1 % podatku

Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
    Kolejna wygrana juniorów damian2608

Wygraną zakończył się dzisiejszy pojedynek juniorów Polonii z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki. Nasza drużyna wygrała ten mecz zdecydowanie i zasłużenie, pokonując rówieśników aż 6:2. Bramki na stadionie w Kamieńcu zdobywali Fabian Dyl (trzy), Mateusz Grudzień (dwie) oraz Dawid Wizimirski.

Ciąg dalszy, wyniki oraz tabela po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 06.05.2012 17:03 9 Komentarzy Czytaj więcej

Idą łeb w łeb mateusz123

B Klasa
W grupie drugiej Victoria Dębowiec oraz Inter Ożary walczą o awans do A Klasy, zaś w grupie pierwszej awans wydaje się pewny dla Śnieżnika Domaszków.

Poniżej wyniki oraz tabela niedzielnej kolejki.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy Gr.I.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy Gr.II.

Dodano: dnia 05.05.2012 15:27 6 Komentarzy

25. kolejka w A Klasie mateusz123

A Klasa
W grupie I dwie drużyny walczą o awans, a mianowicie Górnik II Wałbrzych oraz Karolina Jaworzyna Śląśka. W grupie II awans niemal pewny ma Piławianka.

Poniżej prezentujemy wyniki oraz tabele obu grup A Klasy.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy Gr.I.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy Gr.II.

Dodano: dnia 05.05.2012 15:24 2 Komentarzy

Zamek na kolanach mateusz123

Wysoko bo aż 6:1 nasi młodzicy pokonali rówieśników z Gorzanowa. Przez całe spotkanie widać było, która drużyna lepiej panuje nad piłką i raz za razem stwarza sobie sytuacje podbramkowe. Bramki dla bystrzyczan zdobyli: Dominik Paukszteło (dwie), Kamil Rogalski (dwie), Damian Zaborowski oraz Mateusz Kozieł.

Ciąg dalszy, wyniki oraz tabela klas terenowych po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 05.05.2012 14:30 6 Komentarzy Czytaj więcej

Wyjazdowo z Zamkiem mateusz123

Images: zamekkamienieczabkowicki.jpgDo ciekawego pojedynku dojdzie w Kamieńcu Ząbkowickim, gdzie miejscowy Zamek podejmować będzie naszą drużynę juniorów. Podopieczni Ryszarda Trafisza po czwartkowym zbombardowaniu Zielonych Łagiewniki są w wyśmienitych nastrojach i miejmy nadzieję, że będą również po jutrzejszym pojedynku. Zamek, zaś w czwartek przegrał z Śnieżnikiem Domaszków 4:3 mimo, że do 75. minuty prowadził już 3:0.

Początek spotkania w niedzielę 6 maja o godzinie 14:30 na stadionie w Kamieńcu Ząbkowickim.

Dostępny jest Zestaw par XXV Kolejki Klasy "O" Juniorów.

Dodano: dnia 05.05.2012 12:44 3 Komentarzy

Trudny wyjazd seniorów mateusz123

Images: burzadzikowiec.jpgBardzo ciężki mecz czeka naszych seniorów, którzy wybiorą się do Dzikowca na mecz z tamtejszą Burzą. Rywal w rundzie wiosennej spisuje się bardzo dobrze, lecz w czwartek poniósł wysoką wyjazdową porażkę. Uległ aż 6:1 drużynie Sudetów Międzylesie, którą my przed tygodniem pokonaliśmy 1:0. W meczu w rundzie jesiennej pomiędzy naszym zespołem, a Burzą padł wynik 1:0 dla ekipy z Dzikowca.

Nasi zawodnicy na pewno będą chcieli zrewanżować się rywalom za ostatnią porażkę. Patrząc natomiast na statystyki oraz tabela to bystrzyczanie są zdecydowanym faworytem bowiem ostatnie pięć spotkań zakończyło się naszym zwycięstwem oraz nad Burzą mamy w tabeli aż 15 punktów przewagi. Statystyki lubią często zawodzić, czy tak będzie tym razem, czy jednak nasi zawodnicy pokażą, że aktualna trzecią pozycją którą zajmują nie jest przypadkiem ? Tego dowiemy się już jutro. Początek spotkania w niedzielę 6 maja o godzinie 17:00 na stadionie w Dzikowcu. Zbiórka piłkarzy na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej o godzinie 14:50.

Oddaj swój typ w Lidze Typera !

Przypuszczalny skład Polonii: Marcinów - Zaleski, Wojtyła, Sobański, Dymek - Bielak, Pasternak, Nogawka, Sołodowczuk - Marszałek, Buczyński.

Dostępny jest Zestaw par XXV Kolejki A Klasy Gr.III.

Dodano: dnia 05.05.2012 12:38 0 Komentarzy

Wygrana w deszczu mateusz123

Po trwającym prawie 110 minut meczu nasi seniorzy pokonali na wyjeździe 2:1 drużynę Wieży Rudnica. Dwie bramki dla bystrzyczan zdobył Piotr Buczyński, a dla gospodarzy trafił Remigiusz Markiel. Mecz w 60 minucie został przerwany na 20. minut z powodu obfitych opadów deszczu.

Ciąg dalszy, statystyki piłkarzy, wyniki oraz tabela po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 03.05.2012 19:40 3 Komentarzy Czytaj więcej

Zieloni rozgromieni damian2608

Nasi juniorzy rozgromili dziś na wyjeździe zespół Zielonych Łagiewnik 11:3 (4:2). Wynik mógłby być dużo wyższy, jednak w wielu sytuacjach zabrakło zimnej krwi. Straciliśmy bramki po dwóch bezpośrednich strzałach z rzutów wolnych oraz po błędzie obrony.

Dodano: dnia 03.05.2012 17:53 7 Komentarzy Czytaj więcej

Śnieżnik kontra Granica mateusz123

B Klasa
Lider z Domaszkowa zagra na własnym obiekcie  z nieobliczalną drużyną Granicy Tłumaczów, która w niedziele zremisowała 1:1 z Gorzanowem.

Dodano: dnia 02.05.2012 14:19 12 Komentarzy

Czwartkowa kolejka w A Klasie mateusz123

A Klasa
Czwartkowa kolejka przyniesie nam derby Wałbrzycha, bowiem Górnik II spotka się na własnym obiekcie z Czarnymi Wamag.

Dodano: dnia 02.05.2012 14:17 9 Komentarzy

Daleki wyjazd juniorów mateusz123

Images: zielonilagiewniki.jpgAż do Łagiewnik wybiorą się nasi juniorzy, aby rozegrać spotkanie 24. kolejki w Klasie Okręgowej Juniorów. Przeciwnik aktualnie zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z 9 punktami na koncie. Bystrzyczanie zaś nazbierali jak do tej pory 33 punkty co daje im 10 pozycję. Jednak różnica punktowa pomiędzy miejscami od 6 do 10 jest na tyle niska, że w przypadku zwycięstwa naszej drużyny w tabeli możemy zyskać kilka miejsc.

Początek spotkania w czwartek 3 maja o godzinie 14:30 na stadionie w Łagiewnikach.

Dostępny jest Zestaw par XXIV Kolejki Klasy "O" Juniorów.

Dodano: dnia 02.05.2012 14:14 0 Komentarzy