Osb on-line :      
  » Nawigacja   
  » KS Polonia   
  » Seniorzy   
  » Juniorzy   
  » Orliki   
  » Dla Kibica   
  » Archiwum Seniorzy   
  » Archiwum Juniorzy   
  » Archiwum Młodzież   
  » Archiwum Newsów   


Zjednoczeni Żarów Nysa Kłodzko LKS Bystrzyca Górna Victoria Świebodzice Karolina Jaworzyna Śląska Polonia-Stal II Świdnica Victoria Tuszyn
LKS Gola Świdnicka Zdrój Jedlina Zdrój Zamek Kamieniec Ząbkowicki Unia Bardo Skalnik Czarny Bór Iskra Jaszkowa Dolna Sudety Dziećmorowice
    Zwycięstwo trampkarzy w Lądku mateusz123  

Rozgrywki
W dniu wczorajszym pewne zwycięstwo odnieśli nasi trampkarze, którzy w zaległym meczu podejmowali na boisku w Lądku Zdroju miejscowy Trojan. Po ostatnim gwizdku wynik brzmiał 11:0 na naszą korzyść. Rozegrano również zaległe mecze w B klasie. W grupie pierwszej Czarni Braszowice pokonały u siebie 3:1 drużynę Huraganu Bożków. W grupie drugiej zaś Wieża Rudnica wygrała u siebie 5:0 z Interem Ożary.

KLASA TERENOWA TRAMPKARZY: TROJAN LĄDEK ZDRÓJ - POLONIA BYSTRZYCA KŁ. 0:11
Strzelcy bramek: Maciej Woźniak (cztery), Patryk Ćwichoń (dwie), Dominik Matusik (dwie), Dawid Wizimirski, Przemysław Poparda, Bartosz Wojtyła. Skład Trojanu: Kaliński - Forgiel, D. Suchodolski, Knobluach, Kornek - Fryczkowski, Poświstajło, Szymański, Holc - M. Suchodolski. Skład Polonii: Ziarko - Wizimirski, Kozieł, Neckarz, Janas - Cwichoń, Poparda, Woźniak, Wojtyła (36'Mirzyński) - Szwalikowski (50'Salitra), Matusik.

Dostępna jest Klasyfikacja strzelców drużyny Trampkarzy.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Trampkarzy gr.I.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy gr.I
Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy gr.II

  Dodano: dnia 19.05.2011 21:05 4 Komentarzy   

    Świetny mecz Juniorów [14 foto] mateusz123  

news: piastnowaruda-poloniabystrzyca_juniorzy_18-05-2011_duze.jpg
Podopieczni Wiesława Zalewskiego w zaległym spotkaniu 23. kolejki pokonali na wyjeździe Piasta Nowa Ruda, 2:0 i tym samym awansowali na drugą pozycję w ligowej tabeli wyprzedzając dzisiejszego rywala. Pierwsza połowa była wyrównana ponieważ każda ze stron stworzyła sobie sytuacje podbramkowe lecz z lekką przewagą gospodarzy. W drugiej odsłonie gry zdobyliśmy dwie bramki i zasłużenie pokonaliśmy rywala. W następnej kolejce, czyli w niedzielę (22.05) zagramy u siebie z Bielawianką Bielawa.

KLASA "O" JUNIORÓW: PIAST NOWA RUDA - POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA 0:2 (0:0)
Strzelcy bramek: 0:1 Piotr Buczyński (48'), 0:2 Michał Grudzień (75'). Skład Polonii: Świszcz - Kruk (70'Barczuk), Forkasiewicz, Świerczewski, Mikołajczyk - Bielak, Wdowiak (80'Karpiel), Michał Grudzień, Buczyński - Mateusz Grudzień (87'Jaśnikowski), Daniel Pasternak (50'Dyl).

Dostępna jest Klasyfikacja strzelców drużyny Juniorów.
Dostępne są Statystyki piłkarzy drużyny Juniorów.
Dostępna jest Galeria zdjęć z meczu [14 foto].
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy "O" Juniorów.

Bardzo szeroką kadrę miał do dyspozycji szkoleniowiec Polonii. Na przedmeczowej zbiórce zjawiło się aż 16-stu piłkarzy. Na to spotkanie zostało włączonych do kadry czterech zawodników na co dzień występujących w drużynie seniorów Polonii. Z uwagi na to z drużyną trampkarzy na mecz udali się Matusik oraz Kozieł, natomiast Marcin Wojtyła na ostatnim treningu najprawdopodobniej skręcił kostkę. Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 18.05.2011 18:48 8 Komentarzy Czytaj więcej   

    Ciężka przeprawa Juniorów mateusz123  

Images: piastnowaruda.jpgWielkie emocje czekają nas w dniu jutrzejszym na stadionie w Nowej Rudzie ! Do walki o ligowe punkty przystąpi nasza drużyna, która zagra w hicie kolejki z Piastem. Na pewno będzie to trudny mecz, a w przypadku wygranej naszego zespołu awansujemy na drugą pozycję w ligowej tabeli wyprzedzając o punkt jutrzejszego rywala.

Kadrę na to spotkanie wzmocni czterech zawodników drużyny seniorów, którzy dostali zgodę na grę od szkoleniowca pierwszej drużyny, Pawła Adamczyka. Początek zawodów jutro tj. środa (18.05) o godzinie 17:00 na stadionie w Nowej Rudzie. Zbiórka zawodników o godzinie 15:00.

Przypuszczalny skład Polonii: Świszcz - Kruk, Forkasiewicz, Świerczewski, Mikołajczyk - Bielak, Michał Grudzień, Wdowiak, Dyl - Buczyński, Mateusz Grudzień.

Dostępny jest Zestaw par XXIII Kolejki Klasy "O" Juniorów.

  Dodano: dnia 17.05.2011 21:42 0 Komentarzy   

    Remis jak porażka mateusz123  

Seniorzy
Po bardzo słabym i brutalnym meczu zremisowaliśmy cudem z drużyną z Wojborza 2:2. Spotkanie stało na niskim poziomie lecz z przewagą gospodarzy, którzy byli zespołem lepszym. Warto odnotować brutalność rywali i co za tym idzie kilka błędów arbitrów, którzy powinni uspokoić piłkarzy z Wojborza kartkami, a tego niestety nie robili. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maciej Kaletka oraz Andrzej Marks.

A KLASA: ATS WOJBÓRZ - POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA 2:2 (1:1)
Sędziował: Teklak (PPN Świdnica). Strzelcy bramek: 0:1 Maciej Kaletka, 1:1 Przemysław Szmigiel (samobój), 2:1 Tomasz Temich, 2:2 Andrzej Marks. Skład Polonii: Sołodowczuk - Szmigiel (46'Kruk), Pawlik, Adamczyk, Wojtyła (46'Grudzień) - Marcinów (70'Pasternak), Franczuk, Matusik , Mikołajczyk, Marks - Kaletka. Widzów: 100.

Dostępna jest Klasyfikacja strzelców drużyny Seniorów.
Dostępne są Statystyki piłkarzy drużyny Seniorów.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy gr.III.

Na mecz do Wojborza udaliśmy się w 14-osobowej kadrze. Wrócili długo nieobecni Maciej Kaletka oraz Przemysław Szmigiel, ale zabrakło niestety Wojciecha Sobańskiego, który odniósł groźny uraz na jednym z treningów. Nie wiadomo jest jeszcze kiedy ten zawodnik wróci do gry. Ciąg dalszy oraz komplet wyników wraz z strzelcami bramek po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 15.05.2011 18:07 10 Komentarzy Czytaj więcej   

    Bardzo słaba gra juniorów mateusz123  

Juniorzy
Nasza drużyna wygrała w dniu dzisiejszym z drużyną Górnika Boguszów-Górce 4:3 choć do przerwy przegrywała 2:3. Zagraliśmy fatalne zawody, a ambitnie grający gospodarze byli bliscy sprawienia niespodzianki. Wszystkie cztery bramki dla bystrzyczan zdobył Piotr Buczyński. W następnej kolejce nasi zawodnicy zagrają w środę (18.05) w Nowej Rudzie z vice liderem, Piastem.

KLASA "O" JUNIORÓW: GÓRNIK BOGUSZÓW-GORCE - POLONIA BYSTRZYCA KŁ. 3:4 (3:2)
Strzelcy bramek: Piotr Buczyński (cztery). Skład Polonii: Świszcz - Barczuk (85'Wojtyła), Forkasiewicz , Świerczewski, Jaśnikowski - Bielak, Wdowiak, Dominik Matusik (55'Karpiel), Dyl - Mateusz Grudzień, Buczyński.

Dostępna jest Klasyfikacja strzelców drużyny Juniorów.
Dostępne są Statystyki piłkarzy drużyny Juniorów.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy "O" Juniorów.

Patrząc w przeszłość to w dniu dzisiejszym szkoleniowiec Polonii, Wiesław Zalewski miał do dyspozycji szeroką kadrę. Do gry wrócił Łukasz Karpiel, którzy wznowił treningi i zadebiutował dziś w tym sezonie na boisku. Zabrakło jedynie Sebastiana Komisarczyka z powodów osobistych. Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 15.05.2011 15:50 8 Komentarzy Czytaj więcej   

    Kolejny weekend za nami mateusz123  

B Klasa
Lider grupie drugiej Wieża Rudnica przegrała na własnym stadionie 1:2 z Goldem Niedźwiednik i tym samym straciła fotel lidera na rzecz swojego dzisiejszego pogromcy. W grupie pierwszej niespodziewanie Tornado Ławica wygrało 1:0 na wyjeździe z walczącym o awans do Klasie Okręgowej, Śnieżnikiem Domaszków

Poniżej przedstawiamy komplet wyników niedzielnej kolejki oraz tabele.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy gr.I
Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy gr.II

  Dodano: dnia 15.05.2011 09:04 10 Komentarzy   

    Dużo krok Bystrzycy do awansu mateusz123  

A Klasa
Wysokie zwycięstwo odniosły rezerwy trzecio-ligowej Lechii Dzierżoniów, które pokonały na własnym stadionie aż 7:1 drużynę Błękitnych Niedźwiedź. W grupie pierwszej w hicie kolejki w Dziećmorowicach miejscowe Sudety podejmowały lidera z Bystrzycy Górnej. Drużyna gości pewnie wygrała to spotkanie 4:2.

Poniżej przedstawiamy komplet wyników niedzielnej kolejki oraz tabele.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy gr.I
Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy gr.II

  Dodano: dnia 15.05.2011 08:59 10 Komentarzy   

    Wyjazdowo z Górnikiem mateusz123  

Images: gornikboguszowgorce.jpgTym razem na wyjeździe rozegrają mecz nasi juniorzy, którzy podejmować będą w Boguszowie Gorce, miejscowy Górnik, który aktualnie zajmuje przed ostatnie miejsce i walczy o utrzymanie. Nasz zespół natomiast plasuje się na trzeciej pozycji i nadal ma kontakt z drużynami zajmującymi wyższe miejsca. Do kadry na to spotkania wraca, Łukasz Karpiel, który jeszcze ani razu w tym sezonie nie zagrał.

Początek spotkania o godzinie 14:30 na stadionie w Boguszowie-Gorce. Zbiórka zawodników o godzinie 11:45 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej.

Przypuszczalny skład Polonii: Świszcz - Barczuk, Forkasiewicz, Świerczewski, Jaśnikowski - Bielak, Karpiel, Wdowiak, Buczyński - Dyl, Mateusz Grudzień.

Dostępny jest Zestaw par XXV Kolejki Klasy "O" Juniorów.

  Dodano: dnia 15.05.2011 08:50 1 Komentarzy   

    Niedziela w Wojborzu damian2608  

Zapowiedz
W dniu jutrzejszym na boisku w Wojborzu podejmiemy drużynę ATS-u Wojbórz. Rywal na swoim boisku może być groźny, a jednocześnie walczy o utrzymanie. Zapowiada się ciekawe spotkanie i mimo różnicy w pozycjach w tabeli, nie skazujmy drużyny z Wojborza na porażkę.

W dotychczasowych pojedynkach z Wojborzem dwa razy wygraliśmy, a raz przegraliśmy. Było to w pierwszej kolejce po spadku z "Okręgówki", gdzie na boisku rywala przegraliśmy 4:2, po bramkach Arkadiusza Pławiaka i Daniela Pasternaka. Ciąg dalszy po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 14.05.2011 11:20 5 Komentarzy Czytaj więcej   

    Niesprawiedliwy remis młodzików [10 foto] mateusz123  

news: poloniabystrzyca-odrodzenieszalejow_trampkarze_15-05-2011_duze.jpg
Swój ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku rozegrali młodzicy i zremisowali z Orlikiem Kłodzko 0:0. Mimo ciągłych ataków przez drugą połowę, nie udało się strzelić bramki. W pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Mirzyński. Trampkarze wygrali z zajmującym niską pozycję w tabeli, Odrodzeniem Szalejów Dolny 7:0 i tym samym nadal są jako jedyni niepokonani w tym sezonie.

KLASA TERENOWA MŁODZIKÓW: POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA - ORLIK KŁODZKO 0:0

Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Młodzików.

KLASA TERENOWA TRAMPKARZY: POLONIA BYSTRZYCA - ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. 7:0
Strzelcy bramek:
Maciej Woźniak (trzy), Konrad Bugara, Dawid Wizimirski, Patryk Ćwichoń (rzut karny), samobój. Skład Polonii: Ziarko - Sekuła, Neckarz, Kozieł, Gieshaimer - Ćwichoń, Woźniak, Poparda, Wizimirski (Wojtyła) - Szwalikowski, Bugara.

Dostępna jest Klasyfikacja strzelców drużyny Trampkarzy.
Dostępna jest Galeria zdjęć z meczu [10 foto].
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Trampkarzy gr.I.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Trampkarzy gr.II.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Juniorów gr.I.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Juniorów gr.II.

  Dodano: dnia 14.05.2011 10:06 8 Komentarzy   

    Ścisk w czołówce mateusz123  

Strzelcy Ligowi
Gęsto zrobiło się w czołówce klasyfikacji najlepszych strzelców ligowych A Klasy. Lideruje nadal Sebastian Trzciński z 20 bramkami na koncie. Drugie miejsce zajmuje Adrian Kublik (19 bramek), zaś trzecie Marcin Poświstajło (18 bramek).

Wyniki, strzelcy XXIV Kolejki A Klasy oraz Klasyfikacja Strzelców Ligowych po kliknięciu na czytaj więcej.

  Dodano: dnia 13.05.2011 19:37 0 Komentarzy Czytaj więcej   

Strona 88 z 167 << < 85 86 87 88 89 90 91 > >>
  » Logowanie   
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Seniorzy - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Juniorzy - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Orliki Gr.I - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Orliki Gr.II - Tabela   
  » Reklama   

 

Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

mateusz123

Styl wykona: Bunik & PatrykSpec
CMS: PHP-Fusion