Osb on-line :      
  » Nawigacja   
  » KS Polonia   
  » Seniorzy   
  » Juniorzy   
  » Orliki   
  » Dla Kibica   
  » Archiwum Seniorzy   
  » Archiwum Juniorzy   
  » Archiwum Młodzież   
  » Archiwum Newsów   
  » Reklama   

 

Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

mateusz123Orlęta Krosnowice Hutnik Szczytna Polonia Ząbkowice Śląskie MLKS Radków Śnieżnik Domaszków Łomniczanka St. Łomnica Pogoń Duszniki Zdr. Zamek Gorzanów
    Pierwszy sprawdzian juniorów mateusz123  

Images: piastnowaruda.jpgW dniu jutrzejszym tj. czwartek, podopieczni Wiesława Zalewskiego rozegrają swój pierwszy sparing w tym okresie przygotowawczym do zbliżającej się rundy wiosennej. Przeciwnikiem bystrzyczan będzie ich ligowy rywal, Piast Nowa Ruda. Na pewno spotkanie zapowiada się niezmiernie ciekawie.

Początek meczu o godzinie 15:30 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej. Zbiórka zawodników o godzinie 14:45.

  Dodano: dnia 16.02.2011 10:45 6 Komentarzy   

    Ważna informacja ! mateusz123  

Serwis
Informujemy, że poszukujemy osoby, która była by w stanie robić filmiki z meczów seniorów Polonii tak jak to miało miejsce w rundzie jesiennej. W rundzie rewanżowej nie będzie już skrótów spotkań od osoby, która tym się zajmowała na jesień.

Wszystkie chętne osoby prosimy o zgłoszenie na adres e-mail: mateusz123@poloniabystrzyca.com

  Dodano: dnia 15.02.2011 09:46 2 Komentarzy   

    Plan treningów juniorów Polonii mateusz123  

Juniorzy
Informujemy, że w tym tygodniu podopieczni Wiesława Zalewskiego będą trenować na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej w następujące dni: poniedziałek, wtorek, czwartek oraz piątek. W każdym dniu zajęcia odbędą się o godzinie 16:00.

Od przyszłego tygodnia będzie odbywał się obóz dochodzeniowy na terenie Bystrzycy Kłodzkiej. Więcej informacji o obozie pod koniec tygodnia.

  Dodano: dnia 14.02.2011 11:32 9 Komentarzy   

    Orliki Polonii drugie w turnieju [23 foto] mateusz123  

news: turniej_o_puchar_burmistrza_szczytna_orliki_12-02-2011_duze.jpg
W dniu dzisiejszym nasza drużyna Orlików (rok ur. 2000 i młodsi) zajęła drugie miejsce w Turnieju Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Szczytnej. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym i o kolejności decydowały punkty zdobyte w wszystkich rozegranych spotkaniach. Nasz zespół poprowadził tego dnia awaryjnie, Patryk Morąg, który zastąpił trenera, Wiesława Zalewskiego, który nie mógł dzisiaj być obecny z powodów osobistych.

W pierwszym spotkaniu zagraliśmy z gospodarzami turnieju, Hutnikiem Szczytna. Po bardzo dobrej grze pokonaliśmy rywala 5:2, a bramki dla naszej drużyny w tym spotkaniu zdobyli: Damian Morąg (dwie), Kamil Dymek (dwie) oraz Jakub Forkasiewicz. Drugim naszym przeciwnikiem był Piast Nowa Ruda, po nerwowym początku jednak udało nam się pokonać drużynę z Nowej Rudy, 4:2. A trafiali dla nas w tym meczu: Damian Morąg (trzy) oraz Kamil Dymek. W trzecim meczu wygraliśmy z Orlikiem Kłodzko ale bramkę na wagę 3 punktów zdobył na 20. sekund przed końcem Damian Morąg. W meczu, który decydował o pierwszym miejscu po słabej grze przegraliśmy z dobrze spisującą się tego dnia drużyna z Czech 0:5. Więcej informacji o turnieju po kliknięciu na czytaj więcej.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU

  Dodano: dnia 12.02.2011 13:26 71 Komentarzy Czytaj więcej   

    Kolejny turniej orlików mateusz123  

Młodzież
Już w najbliższą sobotę (12.10) o godzinie 9:00 na hali sportowej w Szczytnej odbędzie się turniej drużyn orlików (rok ur. 2000 i młodsi). Nasz zespół, który prowadzi Wiesław Zalewski uda się na te zawody. Rezerwowo drużynę w tej imprezie poprowadzi Patryk Morąg z powodu spraw osobistych jakie wypadły panu Zalewskiemu.

Zbiórka zawodników o godzinie 8:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej.

  Dodano: dnia 10.02.2011 19:44 7 Komentarzy   

    Jutro zebranie kibiców ! mateusz123  

Klub
Informujemy, że 11 lutego o godzinie 17:00 w siedzibie klubu, odbędzie się zebranie wszystkich kibiców z zarządem Polonii. To spotkanie zostało zorganizowane przez kilku kibiców dla których klub to nie tylko mecze ale także coś więcej.

Zachęcamy wszystkich, którym zależy na naszej Polonii. Przyjdźmy i pokażmy, że potrafimy !.

  Dodano: dnia 10.02.2011 19:34 7 Komentarzy   

    Co w klubie piszczy ? mateusz123  

Klub
Do inauguracji sezonu coraz bliżej, a co za tym idzie coraz mniej czasu pozostało naszym działaczom na decyzje dotyczące kadry, która będzie posiadał szkoleniowiec drużyny seniorów Polonii, Paweł Adamczyk. Od niecałego miesiąca zespół przygotowuje się do rundy wiosennej. Frekwencja na treningach nie napawa optymizmem ale nie tylko my borykamy się z takim problemem.

Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu plus sparing w weekend. W najbliższy weekend natomiast odbędzie się trening w sobotę o godzinie 13:00 z uwagi na to, że podopieczni Pawła Adamczyka nie będą rozgrywali meczu sparingowego. Nie ma co ukrywać, że kadra jaką posiadać będzie szkoleniowiec na wiosnę będzie się różniła od tej jesiennej. Niemal pewne jest odejście z klubu pięciu podstawowych zawodników. Mowa m.in. o najskuteczniejszym zawodniku Polonii, Kamilu Matusiku, który najprawdopodobniej zasili Iskrę Bagietka Jaszkowa Dolna. Jeżeli chodzi o wzmocnienia to, z wypożyczenia powróci najprawdopodobniej Radosław Macura, a Przemysław Grzyb możliwe, że ponowie zagra po operacji Achillesa. Wiadome jest, że z kadry juniorów dołączy do zespołu prowadzonego przez, Pawła Adamczyka dwóch podstawowych na jesień młodzieżowców. Więcej informacji na temat kadry seniorów oraz informacji z klubu niebawem.

  Dodano: dnia 10.02.2011 17:18 8 Komentarzy   

    Porażka w pierwszym sparingu [8 foto] mateusz123  

news: zjednoczeniscinawka-poloniabystrzyca_seniorzy_6-02-2011.jpgPodopieczni Pawła Adamczyka w dniu dzisiejszym rozegrali swój pierwszy mecz sparingowy, w tym okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2010/11. Na sztucznej murawie Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kłodzku podejmowaliśmy zespół Zjednoczonych Ścinawka Średnia, który jest od nas wyżej notowany. Przegraliśmy zasłużenie 1:2, bo to rywal był lepszą drużyną w tym spotkaniu, a my oddaliśmy w przeciągu całego meczu zaledwie kilka strzałów w światło bramki. Kolejny sparing nasza drużyna rozegra w następny weekend, a przeciwnik będzie znany na dniach.

SPARING: ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚREDNIA - POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA 2:1 (1:0)
Strzelcy bramek: 1:0 Arkadiusz Kołodziejczyk (30'), 2:0 Paweł Saczka (70'), 2:1 Konrad Matusik (90'). Skład Zjednoczonych: Kopa - J. Bala, M. Bala, Kołodziejczyk, Wojtkowiak - Kęska, Kot, Majdak, Siemiński, Pasiut, P. Saczka. Na zmiany wchodzili: O. Saczka, Szydełko, Pancerz, Walkiewicz. Skład Polonii: Sołodowczuk - Marcinów, Mikołajczyk, Franczuk - Chrząszcz, Szmigiel, Forkasiewicz, Wojtyła, Grudzień - Pasternak, Matusik. Na zmiany wchodzili: Wdowiak, Zaleski.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ Z MECZU

W INNYCH SPOTKANIACH SPARINGOWYCH:
Unia Złoty Stok - LZS Jasienica Góra 0:4
Bielawianka Bielawa - Victoria Świebodzice 7:0
Sparta Ziębice - Lechia II Dzierżoniów 1:2
Trojan Lądek Zdrój - Juventur Podzamcze Wałbrzych 15:2

Na przedmeczowej zbiórce zjawiło się zaledwie 13. zawodników. Zabrakło m.in. podstawowego obrońcy, Wojciecha Sobańskiego. Mecz lepiej zaczęła nasza drużyna, która na początku spotkania zagrała wysokim pressingiem zmuszając rywala do błędów. Z biegiem czasu to Zjednoczeni przejmowali inicjatywę, a z naszych zawodników uchodziło powietrze. Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 06.02.2011 13:35 3 Komentarzy Czytaj więcej   

    Drugie miejsce Młodzików mateusz123  

Młodzież
Drugie miejsce zajęli nasi młodzicy, którzy w dniu dzisiejszym jako gospodarze wystąpili w turnieju piłki nożnej halowej na hali widowiskowo-sportowej w Bystrzycy Kłodzkiej. Pierwsze miejsce zajęła Nysa Kłodzko. Trzecie miejsce na podium zajęła Szkółka Piłkarska Orlik Kłodzko. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym i o ostatecznym wyniku zadecydowała ilość zdobytych punktów.

Miejsce czwarte przypadło drużynie Piasta Nowa Ruda, natomiast ostatnie piąte zajęli piłkarze ATS-u Wojbórz. Za tydzień nasi zawodnicy wybiorą się do Szczytnej na turniej halowy drużyn z rocznika 2000 z młodsi. Wyniki turnieju po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 05.02.2011 20:30 6 Komentarzy Czytaj więcej   

    Pierwszy sparing bystrzyczan mateusz123  

Images: zjednoczeniscinawkasrednia.jpgW najbliższą niedzielę (6.02) podopieczni Pawła Adamczyka rozegrają swój pierwszy mecz sparingowy przed rundą wiosenną sezonu 2010/11, która zaczyna się już 20 marca. Przeciwnikiem bystrzyczan będzie zespół Zjednoczonych Ścinawka Średnia, który na co dzień występuje w Klasie Okręgowej.

Początek spotkania o godzinie 12:00 na sztucznym boisku OSIR w Kłodzku. Zbiórka zawodników o godzinie 10:30 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej.

  Dodano: dnia 05.02.2011 09:49 0 Komentarzy   

    Juniorzy wznawiają treningi mateusz123  

Juniorzy
W dniu jutrzejszym tj. czwartek (3.02) o godzinie 16:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej, juniorzy nasze klubu występujący na co dzień w Klasie Okręgowej Juniorów wznowią treningi.

Zajęcia mają na celu jak najlepsze przygotowanie zespołu do rundy wiosennej. Wiemy już, że na feriach juniorzy będą mieli jak co roku obóz dochodzeniowy.

  Dodano: dnia 02.02.2011 18:27 4 Komentarzy   

Strona 88 z 155 << < 85 86 87 88 89 90 91 > >>
  » Logowanie   
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Następny Mecz   
Rywal:

Hutnik Szczytna

Rozgrywki: A Klasa
Miejsce: Szczytna
Data: 31.08.2014r. - 17:00

  » Seniorzy - Tabela   
  » Następny Mecz   
Rywal:

MLKS Radków

Rozgrywki: Terenowa Jun.
Miejsce: Radków
Data: 6.09.2014r. - 13:00

  » Juniorzy - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Orliki - Tabela   
  » Partnerzy   
Trojan Lądek Zdrój

Lechia Dzierżoniów

Nysa Kłodzko

Grom Witków

Prochowiczanka Prochowice

Mieszko Ruszowice

BKS Bobrzanie Bolesławiec

Victoria Świebodzice

Piasek Potworów

Zamek Kamieniec

Okręgówka Wałbrzych

Liga Typera

Więcej Buttonów

Express Miejski

Dwunasty gracz

BeatBookmaker

TV Orlica

Styl wykona: Bunik & PatrykSpec
CMS: PHP-Fusion