Osb on-line :      
  » Nawigacja   
  » KS Polonia   
  » Seniorzy   
  » Juniorzy   
  » Orliki   
  » Dla Kibica   
  » Archiwum Seniorzy   
  » Archiwum Juniorzy   
  » Archiwum Młodzież   
  » Archiwum Newsów   
  » Reklama   

 

Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

mateusz123

1 % podatku


Orlęta Krosnowice Hutnik Szczytna Polonia Ząbkowice Śląskie MLKS Radków Śnieżnik Domaszków Łomniczanka St. Łomnica Pogoń Duszniki Zdr. Zamek Gorzanów
    Porażka juniorów mateusz123  

Juniorzy
Swojej pierwszej porażki w rundzie wiosennej doznali nasi juniorzy, którzy polegli w Piławie Górnej z tamtejszą Piławianką. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:1 po bramkach Sławomira Bielaka oraz Marcina Isalskiego. Druga odsłona gry zaczęła się od naszej przewagi i w pewnym momencie przestaliśmy grać, a ten fakt wykorzystali rywale wbijając nam trzy bramki i wygrywając ostatecznie 4:2. Kolejny przeciwnikiem bystrzyczan będą Zjednoczeni Ścinawka Średnia.

KLASA "O" JUNIORÓW: PIŁAWIANKA PIŁAWA GRN. - POLONIA BYSTRZYCA KŁ. 4:2 (1:2)
Strzelcy bramek: Sławomir Bielak, Marcin Isalski. Skład Polonii: Świszcz - Komisarczyk, Forkasiewicz, Świerczewski, Wojtyła (75'Kozieł) - Bielak, Wdowiak, Dominik Matusik, Jaśnikowski - Isalski, Mateusz Grudzień .

Dostępna jest Klasyfikacja strzelców drużyny Juniorów.
Dostępne są Statystyki piłkarzy drużyny Juniorów.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy "O" Juniorów.

W bardzo okrojonym składzie wybrali się na to spotkanie Poloniści. Do dyspozycji trenera było 12 piłkarzy w tym dwóch ściągniętych awaryjnie na to spotkanie. Mowa o Sebastianie Komisarczyku oraz Marcinie Isalskim. Obaj nie trenowali na wiosnę więc grali bez żądnej jednostki treningowej. Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 10.04.2011 17:40 6 Komentarzy Czytaj więcej   

    Hit dla Śnieżnika mateusz123  

B Klasa
W grupie pierwszej w meczu na szczycie Igliczna Wilkanów przegrała 2:1 na własnym stadionie z Śnieżnikiem Domaszków, który tym samym odrobił stratę w tabeli do lidera z Wilkanowa. W grupie drugiej nowy lider z Rudnicy rozbił aż 10:1 u siebie zespół Spartakusa Buczeń.

Poniżej przedstawiamy komplet wyników niedzielnej kolejki oraz tabele.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy gr.I
Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy gr.II

  Dodano: dnia 09.04.2011 22:03 3 Komentarzy   

    Grad bramek w Dzierżoniowie mateusz123  

A Klasa
Aż piętnaście bramek ujrzeli kibice zgromadzeni na meczu rezerw Lechii Dzierżoniów z Piastem Jaźwina. Lechici rozgromili rywala aż 15:0. W grupie drugiej lider z Bystrzycy Górnej po ciekawym meczu wygrał na wyjeździe 4:0 z drużyną Venusu Nowice. 

Poniżej przedstawiamy komplet wyników niedzielnej kolejki oraz tabele.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy gr.I
Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy gr.II

  Dodano: dnia 09.04.2011 21:59 5 Komentarzy   

    Nieporozumienie ? mateusz123  

Młodzież
Do bardzo dziwnej sytuacji doszło w dniu dzisiejszym na meczu naszych trampkarzy, który się nie odbył z powodu nieporozumienia pomiędzy naszym klubem a Podokręgiem Piłki Nożnej w Kłodzku. W terminarzu jaki dostaliśmy spotkanie było zaplanowane na godzinę 12:30, a jak się później okazało zostało przesunięte na godzinę 11:00 ale o tym fakcie nikt w naszym klubie nie został poinformowany. Na dzień dzisiejszy spotkanie zostało zweryfikowane jaki walkower na naszą niekorzyść.

Do dnia w którym nie zostanie podjęta decyzja odnośnie tego meczu nie uwzględnimy walkowera dla Trojana w ligowej tabeli. Nasi młodzicy zremisowali natomiast 2:2 na wyjeździe z Kryształem Stronie Śląskie. Bramki dla bystrzyczan zdobyli Daniel Salitra oraz Marcin Mirzyński. Poniżej przedstawiamy komplet wyników sobotnich kolejek w klasach terenowych.

KLASA TER. MŁODZIKÓW: KRYSZTAŁ STRONIE ŚL. - POLONIA BYSTRZYCA KŁ. 2:2 (1:0)
Strzelcy bramek: Daniel Salitra, Marcin Mirzyński. Skład Polonii: Ziarko - Forkasiewicz, Rogalski, Cyba, F. Górski - Morąg, Zaborowski, Mirzyński, Dymek - Salitra, Nowak. Na zmiany wchodzili: Gazda, Bała, Bielawski.

Dostępna jest Klasyfikacja strzelców drużyny Młodzików.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Młodzików.

KLASA TERENOWA TRAMPKARZY: TROJAN LĄDEK ZDR. - POLONIA BYSTRZYCA KŁ. 3:0 v.o.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Trampkarzy gr.I.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Trampkarzy gr.II.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Juniorów gr.I.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Juniorów gr.II.

  Dodano: dnia 08.04.2011 22:15 5 Komentarzy   

    Ciężki mecz juniorów mateusz123  

Images: pilawiankapilawa.jpgCiężki mecz czeka podopiecznych Wiesława Zalewskiego, którzy wybiorą się w niedzielę do Piławy Górnej aby rozegrać spotkanie ligowe z tamtejszą Piławianką w ramach 19. kolejki Klasy Okręgowej Juniorów. Bystrzyczanie zagrają w nieco odmienionym składzie. Zabraknie najskuteczniejszego zawodnika, Piotra Buczyńskiego, który został powołany na mecz drużyny seniorów oraz Michała Grudnia czy też Jarosława Kruka.

Do gry natomiast powróci na to spotkanie Sebastian Komisarczyk, któremu sprawy osobiste nie pozwoliły na grę w rundzie wiosennej. Początek spotkania w niedzielę (10.04) o godzinie 13:30 na stadionie w Piławie Górnej. Zbiórka zawodników na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej o godzinie 11:00.

Przypuszczalny skład Polonii: Świszcz - Wojtyła, Forkasiewicz, Świerczewski, Jaśnikowski - Komisarczyk, Wdowiak, Dominik Matusik, Hodyl - Mateusz Grudzień, Bielak.

Dostępny jest Zestaw par XIX Kolejki Klasy "O" Juniorów.

  Dodano: dnia 08.04.2011 22:00 0 Komentarzy   

    Tym razem z Łomniczanką damian2608  

Zapowiedz
Zmazać plamę po ostatniej porażce. Takie jest zadanie Polonistów na niedzielne spotkanie. Do Bystrzycy przyjeżdża Łomniczanka Stara Łomnica, na spotkanie określane jako derby gminy Bystrzyca Kłodzka. Pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie, albowiem piłkarze z Łomnicy jeszcze tej wiosny nie przegrali, a nasza drużyna chce zrehabilitować się za ostatnią sensacyjną przegraną z Zamkiem Trzebieszowice.

Odkąd spadliśmy 2 sezony temu do A-klasy, rozegraliśmy trzy mecze. Dwa razy schodziliśmy z boiska jako wygrani, 2:1 rok temu u siebie, oraz 4:0 w tym sezonie, w rundzie jesiennej na boisku w Łomnicy. Raz padł remis, gdy w Łomnicy spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4. Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 08.04.2011 20:25 1 Komentarzy Czytaj więcej   

    Zgodnie z planem [20 foto] mateusz123  

news: poloniabystrzyca-mksszczawnozdroj_juniorzy_06-04-2011.jpgZaległe spotkanie rozegrali nasi juniorzy, którzy pokonali pewnie bo 3:0 ostatni w tabeli zespół, MKS-u Szczawno Zdrój. Początek spotkania to od razu lepsza gra naszego zespołu, który prowadził grę i był lepszy od rywala. Na efekty tego musieliśmy poczekać do 10. minuty kiedy to bramkę dla bystrzyczan zdobył Marcin Wdowiak. Kilkanaście minut później drugą bramkę zdobył pięknym uderzeniem Buczyński. W drugiej odsłonie gry jedynego gola zdobył Michał Grudzień. Następnym rywalem bystrzyczan będzie Piławianka Piława Górna, która bardzo dobrze spisuje się w rundzie wiosennej.

KLASA "O" JUNIORÓW: POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA - MKS SZCZAWNO ZDRÓJ 3:0 (2:0)
Sędziował: Szylar (PPN Kłodzko). Asystenci: Mazur oraz Celmer (PPN Kłodzko). Strzelcy bramek: 1:0 Marcin Wdowiak (10'), 2:0 Piotr Buczyński (28'), 3:0 Michał Grudzień (60'). Skład Polonii: Świszcz - Wojtyła, Forkasiewicz, Świerczewski, Jaśnikowski - Bielak, Dominik Matusik (46'Michał Grudzień), Wdowiak (75'Stępień), Hodyl (46'Kruk) - Buczyński, Mateusz Grudzień.

Dostępna jest Klasyfikacja strzelców drużyny Juniorów.
Dostępne są Statystyki piłkarzy drużyny Juniorów.
Dostępna jest Galeria zdjęć z meczu.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy "O" Juniorów.

Do dyspozycji trenera było 14. piłkarzy w tym dwóch, którzy mogli zagrać tylko połówkę. Mowa o Michale Grudniu oraz Jarosławie Kruku, którzy w najbliższy weekend będą występować w drużynie seniorów. Zabrakło natomiast podobnie jak w meczu z Kłodzką Nysą, Fabiana Dyla oraz Kamila Kozieł. Obaj dla przypomnienia zmagają się z chorobą. Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 06.04.2011 18:16 3 Komentarzy Czytaj więcej   

    U siebie z outsiderem mateusz123  

Images: mksszczawnozdroj.jpgJuż jutro zostanie rozegrany zaległy mecz 17. kolejki Klasy Okręgowej Juniorów pomiędzy naszym zespołem, a MKS-em Szczawno Zdrój. Spotkanie pierwotnie miało odbyć się 27 marca ale z powodu braku piłkarzy gości nie doszło do skutku. Pomimo, że rywal okupuje z zerowym dorobkiem ostatnią pozycję w tabeli to mecz na pewno będzie bardzo trudny dla naszego zespołu.

Żaden zawodnik z drużyny seniorów nie będzie mógł jutro wystąpić, a więc zagramy swoim nominalnym składem. Początek spotkania w środę (6.04) o godzinie 17:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej. Zbiórka zawodników o godzinie 16:00.

Przypuszczalny skład Polonii: Świszcz - Kruk, Świerczewski, Forkasiewicz, Wojtyła - Bielak, Wdowiak, Dominik Matusik, Jaśnikowski - Mateusz Grudzień, Piotr Buczyński.

  Dodano: dnia 05.04.2011 18:01 0 Komentarzy   

    Znamy datę zaległego meczu juniorów mateusz123  

News
Znana jest już data rozegrania zaległego meczu 17. kolejki Klasy Okręgowej Juniorów pomiędzy naszą drużyną, a zespołem MKS-u Szczawno Zdrój. Mecz miał się pierwotnie odbyć 27 marca ale goście nie przyjechali na mecz z powodu braku osób do gry.

Zaległe spotkanie naszej drużyny odbędzie się w najbliższą środę (6.04) o godzinie 17:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej.

  Dodano: dnia 04.04.2011 18:29 0 Komentarzy   

    Fatalna porażka seniorów [16 foto] mateusz123  

news: poloniabystrzyca-zamektrzebieszowice_seniorzy_03-04-2011.jpgTrzeciej porażki w sezonie doznali nasi piłkarze. Dziś musieli uznać wyższość Zamka Trzebieszowice przegrywając po słabym spotkaniu 1:2. Pomimo wielu klarownych sytuacji zdobyliśmy tylko jedną bramkę, a sztuki tej dokonał Przemysław Szmigiel, który bezpośrednio z rzutu wolnego z okolic 20. metra pokonał goalkeepera gości. Goście w drugiej odsłonie gry ograniczali się jedynie do rozpaczliwych kontr, a jedna z nich przeniosła im bramkę dającą wygraną. Martwi sytuacja z końcowych minut meczu, gdy groźnej kontuzji nabawił się strzelec bramki dla Polonii.

A KLASA: POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA - ZAMEK TRZEBIESZOWICE 1:2 (0:1)
Sędziował: Kudryński (PPN Kłodzko). Strzelcy bramek: 0:1 Łukasz Porębski, 1:1 Przemysław Szmigiel, 1:2 Łukasz Porębski. Skład Polonii: Sołodowczuk - Szmigiel, Pawlik, Sobański (55'Pasternak), Mikołajczyk - Marcinów, Wojtyła (80'Chrząszcz), Franczuk (60'Grudzień), Matusik , Marks - Kaletka. Skład Zamka: Meissner - Czesław Kuchta, Krawiec, Bitner, Wiśniewski - Goławski (75'Denkiewicz), Urban, Jasik, Tomkiewicz - Łukasz Porębski (87'Łukasz Kuchta), Kamil Porębski (45'Bury). Widzów: 150.

Dostępna jest Klasyfikacja strzelców drużyny Seniorów.
Dostępne są Statystyki piłkarzy drużyny Seniorów.
Dostępna jest Galeria zdjęć z meczu.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy gr.III.

Blamaż, tak jednym słowem określić można dzisiejszy mecz. Ważną rolę odgrywa również liczba 4, tyle groźnych akcji przeprowadzili goście, jednak to oni wywieźli z Bystrzycy trzy punkty. Przez prawie cały mecz piłka była na połowie gości. Trzeba ich również pochwalić, bo bardzo umiejętnie zagrali w obronie, broniąc się prawie całą drużyną. Mieliśmy swoje okazje, jednak dzisiaj szczęście było po stronie rywala. Ciąg dalszy oraz komplet wyników wraz z strzelcami bramek po kliknięciu na czytaj więcej.

Treningi seniorów w tym tygodniu we wtorek, czwartek i piątek o godzinie 16:30.

  Dodano: dnia 03.04.2011 17:28 17 Komentarzy Czytaj więcej   

    Wygrana w derbach [20 foto] mateusz123  

news: poloniabystrzyca-nysaklodzko_juniorzy_03-04-2011.jpgSwoje drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej odnieśli nasi juniorzy, którzy pokonali w derbach powiatu Nysę Kłodzko 2:1. Do przerwy pomimo lepszej gry bystrzyczan żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej odsłony nieoczekiwanie prowadzenie objęli przyjezdni. Nasz zespół po stracie bramki rzucił się do odrabiania strat i dało to skutek w postaci dwóch bramek i ostatecznej wygranej. W środę zespół rozegra zaległy mecz z MKS-em Szczawno Zdrój.

KLASA "O" JUNIORÓW: POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA - NYSA KŁODZKO 2:1 (0:0)
Strzelcy bramek: 0:1 Mateusz Dąbrowski, 1:1 Marcin Wdowiak, 2:1 Marcin Wdowiak. Skład Polonii: Świszcz - Kruk, Forkasiewicz, Świerczewski, Jaśnikowski (87'Stępień) - Bielak, Wdowiak, Michał Grudzień (60'Wojtyła), Pasternak (46'Dominik Matusik) - Mateusz Grudzień, Piotr Buczyński. Skład Nysy: Szafrański - Zieliński, Janas, Adamczyk, Chmielewski - Gadziński (63'Rybaczuk), Pawłowski, Bajrak, Lemiński - Wesołowski, Dąbrowski .

Dostępna jest Klasyfikacja strzelców drużyny Juniorów.
Dostępne są Statystyki piłkarzy drużyny Juniorów.
Dostępna jest Galeria zdjęć z meczu.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy "O" Juniorów.

Na przedmeczowej zbiórce zjawiło się 14 piłkarzy. Zabrakło Fabiana Dyla oraz Kamila Kozieł, którzy z powodu choroby nie mógli pomóc swoim kolegom. Z drużyny seniorów na to spotkanie dokoptowani zostali trzej piłkarze. Jarosław Kruk rozegrał całe spotkanie, Michał Grudzień grał do 60 minuty natomiast Daniel Pasternak mógł zagrać tylko pierwszą połowę. Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 03.04.2011 17:27 4 Komentarzy Czytaj więcej   

Strona 88 z 161 << < 85 86 87 88 89 90 91 > >>
  » Logowanie   
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Seniorzy - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Juniorzy - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Orliki Gr.I - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Orliki Gr.II - Tabela   
  » Partnerzy   
Trojan Lądek Zdrój

Lechia Dzierżoniów

Nysa Kłodzko

Grom Witków

Prochowiczanka Prochowice

Mieszko Ruszowice

BKS Bobrzanie Bolesławiec

Victoria Świebodzice

Piasek Potworów

Zamek Kamieniec

Okręgówka Wałbrzych

Liga Typera

Więcej Buttonów

Express Miejski

Dwunasty gracz

BeatBookmaker

TV Orlica

Styl wykona: Bunik & PatrykSpec
CMS: PHP-Fusion