Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
    Udany rewanż seniorów damian2608

Seniorzy
Zwycięstwem 5:1 zakończyło się pierwsze spotkanie seniorów w rundzie wiosennej. Goście przestraszyli nas tylko w przeciągu pierwszych 15 minut, gdy zdobyli bramkę po błędzie naszej obrony i mocno naciskali. W kolejnych minutach po wyrównującej bramce Marszałka i szczęśliwej bramce Radka Macury mecz był pod kontrolą już do końca.

Podkreślić należy przepiękną bramkę debiutującego Jarka Macury, który strzałem z 25 metrów w samo okienko bramki strzelił swojego pierwszego gola dla Polonii. Zaliczył również asystę przy drugiej bramce brata. Za tydzień kolejny mecz u siebie, tym razem rywalem będzie Słowianin Wolibórz.

POLONIA Bystrzyca Kłodzka - LKS Bierkowice 5:1 (2:1)
Bramki: Sławomir Marszałek (dwie), Radosław Macura (dwie), Jarosław Macura.
Skład: Świszcz - D. Pasternak (46' Duplaga), Matecki, Wizimirski, K. Pasternak (46' Mikołajczyk), Zaleski, Ćwichoń, J. Macura, Salitra (75' Dyl), R. Macura, Marszałek.

Dodano: dnia 02.04.2017 12:58 4 Komentarzy

Wygrana na inauguracje Kubaa8

Juniorzy
Dzisiaj tj.01.04 swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegrali juniorzy. Pokonali oni ATS Wojbórz 4:1, mimo tego,że to gośćie jako pierwsi wyszli na prowadzeniu po bramce Krzystofa Hnatowa w 44 minucie. Na drugą połowie nasi zawodnicy wyszli zmotywowani aby odrobić straty i tak tez się stało, od samego początku ruszyli do ataku co dało efekt w 70 minucie, gdy Mateusz Kozieł skierował piłkę do bramki. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać, gdyż w 75 minucie Kamil Rogalski wykonywał rzut wolny, piłka po strzale odbiła się od poprzeczki po czym Jakub Forkasiewicz dobił ją do bramki. W 76 minucie Kamil Rogalski po samodzielnym rajdzie przez połowę boiska podwyższył wynik spotkania na 3:1. Od tamtego momentu oba zespoły czekały na zakończenie spotkania, przez co tempo spotkania spadło. Wynik w 88 minucie, po zamieszaniu w polu karnym i strzale piłki głową ustalił nowy zawodnik w szeregach juniorów Bartłomiej Bała!

Skład strzelcy oraz wyniki po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 01.04.2017 21:03 8 Komentarzy Czytaj więcej

Inaugaracja młodzieży Kubaa8

Zapowiedz
Swoje zmagania w rundzie wiosennej rozpoczynają również nasze drużyny młodzieżowe. O godzinie 11:30 juniorzy podejmują na własnym boisku drużynę ATS-u Wojbórz, na jesień to goście wyszli zwycięsko z pojedynku i wygrali z nami 8:4, więc nasza drużyna ma szansę zrewanżować się. Natomiast młodzicy o godzinie 14:00 podejmą Włókniarza Kudowę-Zdroj, miejmy nadzieję że, zrewanżują się za wiosenną przegraną z Włókniarzem 1:4.

Zbiórka juniorów o godzinie 10:30, natomiast młodzików o 13:15. Przypominamy zawodnikom o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości.

Dodano: dnia 31.03.2017 23:18 2 Komentarzy

Inauguracja seniorów damian2608

Seniorzy
Już jutro, w sobotę pierwszy mecz rundy wiosennej rozegrają seniorzy Polonii. O godzinie 16:00 na bystrzycki stadion przyjedzie LKS Bierkowice. W pierwszym meczu musieliśmy uznać wyższość drużyny z Bierkowic, tym razem liczymy jednak na rewanż i zwycięstwo naszej drużyny. Tak jak pisaliśmy, do kadry zespołu dołączył Jarosław Macura oraz Patryk Ćwichoń. Po krótkiej przerwie wraca również Damian Mikołajczyk. Niepewny jest występ jedynie Maćka Woźniaka, który nabawił się urazu na rozgrzewce przed sparingiem z Kudową.

Zapraszamy serdecznie na mecz! Przypominamy o zabraniu ze sobą dokumentów.

Dodano: dnia 31.03.2017 13:37 1 Komentarzy

Sparing młodzików szczepcia

Młodzież
W dniu dzisiejszym (29.03) nasi młodzicy rozegrali sparing z zespołem Nysy Kłodzko. Nasza młodzież pokonała drużynę rywali 1:3. Warto dodać, że na co dzień zespół z Kłodzka występuje ligę wyżej, czyli w Klasie Okręgowej. A już w sobotę młodzicy zainaugurują rozgrywki w Klasie Terenowej, ich rywalem będzie Włókniarz Kudowa-Zdrój, mecz ten rozpocznie się o godzinie 14:00 na boisku w Bystrzycy Kłodzkiej.

Skład : Kuroś - Kubat, Łaptuch, Knap, Gacek, Jaśkowiak, J.Mulski, Skowroński, Szczepański.
Zmiany : Kasprzak za Kurosia, Świesiulski za Knapa
Bramki : Skowroński, Szczepański, Gacek.

Dodano: dnia 30.03.2017 09:38 7 Komentarzy

Dwóch nowych zawodników damian2608

Seniorzy
W rundzie wiosennej w drużynie seniorów występować będzie dwóch nowych zawodników. Pierwszy, dobrze nam znany, Patryk Ćwichoń wrócił z zagranicy i będzie występował w drużynie. Drugi zawodnik to brat Radka - Jarek Macura. Środkowy pomocnik dołączył do drużyny pozyskany z ligowego rywala Sudetów Międzylesie. Zarówno Patryk jak i Jarek pokazali że będą przydatni drużynie, w ostatnim sparingu występując razem na środku pomocy. Miejmy nadzieję że w sezonie zaprezentują się jeszcze lepiej!

Dodano: dnia 26.03.2017 14:07 5 Komentarzy

Wygrana z Włókniarzem Kubaa8

Seniorzy
W czwartym sparingu w tym okresie przygotowawczym, nasi seniorzy pokonali Włókniarza Kudowę-Zdrój 4:2. Spotkanie było rozgrywane na sztucznej murawie w czeskim Nachodzie. Nasza drużyna od początku wydawała się reprezentować lepszy poziom gry niż rywale z Kudowy. W pierwszej połowie dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie za sprawą Sławomira Marszałka, lecz za każdym razem Włókniarz odrabiał straty. W drugiej połowie natomiast zawodnikom rywali brakowało skuteczności, za to my strzeliliśmy kolejne dwie bramki.

Badania lekarskie odbędą się we wtorek o godzinie 17:00 w budynku klubowym, obecność zawodników obowiązkowa! Skład, oraz strzelcy po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 26.03.2017 13:04 3 Komentarzy Czytaj więcej

Czwarty sparing seniorów Kubaa8

Zapowiedz
25 Marca o godzinie 16:00, na boisku w czeskim Nachodzie drużyna seniorów rozegra swój czwarty sparing w tym okresie przygotowawczym. Tym razem zmierzą się z ligowym rywalem, Włókniarzem Kudowa-Zdrój. Warto dodać, że ligowy mecz z tą drużyną wygraliśmy 1:0.

Zbiórka zawodników o godzinie 13:45! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Dodano: dnia 21.03.2017 20:49 8 Komentarzy

Minimalna przegrana ze Śnieżnikiem damian2608

Seniorzy
W swoim trzecim meczu sparingowym seniorzy przegrali ze Śnieżnikiem Domaszków 4:3. Spotkanie rozgrywane było na nieprzygotowanym boisku w Goworowie, co utrudniało wszystkim zawodnikom obu drużyn grę w piłkę. Do przerwy przegrywaliśmy 4:0, a na sam koniec pierwszej połowy nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. W drugiej połowie już jednak przeważaliśmy i mimo wielu okazji udało się strzelić tylko 3 bramki.

W sparingu wystąpił Patryk Ćwichoń, który wrócił do kraju i po półrocznej przerwie ponownie będzie występował w drużynie. W bramce gościnnie wystąpił Konrad Bugara, który grał kiedyś w drużynie juniorów występując na bramce i również w polu. Po raz kolejny również zabrakło kilku zawodników. Damian Mikołajczyk dalej jest kontuzjowany, Radka Macurę i Huberta Świszcza zatrzymały obowiązki zawodowe. Z kadry zespołu zabrało jeszcze Dyla i Forkasiewicza, a także zawodników występujących w juniorach.

ŚNIEŻNIK Domaszków - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 4:3 (4:0)
Bramki:
Dawid Wizimirski, Sławomir Marszałek (z rzutu rożnego), Paweł Matecki.
Skład: Bugara - Zaleski, Woźniak, Matecki, K. Pasternak, D. Pasternak, J. Macura, Duplaga, Wizimirski, Salitra, Marszałek.
Zmiana: Ćwichoń.

Dodano: dnia 19.03.2017 15:53 1 Komentarzy

Mateusz Grudzień w Unii Bardo damian2608

Seniorzy
Informujemy, że nasz zawodnik Mateusz Grudzień został wypożyczony do Unii Bardo występującej w 4 lidze. Cieszy to, że nasz zawodnik będzie występował dwie ligi wyżej. Czekamy na regularną grę i zdobyte bramki. Powodzenia!

Dodano: dnia 13.03.2017 13:40 6 Komentarzy

Nadrabiamy zaległości damian2608

Seniorzy
Dwa sparingi rozegrali do tej pory seniorzy Polonii. Zakończyły się one zwycięstwem i przegraną. W pierwszym meczu pokonaliśmy KS Polanicę Zdrój 3:2, a w drugim musieliśmy uznać wyższość Orląt Krosnowice. W obu meczach wystąpił w naszej drużynie Jarosław Macura, zaprezentował się bardzo dobrze, w pierwszym spotkaniu notując dwie asysty. Liczymy że zasili naszą kadrę w rundzie jesiennej. Poniżej składy oraz strzelcy bramek z tych sparingów.

Ciągle nie możemy zagrać pełnym składem. W pierwszym meczu zabrakło Radka Macury, Dawida Duplagi, a także kilku juniorów. Ci zawodnicy w większości zagrali już w drugim sparingu, ale wypadło dwóch podstawowych obrońców. Bartek Zaleski jest chory, ale już wraca do zdrowia, a Damian Mikołajczyk jest kontuzjowany. Liczymy, że do rozpoczęcia sezonu trener Zbigniew Mikunda będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników.

Polonia Bystrzyca Kłodzka - KS Polanica Zdrój 3:2