» Archiwum Newsów
1 % podatku

Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Grom Witków Nysa Kłodzko LKS Bystrzyca Górna Karolina Jaworzyna Śląska Polonia-Stal II Świdnica Unia Złoty Stok
LKS Gola Świdnicka Zdrój Jedlina Zdrój Zamek Kamieniec Ząbkowicki Skalnik Czarny Bór Victoria Świebodzice Victoria Tuszyn
    Przełożony mecz juniorów mateusz123

Juniorzy
Dopiero w środę swoje rozgrywki zainaugurują nasi juniorzy, którym przełożono dzisiejszy mecz z Szczyt-em Boguszów Gorce na środę w miesiącu wrześniu. Dokładny termin podamy na stronie. Bardzo dużo bramek przyniosła nam dzisiejsza kolejka. W Nowej Rudzie, Piast wygrał aż 10:3 z Jaworzyną Śląską.

Poniżej prezentujemy wyniki oraz tabela Klasy "O" Juniorów.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy "O" Juniorów.

Dodano: dnia 28.08.2011 11:45 6 Komentarzy

Inauguracja w grupie I mateusz123

B Klasa
Po raz pierwszy w tym sezonie zagrali piłkarze występujący w grupie I B Klasy. Pewne zwycięstwo odniósł zespół Śnieżnika Domaszkó, który pokonał na wyjeździe 4:0 LUKS Czermna Kudowa Zdrój. Nieoczekiwanej porażki doznał Huragan Bożków, którego na własnym stadionie pokonała drużyna LKS Bierkowice.

Poniżej prezentujemy wyniki oraz tabele obu grup B Klasy.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy Gr.I.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy Gr.II.

Dodano: dnia 28.08.2011 11:41 10 Komentarzy

Trzecia seria spotkań w A Klasie mateusz123

A Klasa
W najciekawszym meczu w grupie I rezerwy II-ligowego Górnika Wałbrzych pokonały na własnym obiekcie 2:0 zespół Skalnika Czarny Bór. Karolina Jaworzyna Śląska rozbiła 5:0 Czarnych Wałbrzych. W grupie drugiej kolejnej porażki doznał Piasek Potworów zaś trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze z Piławy Górnej.

Poniżej prezentujemy wyniki oraz tabele obu grup A Klasy.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy Gr.I.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy Gr.II.

Dodano: dnia 28.08.2011 11:37 4 Komentarzy

U siebie z Odrodzeniem mateusz123

Zapowiedz
Swój drugi mecz na własnym terenie rozegrają nasi seniorzy. Zagrają bowiem z Odrodzeniem Szalejów Dolny. Po dwóch kolejkach bystrzyczanie plasują się na 6 pozycji z 4 punktami na koncie. Rywal zaś ma tyle samo punktów lecz ma lepszy bilans bramkowy. Sytuacja kadrowa naszego zespołu prezentuje się dobrze, gdyż nikt nie narzeka na urazy i podobnie jak w dwóch poprzednich spotkaniach zagramy w najsilniejszym składzie.

Do kadry powraca Mirosław Nogawka, który przed tygodniem nie był obecny z powodów osobistych. Początek spotkania w niedzielę (28.08) o godzinie 17:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej. Zbiórka piłkarzy o godzinie 16:00.

Oddaj swój typ w Lidze Typera !

Przypuszczalny skład Polonii: Świszcz - Forkasiewicz - Kruk, Nogawka, Sobański - Bielak, Grudzień, Franczuk, Dymek - Pasternak, Buczyński.

Dostępny jest Zestaw par III Kolejki A Klasy Gr.III.

Dodano: dnia 27.08.2011 21:23 0 Komentarzy

Wygrana juniorów w sparingu damian2608

Juniorzy
W dniu dzisiejszym drużyna naszych juniorów wygrała z rówieśnikami z Lądka Zdroju 4:2 (2:0). Nasza gra z biegiem czasu poprawia się i to napawa optymizmem przed ligą. Pierwszą bramkę zdobył Fabian Dyl, drugą dołożył jeszcze przed przerwą Mateusz Grudzień. Po przerwie bramkę zdobyli goście, ale szybko odpowiedział strzałem zza pola karnego Maciej Woźniak. Czwartą bramkę zdobył Dawid Wizimirski. Goście odpowiedzieli tylko jedną bramką, po rykoszecie z rzutu wolnego.

SPARING: POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA - TROJAN LĄDEK ZDRÓJ 4:2 (2:0)
Strzelcy: Mateusz Grudzień, Fabian Dyl, Maciej Woźniak, Dawid Wizimirski. Skład Polonii: Świszcz (45' Ziarko) - Sekuła (45' Poparda), Mikołajczyk, Winczakiewicz (45' Woźniak), Szkwarek - Szczebelski, Grudzień Mateusz, Matusik, Isalski (45' Wojtyła) - Dyl, Bugara (45' Wizimirski).

Dodano: dnia 25.08.2011 12:45 5 Komentarzy

Ślęża Ciepłowody w Okręgówce Juniora ! samnetgks

Juniorzy
Decyzją zarządu Klubu sportowego Czarni Wałbrzych zespół juniorów w/w klubu zostaje wycofany z klasy okręgowej z powodów najprawdopodobniej finansowych.

W zamian w Klasie Okręgowej wystąpi zespół Ślęży Ciepłowody, który uzyskał najlepszy współczynnik z drużyn, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach w sezonie 2010/11.

Dodano: dnia 22.08.2011 13:22 7 Komentarzy

Kuriozalny mecz w Wojbórzu mateusz123

Nasza drużyna zremisowała po strasznie dziwnym meczu 3:3 w Wojbórzu z miejscowym ATS-em. Do przerwy remisowaliśmy 1:1, a bramkę dla bystrzyczan zdobył z rzutu karnego Forkasiewicz. W drugiej odsłonie gry straciliśmy dwie bramki oraz dwóch zawodników. Czerwone kartki ujrzeli Grudzień oraz Sobański. Bramki zaś dla Polonii zdobyli Pasternak (na zdjęciu z lewej) oraz ponownie z rzutu karnego Forkasiewicz. Arbiter pokazał naszym piłkarzom aż 7 zółtych kartoników !

Ciąg dalszy, tabela oraz wyniki po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 21.08.2011 18:57 20 Komentarzy Czytaj więcej

Inauguracja w grupie II mateusz123

B Klasa
Inauguracja w grupie drugiej za nami ! Aż 8. bramek ujrzeli kibice zgromadzeni na meczu w Braszowicach, gdzie miejscowi Czarni przegrali 2:6 z Interem Ożary. Orzeł Pomianów Dolny ograł aż 6:1 Znicza Lubnów zaś Henrykowianka Henryków wygrała 5:2 z Victorią Dębowiec.

Poniżej prezentujemy wyniki I kolejki oraz tabele B Klasy.

Dodano: dnia 21.08.2011 11:14 5 Komentarzy

II kolejka w A klasie mateusz123

A Klasa
W grupie II w meczu na szczycie Zieloni Łagiewniki pokonali na własnym stadionie 5:3 rezerwy III-ligowej Bielawianki Bielawa. Drugą porażkę w tym sezonie odniósł Piasek Potworów. W grupie I drugie zwycięstwo odnieśli piłkarze drugiego Górnika Wałbrzych, którzy pokonali 3:2 Gwarka Wałbrzych.

Poniżej prezentujemy zestaw par drugiej kolejki w A Klasie.

Dodano: dnia 20.08.2011 21:10 5 Komentarzy

Remis juniorów w sparingu damian2608

Juniorzy
Swój pierwszy sparingowy mecz rozegrali nasi juniorzy. W dniu dzisiejszym podejmowaliśmy rówieśników z Domaszkowa. Mecz zakończył się remisem 4:4, mimo że do przerwy przegrywaliśmy 4:1. Pierwszą bramkę ładnym uderzeniem zdobył Mateusz Grudzień, później to gospodarze wbili nam kolejno aż 4 bramki. W drugiej połowie bramki dla bystrzyczan zdobyli Damian Mikołajczyk, oraz dwukrotnie Piotr Buczyński.

Cieszy dobra gra drużyny w drugiej połowie i wysoka frekwencja, gdyż na mecz wybraliśmy się w 20-osobowej kadrze. Zabrakło jednak jeszcze kilku zawodników. Gościnnie w zespole wystąpił Marcin Wdowiak, oraz gracze drużyny seniorów, którzy zagrali jedynie drugą połowę spotkania.

SPARING: ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW (OJ) - POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA (OJ) 4:4 (4:1)
Strzelcy bramek: Grzegorz Socha (dwie), Michał Chmielowicz, Michał Socha - Piotr Buczyński (dwie), Mateusz Grudzień, Damian Mikołajczyk. Skład Śnieżnika: Kucharski - Surowiak, Sołoducha, Bolisęga, Barwiński - Chmielowicz, M. Socha, B. Chodorowski, Olczyk - G. Socha, Dubinko. Na zmiany wchodzili: Suchowirski, Tomaszewski.  Skład Polonii: Świszcz - Sekuła, Mikołajczyk, Świerczewski, Szkwarek - Szczebelski, Wdowiak, Winczakiewicz, Poparda - Dyl, Grudzień. Na zmiany wchodzili: Szczepanik - Trościanka, Kruk, Wizimirski, Mirzyński, Isalski, Buczyński, Bugara, Hodyl.

Dodano: dnia 20.08.2011 14:28 8 Komentarzy

Wyjazdowo z Wojborzem mateusz123

Zapowiedz
Swój drugi mecz w tym sezonie rozegra nasza drużyna seniorów, która tym razem zagra na wyjeździe z zespołem ATS-u Wojbórz. Rywal nieobliczalny, który nie raz sprawił niespodziankę w rozgrywkach ligowych. Przed tym sezonie nasz niedzielny rywal osłabił się bowiem do Unii Bardo odszedł najskuteczniejszy zawodnik tego team-u, Maciej Wnent oraz do Huraganu Bożków, Piotr Żurek. Mimo tego nie możemy zlekceważyć rywala ponieważ na swoim terenie jest podwójnie groźny.

Nasza drużyna uda się na mecz w prawie pełnym składzie, zabraknie jedynie Mirosława Nogawki, który obecnie przebywa na wakacjach. Do kadry został dołączony na ten pojedynek Michał Sołodowczuk, który zadebiutował w środowym Pucharze wygranym przez nas 5:1 z Lechią Ołdrzychowice. Początek tego pojedynku już w niedzielę (21.08) o godzinie 17:00 na boisku w Wojbórzu, Zbiórka zawodników o godzinie 15:15 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej.

Przypuszczalny skład Polonii: Świszcz - Forkasiewicz - Kruk, Wojtyła, Sobański - Bielak, Grudzień, Franczuk, Dymek - Pasternak, Buczyński.

Dostępny jest Zestaw par II Kolejki A Klasy Gr.III.

Dodano: dnia 19.08.2011 20:35 0 Komentarzy