najskuteczniejszym zawodniku Radosławie Macura, który nie wystąpi w rundzie wiosenniej z powodu przeprowadzki do Piły i uczęszczania do tamtejszej szkoły policyjnej. Kolejnym osłabieniem będzie brak doświadczonego Tomasza Pelczarskiego, który wyprowadził się do Wrocławia. Ale to nie ostatnia zła informacja na dzień dzisiejszy pan Jacek Żyła nie będzie miał do dyspozycji podstawowego bramkarza Marcina Czarneckiego, powód wyjazd do Holandii. Biorąc po uwagę te trzy osłabienia można jasno stwierdzić, że potrzebne są nam wzmocnienia.

Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 16.02.2009 14:58 16 Komentarzy Czytaj więcej   

Strona 193 z 196 << < 190 191 192 193 194 195 196 >
  » Logowanie   
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Następny Mecz   
Rywal:

Zamek Gorzanów

Rozgrywki: A Klasa
Miejsce: Gorzanów
Data: 24.09.2017 - 16:00

  » A Klasa - Seniorzy   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Orlęta Krosnowice

Rozgrywki: Kl.Terenowa
Miejsce: Krosnowice
Data: 19.09.2017 - 16:30

  » Kl. Ter. Trampkarzy   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Śnieżnik Domaszków

Rozgrywki: Klasa Terenowa
Miejsce: Bystrzyca Kł.
Data: 27.09.2017r. - 16:00

  » Kl. Ter. Młodzików   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Kryształ Stronie Śl.

Rozgrywki: 'O' Orlika I gr.
Miejsce: Stronie Śl.
Data: 18.09.2017 - 17:00

  » Kl. Ter. Orlików   
  » Reklama   

 

Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

mateusz123

Styl wykona: Bunik & PatrykSpec
CMS: PHP-Fusion