Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
    Porażka młodzików z Kryształem mateusz123

Młodzież
Kolejną porażkę na własnym boisku odnieśli nasi młodzicy, którzy tym razem przegrali 3:1 z Kryształem Stronie Śląskie. Do przerwy remisowaliśmy 1:1, a bramka dla podopiecznych Tadeusza Tłustochowicza padła po strzale samobójczym jednego z obrońców gości. Gdyby nie głupie błędy po których straciliśmy bramki mogliśmy pokusić się o punkty bo z przebiegu całego meczu nie ustępowaliśmy rywalom w żadnym elemencie gry.

Poniżej komplet wyników klas terenowych oraz tabele.

POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA - KRYSZTAŁ STRONIE SLĄSKIE 1:3 (1:1)

Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Młodzików.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Trampkarzy Gr.II.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Juniorów Młodszych.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Juniorów Gr.I.

Dodano: dnia 02.05.2012 13:50 3 Komentarzy

Wygrana po słabej grze mateusz123

Minimalnie bo tylko 1:0 wygraliśmy w meczu z Sudetami Międzylesie. Jedyną bramkę zdobył w 45. minucie Mirosław Nogawka (na zdjęciu z prawej), który wykorzystał błąd bramkarza gości. Był to jeden z najsłabszych meczów Polonii w tej rundzie.

Ciąg dalszy, statystyki piłkarzy, komplet wyników oraz tabela po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 29.04.2012 17:48 4 Komentarzy Czytaj więcej

Remis po zaciętym meczu mateusz123

Remisem 3:3 zakończył się mecz pomiędzy naszymi juniorami, a Śnieżnikiem Domaszków. Do przerwy przegrywaliśmy 2:1, lecz po przerwie zagraliśmy lepiej i zasłużenie wyszliśmy na prowadzenie. Prowadząc 3:2 straciliśmy bramkę po fatalnym błędzie w linii obrony.

Ciąg dalszy, komplet wyników oraz tabela po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 29.04.2012 17:42 7 Komentarzy Czytaj więcej

Ciężki mecz lidera mateusz123

B Klasa
Lider z Domaszkowa zagra na wyjeździe z nieobliczalną drużyną z Wambierzyc, która przed tygodniem zremisowała na wyjeździe 1:1 z Zamkiem Gorzanów.

Poniżej wyniki oraz tabela niedzielnej kolejki.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy Gr.I.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela B Klasy Gr.II.

Dodano: dnia 28.04.2012 18:48 8 Komentarzy

Kolejny weekend A Klasy mateusz123

A Klasa
Jutrzejsze spotkanie drużyny Karoliny Jaworzyna Śląska z Unią Jaroszów zostało przełożone ze względu na pożar który wybuchł w czwartek w budynku klubowym Karoliny.

Poniżej prezentujemy wyniki oraz tabele obu grup A Klasy.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy Gr.I.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela A Klasy Gr.II.

Dodano: dnia 28.04.2012 18:43 8 Komentarzy

Wyjazdowa wygrana młodzików mateusz123

Młodzież
W rozegranym w Kudowie Zdroju meczu 18. kolejki Klasy Terenowej Młodzika nasi młodzicy pokonali tamtejszego Włókniarza wynikiem 3:0. Wynik mógłby być wyższy gdyby nasi najmłodsi adepci sztuki piłkarskiej wykorzystali kilka doskonałych sytuacji jakie sobie stworzyli. Warte uwagi jest, że gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. W następnej kolejce zagramy u siebie z Kryształem.

Poniżej komplet wyników oraz tabele klas terenowych.

WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ - POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA 0:3

Bramki:
Damian Zaborowski (dwie), Jakub Dulik.

Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Trampkarzy Gr.I.
Dostępne są Wyniki oraz Tabela Klasy Terenowej Juniorów Gr.II.

Dodano: dnia 28.04.2012 18:13 8 Komentarzy

Ciężki mecz juniorów mateusz123

Juniorzy
Trudne zadanie czeka naszych juniorów bowiem podejmować będą na własnym obiekcie drużynę Śnieżnika Domaszków. Beniaminek spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze i po 22. kolejkach zajmuje wysokie trzecie miejsce. W spotkaniu rozegranym na jesień na boisku rywala przegraliśmy wysoko bo aż 5:2. Miejmy nadzieję, że w jutrzejszym pojedynki nasi młodzi chłopcy pokażą się z bardzo dobrej strony i zrewanżują się rywalom za ostatnią porażkę.

Początek spotkania w niedzielę (29.04) o godzinie 13:30 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej. Zbiórka zawodników o godzinie 12:30.

Dostępny jest Zestaw par XXIII Kolejki Klasy "O" Juniorów.

Dodano: dnia 28.04.2012 18:09 6 Komentarzy

U siebie z Sudetami mateusz123

Images: sudetymiedzylesie.jpgCiekawie zapowiada się niedzielny pojedynek pomiędzy naszym zespołem, a Sudetami Międzylesie. Rywal nieobliczalny, potrafi niespodziewanie przegrać wydając się faworytem, a także wygrać, gdy stawia się go na przegranej pozycji. Bystrzyczanie zaś od trzech kolejek są niepokonani. Wygrywaliśmy kolejno z Włókniarzem (6:4), Igliczną (3:0) oraz Hutnikiem (5:2).

Mamy w swoich szeregach Piotra Buczyńskiego, który miejmy nadzieję nie stracił świetnej formy i już jutro zdobędzie swoje kolejne bramki w tym sezonie, a ma ich już 25. Początek spotkania w niedzielę (29.04) o godzinie 16:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej. Zbiórka zawodników o godzinie 15:00.

Oddaj swój typ w Lidze Typera !

Przypuszczalny skład Polonii: Sołodowczuk - Zaleski, Wojtyła, Sobański, Forkasiewicz - Bielak, Grudzień, Nogawka, Marszałek - Krzemiński, Buczyński.

Dostępny jest Zestaw par XXIII Kolejki A Klasy Gr.III.

Dodano: dnia 28.04.2012 18:00 0 Komentarzy

Samotny lider z Bystrzycy mateusz123

W taki właśnie sposób jak na zdjęciu najskuteczniejszy strzelec naszej ligi, Piotr Buczyński uciszał bardzo żywiołowo reagującą  publiczność w Szczytnej podczas niedzielnego pojedynku pomiędzy naszą drużyną, a miejscowym Hutnikiem. W przeciągu 90. minut naszemu piłkarzowi udało zdobyć się, aż 3 bramki i ostatecznie po 22. kolejkach ma on na swoim koncie 25 trafień.

Drugie miejsce w tej klasyfikacji zajmuje dwóch zawodników. Marcin Poświstajło oraz Remigiusz Markiel mają na swoim koncie po 22 bramki. Trzecie miejsce zaś przypada Krystianowi Burczak (21 bramek). Miejmy nadzieję, że nasz młody piłkarz utrzyma swoją świetną formę do końca sezonu i zdobędzie statuetkę króla strzelców A Klasy, którą przewidział w tym sezonie zaprzyjaźniony serwis Orląt Krosnowice.

Dostępna jest Klasyfikacja strzelców ligowych A Klasy Gr.III.

Dodano: dnia 23.04.2012 19:49 2 Komentarzy

Trzy punkty wracają do Bystrzycy [24 foto] mateusz123

Po słabej pierwszej połowie i dobrej drugiej Polonia pokonała na wyjeździe drużynę Hutnika Szczytna, aż 5:2. W świetnej formie jest Piotr Buczyński, który zdobył dzisiaj trzy bramki i był najlepszym zawodnikiem na boisku.

Dostępna jest Galeria zdjęć z meczu [24 foto]. Ciąg dalszy, statystyki piłkarzy, wyniki oraz tabela po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 22.04.2012 17:32 9 Komentarzy Czytaj więcej

Porażka juniorów z liderem mateusz123

Nasi juniorzy przegrali 3:1 z Piastem Nowa Ruda. Do przerwy wygrywaliśmy 1:0 po bramce Marcina Wojtyły. W drugiej połowie gospodarze zagrali lepiej i ostatecznie wygrali mecz, który przybliżył ich do Ligi Dolnośląskiej Juniorów.

Ciąg dalszy, wyniki oraz tabela po kliknięciu na czytaj więcej.

Dodano: dnia 22.04.2012 17:25 6 Komentarzy Czytaj więcej