Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
    Sportowa środa Kubaa8

Zapowiedz
Już w tą środę tj.03.05 wszystkie nasze zespoły wybiegną na boiska. Jako pierwsi swój mecz rozpoczną juniorzy którzy podejmą na własnym boisku LKS Bierkowice, początek meczu o godzinie 12:00. Po meczu juniorów do boju o trzy punkty przystąpią młodzicy, ich rywalem będzie KS Polanica Zdrój, pierwszy gwizdek o godzinie 14:30. O godzinie 15:00 w pobliskim Domaszkowie swój mecz rozegrają orlicy, z miejscowym Śnieżnikiem. Na zakończenie dnia zapraszamy do Starej Łomnicy, gdzie seniorzy podejmą Łomniczanke, początek spotkania o godzinie 17:00.

Na wszystkie mecze serdecznie zapraszamy!

Dodano: dnia 02.05.2017 11:26 7 Komentarzy

Pewna wygrana młodzików Kubaa8

Młodzież
Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli nasi młodzicy, tym razem pokonali oni Orlęta Krosnowice 8:1 (3:1). Od samego początku to nasza drużyna przeważała nad zespołem z Krosnowic, na prowadzenie wyszliśmy w 15 minucie, po bramce Macieja Szczepańskiego. Kolejne bramki to była kwestia czasu. W 29 minucie goście strzelili swoją jedyną bramkę w tym meczu. Do szatni schodziliśmy więc z dwubramkową zaliczką. Na drugą połowę nasz zespół nie wyszedł z założeniem żeby bronić wyniki, wręcz przeciwnie ruszyli do ataku, i ustalili wynik spotkania.

Skład,strzelcy oraz wyniki Klasy Terenowej Młodzika po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 26.04.2017 20:48 4 Komentarzy Czytaj więcej

40 bramek w 2 meczach! Kubaa8

Młodzież
Podopieczni Daniela Pasternaka znakomicie rozpoczęli zmagania w rundzie wiosennej Ligi Okregowej Orlika. W dwóch pierwszych spotkaniach zdobyli łącznie aż 40 bramek i pewnie plasują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. W pierwszym meczu nie dali cienia szans rywalom z Jaszkowej Dolnej, gdyż mecz ten zakończył się wynikiem 20:0. W drugim meczu orlicy podejmowali Orle Międzylesie, po raz drugi strzelili aż 20 bramek przeciwnikom, wynik tego spotkania to 20:2.

Strzelcy, składy oraz wyniki "O" Orlika po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 26.04.2017 20:30 6 Komentarzy Czytaj więcej

Pewne zwycięstwo seniorów damian2608

Seniorzy
Czyste konto oraz cztery zdobyte bramki zadecydowały o wyniku ostatniego swoim meczu seniorów, gdy do Bystrzycy Kłodzkiej przyjechali zawodnicy Odrodzonych Szalejów Dolny. Gdyby skuteczność była wyższa, mecz mógłby zakończyć się dużo wyższym wynikiem. Bramki zdobywali Fabian Dyl (dwie), Dawid Wizimirski oraz Jarek Macura.

Kolejny mecz Polonia rozegra w środę 3 maja na wyjeździe w Łomnicy.

POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ODRODZENIE Szalejów Dolny 4:0 (2:0)
Bramki: Fabian Dyl (dwie), Dawid Wizimirski, Jarosław Macura.
Skład: Świszcz - Zaleski, Woźniak, Wizimirski, D. Pasternak, Ćwichoń, Matecki, J. Macura, K. Pasternak, Marszałek (55' Dyl), Salitra (45' R. Macura).

Dostępne są Wyniki oraz Tabela po XVII Kolejce A Klasy Gr.IV

Dodano: dnia 25.04.2017 20:56 6 Komentarzy

Wygrana w męczarniach Kubaa8

Juniorzy
Kolejne trzy punkty na swoje konto mogą dopisać juniorzy. Pokonali oni bowiem Orlęta Krosnowice 3:2 (3:1). Od pierwszego gwizdka nasza drużyna przeszła do ofensywy, co dało efekt w 11 minucie, kiedy to Daniel Salitra umieścił piłkę w siatce gości. Zaledwie po 9 minutach po wrzutce Mateusza Strutyńskiego, Daniel Salitra wykorzystał swoją sytuacje i po raz drugi mógł cieszyć się ze strzelonej bramki. W 27 minucie Daniel Salitra skompletował hattricka, kiedy to po minięciu dwóch obrońców i wyjściu sam na sam z bramkarzem strzelił bramkę. Wydawać się mogło, że do przerwy wynik nie ulegnie zmianie, lecz chwila rozluźnienia w szykach obronnych naszej drużyny zaowocowała w bramkę dla drużyny z Krosnowic. Do szatni nasz zespół schodził z dwu bramkową zaliczką. W drugiej połowie goście wyszli z myślą aby odrabiać wynik, co dało efekt w 61 minucie, kiedy to Michał Zabłocki po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Od tamtego momentu nasi juniorzy próbowali utrzymać korzystny wynik i to też im się udało.

Trening juniorów odbędzie się w Środę o godzinie 17:00 na stadionie. Tabela ,strzelcy oraz skład po kliknięciu czytaj więcej.

Dodano: dnia 25.04.2017 20:26 8 Komentarzy Czytaj więcej

Rozkład meczy na weekend Kubaa8

Zapowiedz
Dość ciekawie zapowiada się weekend na bystrzyckim stadionie, albowiem aż trzy nasze zespoły przystąpią do meczów w roli gospodarza. Jako pierwsi na boisko wybiegną seniorzy, którzy w sobotę podejmą Odrodzenie Szalejów Dolny, aktualnie rywal ten plasuje się na przedostatnim miejscu w dorobkiem 10 punktów na swoim koncie. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 16:00. W niedziele natomiast swój mecz rozegrają juniorzy, a ich rywalem będą Orlęta Krosnowice, którzy aktualnie zajmują 6 miejsce w ligowej tabeli i tracą zaledwie trzy punkty do naszej drużyny, początek meczu o godzinie 11:00. We wtorek natomiast zapraszamy na mecz młodzików, którzy tak jak juniorzy zmierzą się z Orlętami Krosnowice, pierwszy gwizdek o godzinie 16:30.

Na wszystkie spotkania serdecznie zapraszamy!

Dodano: dnia 21.04.2017 23:48 2 Komentarzy

Porażka z Polanicą... danielek69

SeniorzyNiestety po dwóch wygranych spotkaniach naszych seniorów, nadszedł mecz w którym musieliśmy niestety uznać wyższość rywala. Nie udało się bowiem pokonać drużyny z Polanicy, spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. Mimo że spotkanie wydawało się wyrównane, to gospodarze zachowali zimną krew i strzelili decydującą bramkę.

Więcej o meczu, strzelcy po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 19.04.2017 14:38 3 Komentarzy Czytaj więcej

Wygrana z Trojanem szczepcia

MłodzieżMłodzicy rozegrali wczoraj swój kolejny mecz w rundzie wiosennej. Rywalem była drużyna Trojan Lądek-Zdrój. Nasi przeciwnicy okazali się bardzo trudnym rywalem i byli zdecydowanie lepsi na boisku jednak bramki strzelali nasi chłopcy i ostatecznie mecz zakończył się wygrana Polonii 6:3.

Skład i bramki w czytaj więcej

Dodano: dnia 10.04.2017 08:29 7 Komentarzy Czytaj więcej

Wysoka wygrana seniorów damian2608

Seniorzy
Seniorzy Polonii odnieśli drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej. Goście z Woliborza nie mieli nic do powiedzenia i przegrali 8:1. Martwić mogą obecnie kontuzje zawodników. Maciek Woźniak nie grał już w drugim meczu, ale powoli będzie wracać do gry, a Dawid Wizimirski występujący ostatnio na środku obrony zszedł z boiska z kontuzją. Na domiar złego kapitan drużyny, Damian Mikołajczyk, również środkowy obrońca opuści najprawdopodobniej całą rundę przez kontuzję. W każdym razie, liczymy na kolejne zwycięstwa drużyny mimo takich osłabień.

Za tydzień udamy się na mecz do Polanicy. Jesienią zremisowaliśmy u siebie 4:4. Liczymy na powrót Maćka i Dawida do gry.

POLONIA Bystrzyca Kłodzka
- SŁOWIANIN Wolibórz 8:1 (4:0)
Bramki:
Radosław Macura (dwie), Sławomir Marszałek (dwie), Fabian Dyl (dwie), Daniel Pasternak, Paweł Matecki (rzut karny).
Skład: Świszcz - D. Pasternak, Matecki, Wizimirski, K. Pasternak, Zaleski, Ćwichoń, J. Macura, Salitra, R. Macura, Marszałek.
Zmiany: Duplaga, Dyl, Bugara.

Dodano: dnia 09.04.2017 22:51 18 Komentarzy

Piłkarski Weekend Kubaa8

Zapowiedz
Jako pierwsi na boisko wybiegną nasi orlicy, zainaugurują oni bowiem rozgrywki, a ich rywalem będzie Iskra Jaszkowa Dolna. Spotkanie to odbędzie się o godzinie 17:00 na orliku w Bystrzycy Kłodzkiej. W sobotę natomiast do boju przystąpią juniorzy zmierzą się oni z Zamkiem Gorzanów, dotychczasowym liderem Klasy Terenowej Juniora. W niedziele czekają nas dwa mecze. O godzinie 13:00 w Lądku Zdroju młodzicy podejmą miejscowego Trojana. Natomiast o godzinie 16:00 seniorzy w roli gospodarza rozegrają spotkanie z beniaminkiem z Woliborza.

Dodano: dnia 07.04.2017 15:22 6 Komentarzy

Zmarł Andrzej Krzyżanowski Kubaa8

Klub
Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że w sobotę tj. 01.04 kwietnia w wieku 60 lat odszedł od nas Pan Andrzej Krzyżanowski. Osoba związana w przeszłości z klubem, pełnił funkcję kierownika klubu.

Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Bystrzycy Kłodzkiej dnia 07.04.2017r. o godzinie 13:15. Zarząd, piłkarze, kibice oraz wszystkie osoby związane z Polonią składają rodzinie serdecznie wyrazy współczucia.

Dodano: dnia 06.04.2017 17:19 7 Komentarzy