Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 4 : 5 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 14 sie, 17:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 1 : 3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 14 sie, 17:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 1 : 2 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 14 sie, 17:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 0 : 1 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 14 sie, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 4 : 2 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 14 sie, 17:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 1 : 4 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 14 sie, 17:00
Unia Bardo Unia Bardo 0 : 0 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 14 sie, 17:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 1 : 3 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 14 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 0 : 2 Unia Bardo Unia Bardo 21 sie, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 4 : 2 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 21 sie, 17:00
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 1 : 2 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 21 sie, 17:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 2 : 2 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 21 sie, 17:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 3 : 3 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 21 sie, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 2 : 2 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 21 sie, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 : 2 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 21 sie, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 5 : 2 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 21 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 4 : 2 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 28 sie, 17:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 1 : 2 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 28 sie, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4 : 2 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 28 sie, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 4 : 3 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 28 sie, 17:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 2 : 3 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 28 sie, 17:00
Unia Bardo Unia Bardo 2 : 3 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 28 sie, 17:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 2 : 1 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 28 sie, 17:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 3 : 1 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 28 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 3 : 6 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 4 wrz, 11:00
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 6 : 5 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 4 wrz, 16:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 0 : 1 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 4 wrz, 16:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 0 : 3 Unia Bardo Unia Bardo 4 wrz, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 0 : 4 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 4 wrz, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 : 0 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 4 wrz, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 4 : 2 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 4 wrz, 16:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 2 : 1 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 4 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 4 : 0 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 11 wrz, 16:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 6 : 4 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 11 wrz, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 0 : 0 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 11 wrz, 16:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 1 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 11 wrz, 16:00
Unia Bardo Unia Bardo 2 : 1 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 11 wrz, 16:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 2 : 3 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 11 wrz, 16:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 4 : 2 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 11 wrz, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 1 : 1 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 11 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 1 : 1 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 18 wrz, 16:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 2 : 1 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 18 wrz, 16:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 2 : 1 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 18 wrz, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 3 : 1 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 18 wrz, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 : 2 Unia Bardo Unia Bardo 18 wrz, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 4 : 2 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 18 wrz, 16:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 1 : 4 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 18 wrz, 16:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 1 : 1 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 18 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 1 : 1 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 25 wrz, 11:00
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 2 : 4 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 25 wrz, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 0 : 4 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 25 wrz, 16:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 4 : 2 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 25 wrz, 16:00
Unia Bardo Unia Bardo 3 : 0 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 25 wrz, 16:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 0 : 2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 25 wrz, 16:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 5 : 1 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 25 wrz, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 3 : 1 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 25 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 0 : 1 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 2 paź, 11:00
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 2 : 1 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 2 paź, 15:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 2 : 1 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 2 paź, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 : 2 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 2 paź, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 4 : 1 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 2 paź, 15:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 0 : 4 Unia Bardo Unia Bardo 2 paź, 15:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 6 : 2 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 2 paź, 15:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 0 : 0 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 2 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 2 : 0 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 9 paź, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 2 : 0 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 9 paź, 15:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 2 : 2 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 9 paź, 15:00
Unia Bardo Unia Bardo 2 : 1 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 9 paź, 15:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 3 : 2 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 9 paź, 15:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 4 : 1 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 9 paź, 15:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 1 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 9 paź, 15:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 2 : 0 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 9 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 1 : 4 Unia Bardo Unia Bardo 16 paź, 11:00
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 1 : 1 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 16 paź, 15:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 3 : 1 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 16 paź, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 : 3 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 16 paź, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 2 : 1 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 16 paź, 15:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 1 : 4 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 16 paź, 15:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 4 : 5 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 16 paź, 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 0 : 1 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 16 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 1 : 0 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 23 paź, 11:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 2 : 1 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 23 paź, 14:00
Unia Bardo Unia Bardo 3 : 3 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 23 paź, 14:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 1 : 4 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 23 paź, 14:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 3 : 1 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 23 paź, 14:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 4 : 2 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 23 paź, 14:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 2 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 23 paź, 14:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 1 : 5 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 23 paź, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 1 : 2 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 30 paź, 11:00
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 3 : 2 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 30 paź, 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2 : 2 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 30 paź, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 2 : 3 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 30 paź, 14:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 2 : 3 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 30 paź, 14:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 1 : 1 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 30 paź, 14:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 6 : 0 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 30 paź, 14:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 0 : 4 Unia Bardo Unia Bardo 30 paź, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 2 : 1 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 6 lis, 11:00
Unia Bardo Unia Bardo 2 : 0 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 6 lis, 14:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 1 : 2 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 6 lis, 14:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 3 : 0 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 6 lis, 14:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 1 : 3 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 6 lis, 14:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 8 : 0 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 6 lis, 14:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 1 : 3 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 6 lis, 14:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 0 : 4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 6 : 1 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 11 lis, 11:00
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 1 : 4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 11 lis, 13:30
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 0 : 3 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 11 lis, 13:30
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 2 : 5 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 11 lis, 13:30
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 2 : 1 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 11 lis, 13:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 : 0 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 11 lis, 13:30
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 0 : 3 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 11 lis, 13:30
Unia Bardo Unia Bardo 1 : 0 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 11 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 1 : 5 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 13 lis, 11:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 3 : 2 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 13 lis, 13:30
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 3 : 0 Unia Bardo Unia Bardo 13 lis, 13:30
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 2 : 1 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 13 lis, 13:30
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 0 : 1 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 13 lis, 13:30
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 1 : 0 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 13 lis, 13:30
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 6 : 0 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 13 lis, 13:30
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3 : 0 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 13 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 3 : 2 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 20 lis, 13:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5 : 0 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 20 lis, 13:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 1 : 6 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 20 lis, 13:00
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 1 : 1 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 20 lis, 13:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 4 : 2 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 20 lis, 13:00
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 1 : 2 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 20 lis, 13:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 1 : 0 Unia Bardo Unia Bardo 20 lis, 13:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 7 : 0 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 20 lis, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 0 : 5 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 26 lis, 13:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 1 : 3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 26 lis, 13:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 12 : 2 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 27 lis, 13:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 0 : 2 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 27 lis, 13:00
Unia Bardo Unia Bardo 1 : 0 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 27 lis, 13:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 4 : 0 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 27 lis, 13:00
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 2 : 2 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 27 lis, 13:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 0 : 4 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 27 lis, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 3 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 25 mar, 11:00
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 2 : 0 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 25 mar, 11:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 1 : 3 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 25 mar, 15:00
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 1 : 3 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 25 mar, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 0 : 2 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 25 mar, 15:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 0 : 2 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 25 mar, 15:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 2 : 2 Unia Bardo Unia Bardo 25 mar, 15:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 1 : 3 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 25 mar, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
19 kolejka 
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 2 : 3 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 1 kwi, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 3 : 2 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 1 kwi, 16:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 7 : 0 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 1 kwi, 16:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 1 : 1 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 1 kwi, 16:00
Unia Bardo Unia Bardo 3 : 0 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 1 kwi, 16:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 1 : 2 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 1 kwi, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 0 : 3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 kwi, 16:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 4 : 1 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 1 kwi, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
20 kolejka 
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 5 : 1 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 7 kwi, 16:00
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 3 : 0 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 7 kwi, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 4 : 6 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 kwi, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 : 2 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 7 kwi, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 4 : 3 Unia Bardo Unia Bardo 7 kwi, 16:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 5 : 0 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 7 kwi, 16:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 2 : 4 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 7 kwi, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 2 : 3 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 7 kwi, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
21 kolejka 
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 2 : 3 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 15 kwi, 11:00
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 0 : 3 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 15 kwi, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 3 : 0 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 15 kwi, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 1 : 3 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 15 kwi, 16:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 6 : 0 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 15 kwi, 16:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 1 : 1 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 15 kwi, 16:00
Unia Bardo Unia Bardo 4 : 3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 kwi, 16:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 1 : 0 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 15 kwi, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
22 kolejka 
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 2 : 0 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 22 kwi, 16:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 2 : 5 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 22 kwi, 16:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 0 : 3 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 22 kwi, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 1 : 3 Unia Bardo Unia Bardo 22 kwi, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4 : 0 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 22 kwi, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 0 : 0 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 22 kwi, 16:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 1 : 2 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 22 kwi, 16:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 0 : 1 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 22 kwi, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
23 kolejka 
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 2 : 2 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 29 kwi, 11:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 0 : 1 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 29 kwi, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 0 : 0 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 29 kwi, 16:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 0 : 3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 29 kwi, 16:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 2 : 4 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 29 kwi, 16:00
Unia Bardo Unia Bardo 4 : 4 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 29 kwi, 16:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 1 : 0 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 29 kwi, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 1 : 0 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 29 kwi, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
24 kolejka 
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 6 : 1 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 3 maj, 11:00
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 1 : 2 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 3 maj, 17:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 0 : 4 Unia Bardo Unia Bardo 3 maj, 17:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 4 : 1 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 3 maj, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 2 : 1 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 3 maj, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 : 0 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 3 maj, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 1 : 1 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 3 maj, 17:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 2 : 2 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 3 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
25 kolejka 
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 1 : 2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6 maj, 11:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 2 : 2 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 6 maj, 17:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 1 : 2 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 6 maj, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 0 : 2 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 6 maj, 17:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 5 : 1 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 6 maj, 17:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 0 : 5 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 6 maj, 17:00
Unia Bardo Unia Bardo 2 : 0 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 6 maj, 17:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 1 : 4 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 6 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
26 kolejka 
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 12 : 1 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 13 maj, 11:00
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 0 : 2 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 13 maj, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 : 4 Unia Bardo Unia Bardo 13 maj, 17:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 2 : 4 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 13 maj, 17:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 3 : 1 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 13 maj, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 3 : 1 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 13 maj, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6 : 2 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 13 maj, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 2 : 1 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 13 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
27 kolejka 
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 4 : 1 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 20 maj, 11:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 4 : 1 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 20 maj, 17:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 1 : 2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 20 maj, 17:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 1 : 2 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 20 maj, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 3 : 0 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 20 maj, 17:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 2 : 2 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 20 maj, 17:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 1 : 9 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 20 maj, 17:00
Unia Bardo Unia Bardo 4 : 1 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 20 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
28 kolejka 
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 9 : 2 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 26 maj, 17:00
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 2 : 5 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 27 maj, 11:00
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 2 : 3 Unia Bardo Unia Bardo 27 maj, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 3 : 1 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 27 maj, 17:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 2 : 2 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 27 maj, 17:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 1 : 4 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 27 maj, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 0 : 3 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 27 maj, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5 : 1 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 27 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
29 kolejka 
Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 1 : 2 Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 3 cze, 11:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4 : 0 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 3 cze, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 1 : 2 Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 3 cze, 17:00
Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 5 : 2 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 3 cze, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 1 : 1 Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 3 cze, 17:00
Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 3 : 2 Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 3 cze, 17:00
Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 3 : 11 Unia Bardo Unia Bardo 3 cze, 17:00
ATS Wojbórz ATS Wojbórz 3 : 3 Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 3 cze, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
30 kolejka 
Sudety Międzylesie Sudety Międzylesie 3 : 3 Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 7 cze, 11:00
Burza Dzikowiec Burza Dzikowiec 1 : 1 Pogoń Duszniki Zdrój Pogoń Duszniki Zdrój 7 cze, 14:00
Wieża Rudnica Wieża Rudnica 7 : 1 Zamek Trzebieszowice Zamek Trzebieszowice 7 cze, 17:00
Unia Bardo Unia Bardo 2 : 4 Trojan Lądek Zdrój Trojan Lądek Zdrój 7 cze, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka Polonia Bystrzyca Kłodzka 1 : 1 Łomniczanka Stara Łomnica Łomniczanka Stara Łomnica 7 cze, 17:00
Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 3 : 3 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 7 cze, 17:00
Igliczna Wilkanów Igliczna Wilkanów 2 : 3 Odrodzenie Szalejów Dolny Odrodzenie Szalejów Dolny 7 cze, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój Włókniarz Kudowa Zdrój 0 : 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek Kamieniec Ząbkowicki 7 cze, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5