Osb on-line :      
  » Nawigacja   
  » KS Polonia   
  » Seniorzy   
  » Trampkarze   
  » Młodzicy   
  » Orliki   
  » Dla Kibica   
  » Archiwum Seniorzy   
  » Archiwum Juniorzy   
  » Archiwum Młodzież   
  » Archiwum Newsów   
1 % podatku


Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
  » Seniorzy - A Klasa GR.III - 2010/11
Sezon 2010/11 nie był taki jaki miał być. Nasza drużyna była typowana jako główny kandydat do awansu lecz mimo tego zespół zawiódł. Przed sezonem nastąpiła rewolucja w składzie, gdyż ściągnięto aż 11 zawodników. Po rundzie jesiennej zajmowaliśmy trzecią lokatę z stratą 5 punktów do lidera. Na wiosnę graliśmy osłabieni bowiem odeszło aż 6 zawodników, którzy wzmocnili nas przed sezonem. Ostatecznie sezon skończyliśmy na trzeciej pozycji z stratą aż 23 punktów do Piasta Nowa Ruda, który awansował do Klasy Okręgowej. Poniżej przedstawiamy graficzne podsumowanie sezonu


KOŃCOWA TABELA A KLASY GR.III




1 miejsce - awans do Klasy "O", 15-16 miejsce - spadek do B Klasy




STRZELCY LIGOWI A KLASY GR.III

Imię Nazwisko Drużyna Bramki
Adrian
Kublik
Piast Nowa Ruda
28
Sebastian
Trzciński
Hutnik Szczytna
27
Marcin
Poświstajło
Trojan Lądek Zdrój
25
Ireneusz
Kocoń
Hutnik Szczytna
23
Łukasz
Porębski
Zamek Trzebieszowice
22
Marcin
Wacławik
Unia Bardo
19
Grzegorz
Czepiel
Piast Nowa Ruda
18
Jacek
Stępień
Trojan Lądek Zdrój
18
Piotr
Pasek
Piast Nowa Ruda
17
Maciej
Wnent
ATS Wojbórz
16
Andrzej
Marks
Polonia Bystrzyca Kł.
14
Konrad
Matusik
Polonia Bystrzyca Kł.
14
Krzysztof
Mika
Piast Nowa Ruda
13
Kamil
Matusik
Polonia Bystrzyca Kł.
13
Marek
Cichoń
Unia Bardo
13
Jacek
Karpowicz
Burza Dzikowiec
12
Krzysztof
Czarnowski
Trojan/Piast
7/5
Tomasz
Wrona
Orlęta Krosnowice
11
Emil
Kania
Pogoń Duszniki Zdr.
11
Grzegorz
Korotusz
Sudety Międzylesie
11
Krystian
Burczak
Zamek Kamieniec Ząbk.
11
Maciej
Kaletka
Łomniczanka/Polonia
6/4
Michał
Grudzień
Polonia Bystrzyca Kł.
10
Jarosław
Macura
Sudety Międzylesie
10
Patryk
Krzysztan
Trojan Lądek Zdrój
10
Paweł
Wiśniewski
Zamek Trzebieszowice
10
Piotr
Satanowski
Zamek Kamieniec Ząbk.
10
Piotr
Wach
Zrzeszeni Niwa
10
Damian
Wawrzyńczak
Odrodzenie Szalejów
9
Arkadiusz
Pławiak
Trojan Lądek Zdrój
9
Tomasz
Koprowski
Piast Nowa Ruda
8
Wojciech
Statkiewicz
Trojan Lądek Zdrój
8
Michał
Duś
Sudety Międzylesie
8
Marek
Korotusz
Sudety Międzylesie
8
Jacek
Pasternak
Zamek Kamieniec Ząbk.
8
Piotr
Brożek
ATS Wojbórz
7
Kamil
Wandzel
Burza Dzikowiec
7
Dominik
Rynalski
Hutnik Szczytna
7
Artur
Wiśniewski
Orlęta Krosnowice
7
Artur
Osicki
Piast Nowa Ruda
7
Tomasz
Zabawa
Zamek Kamieniec Ząbk.
7
Robert
Górszczyk
ATS Wojbórz
6
Marcin
Pawlak
Burza Dzikowiec
6
Tomasz
Tomaszewski
Łomniczanka St. Łomnica
6
Łukasz
Szeffler
Odrodzenie Szalejów
6
Łukasz
Marusiak
Piast Nowa Ruda
6
Radosław
Osiecki
Piast Nowa Ruda
6
Marcin
Wilmański
Burza/Piast
3/3
Marco
Tysiak
Pogoń Duszniki Zdr.
6
Sławomir
Wiśniewski
Pogoń Duszniki Zdr.
6
Bartosz
Zalot
Unia Bardo
6
Mirosław
Włodarczyk
Unia Bardo
6
Radosław
Macura
Sudety Międzylesie
6
Mariusz
Deryło
Zamek Kamieniec Ząbk.
6
Marcin
Kolasa
Zamek Kamieniec Ząbk.
6
Kamil
Porębski
Zamek Trzebieszowice
6
Michał
Grygierczyk
Zrzeszeni/Burza
1/5
Radosław
Horbajczuk
Zrzeszeni Niwa
6
Mateusz
Gwóźdź
Hutnik Szczytna
5
Łukasz
Gacek
Łomniczanka St. Łomnica
5
Przemysław
Pleśniak
Odrodzenie Szalejów
5
Jacek
Maruszak
Odrodzenie Szalejów
5
Paweł
Wójcik
Odrodzenie Szalejów
5
Mateusz
Kot
Orlęta Krosnowice
5
Sławomir
Osicki
Piast Nowa Ruda
5
Przemysław
Szmigiel
Polonia Bystrzyca Kł.
5
Arkadiusz
Grzyb
Zamek Gorzanów
5
Mariusz
Jastrzębski
ATS Wojbórz
4
Paweł
Moskalski
ATS Wojbórz
4
Kamil
Orwat
Burza Dzikowiec
4
Grzegorz
Futoma
Hutnik Szczytna
4
Marek
Słomka
Odrodzenie Szalejów
4
Piotr
Derdziński
Orlęta Krosnowice
4
Marcin
Marcinów
Polonia Bystrzyca Kł.
4
Paweł
Skowron
Trojan Lądek Zdrój
4
Łukasz
Idzi
Unia Bardo
4
Dawid
Zarzycki
Unia Bardo
4
Mateusz
Ferenc
Unia Bardo
4
Michał
Popławski
Zamek Gorzanów
4
Andrzej
Matusik
Zamek Gorzanów
4
Damian
Tomaszewicz
Zamek Kamieniec Ząbk.
4
Grzegorz
Tomkiewicz
Zamek Trzebieszowice
4
Wojciech
Kozik
Zrzeszeni Niwa
4
Norbert
Osipiak
ATS Wojbórz
3
Damian
Lis
Burza Dzikowiec
3
Roman
Bielski
Łomniczanka St. Łomnica
3
Mariusz
Bielski
Łomniczanka St. Łomnica
3
Łukasz
Gawęda
Hutnik Szczytna
3
Krystian
Radziszewski
Orlęta Krosnowice
3
Krzysztof
Bujak
Orlęta Krosnowice
3
Paweł
Podobiński
Orlęta Krosnowice
3
Mariusz
Pańczyk
Piast Nowa Ruda
3
Rafał
Bolisęga
Piast Nowa Ruda
3
Maciej
Gąsienica
Polonia Bystrzyca Kł.
3
Sławomir
Łukomski
Pogoń Duszniki Zdr.
3
Bartholomaus
Wilczyński
Pogoń Duszniki Zdr.
3
Marceli
Kaśków
Pogoń Duszniki Zdr.
3
Rafał
Makowski
Sudety Międzylesie
3
Grzegorz
Andysz
Sudety Międzylesie
3
Damian
Bieńko
Unia Bardo
3
Grzegorz
Zalewski
Zamek Gorzanów
3
Daniel
Kołt
Zamek Gorzanów
3
Krzysztof
Głąb
Zamek Kamieniec Ząbk.
3
Krzysztof
Zugaj
Zamek Kamieniec Ząbk.
3
Grzegorz
Goławski
Zamek Trzebieszowice
3
Mateusz
Bigos
Zrzeszeni Niwa
3
Tomasz
Hnatów
ATS Wojbórz
2
Tomasz
Temich
ATS Wojbórz
2
Rafał
Lis
Burza Dzikowiec
2
Marcin
Rudzki
Burza Dzikowiec
2
Zygmunt
Tarań
Burza Dzikowiec
2
Rafał
Fornal
Burza Dzikowiec
2
Grzegorz
Niemczyk
Burza Dzikowiec
2
Tomasz
Falkowski
Hutnik Szczytna
2
Mateusz
Szoka
Hutnik Szczytna
2
Arkadiusz
Rais
Hutnik Szczytna
2
Łukasz
Tumiłowicz
Hutnik Szczytna
2
Piotr
Bernacki
Łomniczanka St. Łomnica
2
Krzysztof
Wojtak
Łomniczanka St. Łomnica
2
Michał
Bromboszcz
Orlęta Krosnowice
2
Łukasz
Tracz
Orlęta Krosnowice
2
Łukasz
Bełus
Odrodzenie Szalejów
2
Krzysztof
Stasiński
Piast Nowa Ruda
2
Mateusz
Paprocki
Polonia Bystrzyca Kł.
2
Daniel
Pasternak
Polonia Bystrzyca Kł.
2
Artur
Pawlik
Polonia Bystrzyca Kł.
2
Damian
Mikołajczyk
Polonia Bystrzyca Kł.
2
Marek
Głuch
Pogoń Duszniki Zdr.
2
Jarosław
Kwolek
Pogoń Duszniki Zdr.
2
Michał
Banaszewski
Pogoń Duszniki Zdr.
2
Jacek
Adamski
Pogoń Duszniki Zdr.
2
Artur
Tucholski
Pogoń Duszniki Zdr.
2
Grzegorz
Staniszewski
Pogoń Duszniki Zdr.
2
Karol
Zimny
Trojan Lądek Zdrój
2
Bartosz
Gwizd
Trojan Lądek Zdrój
2
Marcin
Szewczyk
Unia Bardo
2
Tomasz
Moszumański
Zamek Kamieniec Ząbk.
2
Paweł
Smółka
Zamek Gorzanów
2
Robert
Dymek
Zamek Gorzanów
2
Grzegorz
Katana
Zamek Gorzanów
2
Łukasz
Konopacki
Zamek Gorzanów
2
Marcin
Wróbel
Zamek Kamieniec Ząbk.
2
Paweł
Furtan
Zamek Kamieniec Ząbk.
2
Sebastian
Furtan
Zamek Kamieniec Ząbk.
2
Krystian
Kraj
Zrzeszeni Niwa
2
Tomasz
Łukaszczuk
ATS Wojbórz
1
Tomasz
Brodziak
ATS Wojbórz
1
Piotr
Wojcieczyk
ATS Wojbórz
1
Jakub
Kozielec
ATS Wojbórz
1
Krzysztof
Graszkiewicz
Burza Dzikowiec
1
Piotr
Polak
Burza Dzikowiec
1
Krzysztof
Prokop
Burza Dzikowiec
1
Marcin
Bizgień
Burza Dzikowiec
1
Michał
Żurek
Hutnik Szczytna
1
Piotr
Buszta
Hutnik Szczytna
1
Paweł
Więcławek
Hutnik Szczytna
1
Kamil
Rais
Hutnik Szczytna
1
Wojciech
Okrzycki
Hutnik Szczytna
1
Tomasz
Tomaszewski
Hutnik Szczytna
1
Damian
Matusiak
Łomniczanka St. Łomnica
1
Jacek
Rybarczyk
Odrodzenie Szalejów
1
Andrzej
Przybylski
Odrodzenie Szalejów
1
Michał
Janowicz
Odrodzenie Szalejów
1
Mirosław
Hebda
Odrodzenie Szalejów
1
Grzegorz
Hasiak
Odrodzenie Szalejów
1
Artur
Oziembłowski
Orlęta Krosnowice
1
Dariusz
Rudnicki
Orlęta Krosnowice
1
Jakub
Kucab
Orlęta Krosnowice
1
Paweł
Zabłocki
Orlęta Krosnowice
1
Filip
Chorzewski
Piast Nowa Ruda
1
Dawid
Turkowicz
Piast Nowa Ruda
1
Wojciech
Sobański
Polonia Bystrzyca Kł.
1
Tomasz
Bąk
Polonia Bystrzyca Kł.
1
Rafał
Sołodowczuk
Polonia Bystrzyca Kł.
1
Piotr
Buczyński
Polonia Bystrzyca Kł.
1
Piotr
Lewandowski
Pogoń Duszniki Zdr.
1
Robert
Kowal
Pogoń Duszniki Zdr.
1
Krzysztof
Maciejczyk
Pogoń Duszniki Zdr.
1
Rafał
Ciastek
Pogoń Duszniki Zdr.
1
Jakub
Maćkowiak
Pogoń Duszniki Zdr.
1
Jacek
Jakóbek
Pogoń Duszniki Zdr.
1
Przemysław
Petyniak
Sudety Międzylesie
1
Jakub
Szura
Sudety Międzylesie
1
Zygmunt
Dudek
Sudety Międzylesie
1
Wojciech
Konieczny
Sudety Międzylesie
1
Mateusz
Kiefer
Sudety Międzylesie
1
Kamil
Kaliński
Trojan Lądek Zdrój
1
Daniel
Sadliński
Trojan Lądek Zdrój
1
Michał
Mydlarz
Trojan Lądek Zdrój
1
Waldemar
Targosz
Trojan Lądek Zdrój
1
Mateusz
Poświstajło
Trojan Lądek Zdrój
1
Rafał
Rakoczy
Trojan Lądek Zdrój
1
Maciej
Pruś
Unia Bardo
1
Adam
Chorągwicki
Unia Bardo
1
Kazimierz
Gwizdak
Zamek Gorzanów
1
Rafał
Bernacki
Zamek Gorzanów
1
Dawid
Pachowicz
Zamek Gorzanów
1
Grzegorz
Kuczek
Zamek Gorzanów
1
Radosław
Sołodowczuk
Zamek Gorzanów
1
Jarosław
Truss
Zamek Gorzanów
1
Kamil
Kunicki
Zamek Gorzanów
1
Łukasz
Głowak
Zamek Kamieniec Ząbk.
1
Mariusz
Lechwar
Zamek Kamieniec Ząbk.
1
Czesław
Kuchta
Zamek Trzebieszowice
1
Maciej
Denkiewicz
Zamek Trzebieszowice
1
Tomasz
Łysionek
Zamek Trzebieszowice
1
Grzegorz
Bitner
Zamek Trzebieszowice
1
Krzysztof
Urban
Zamek Trzebieszowice
1
Łukasz
Zawiślak
Zrzeszeni Niwa
1
Sylwester
Cybulski
Zrzeszeni Niwa
1
Paweł
Chrystowski
Zrzeszeni Niwa
1
Damian
Kopacz
Zrzeszeni Niwa
1
Piotr
Hirchill
Zrzeszeni Niwa
1

STATYSTYKI NASZYCH ZAWODNIKÓW

Lp. Imię i Nazwisko Pozycja Mecze Łączny czas gry Czas gry/mecz
1
Rafał Sołodowczuk
Bramkarz
29
1
0
0
2262
78
2
Marcin Czarnecki
Bramkarz
6
0
1
0
540
90
3
Mateusz Forkasiewicz
Obrońca
2
0
0
0
35
18
4
Damian Mikołajczyk
Obrońca
28
2
1
0
2308
83
5
Wojciech Sobański
Obrońca
21
1
5
0
1431
69
6
Przemysław Szmigiel
Obrońca
23
5
5
0
1955
85
7
Robert Węgrzyn
Obrońca
14
0
0
0
963
69
8
Artur Pawlik
Obrońca
28
2
1
1
2510
90
9
Paweł Adamczyk
Obrońca
22
0
2
0
1650
75
10
Tomasz Gołojuch
Obrońca
-
-
-
-
-
-
11
Jarosław Kruk
Obrońca
12
0
0
0
829
70
12
Piotr Chrząszcz
Obrońca
3
0
0
0
30
10
13
Przemysław Wojtyła
Pomocnik
19
0
0
0
1276
68
14
Bartłomiej Zaleski
Pomocnik
14
0
1
0
501
36
15
Przemysław Grzyb
Pomocnik
2
0
0
0
40
20
16
Mariusz Franczuk
Pomocnik
15
0
2
0
1141
77
17
Sławomir Bielak
Pomocnik
-
-
-
-
-
-
18
Marcin Marcinów
Pomocnik
18
4
1
0
1264
71
19
Andrzej Marks
Pomocnik
22
14
4
0
1965
90
20
Maciej Gąsienica
Pomocnik
14
3
1
0
1220
88
21
Tomasz Bąk
Pomocnik
15
1
2
0
1174
79
22
Mateusz Paprocki
Pomocnik
13
2
4
0
786
61
23
Michał Grudzień
Napastnik
25
10
2
0
1545
60
24
Kamil Matusik
Napastnik
13
13
4
0
1111
86
25
Konrad Matusik
Napastnik
17
14
5
0
1387
82
26
Daniel Pasternak
Napastnik
22
2
0
0
1039
48
27
Piotr Buczyński
Napastnik
3
1
0
0
118
40
28
Maciej Kaletka
Napastnik
8
4
0
0
610
77

Statystyki zbiorcze drużyny

 
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Pkt
Bramki
Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA
30
17
7
6
58
80-38
42
SPOTKANIA U SIEBIE
15
9
3
3
30
32-15
17
SPOTKANIA WYJAZDOWE
15
8
4
3
28
48-23
25

Statystyki spotkań drużyny

Kolejka
Gospodarz
Gość
Wynik
1
Polonia Bystrzyca Kł.
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:0
2
Sudety Międzylesie
Polonia Bystrzyca Kł.
3:7
3
Zamek Trzebieszowice
Polonia Bystrzyca Kł.
1:6
4
Łomniczanka St. Łomnica
Polonia Bystrzyca Kł.
0:4
5
Polonia Bystrzyca Kł.
Zrzeszeni Niwa
3:1
6
Pogoń Duszniki Zdr.
Polonia Bystrzyca Kł.
2:4
7
Zamek Kamieniec Ząbk.
Polonia Bystrzyca Kł.
2:0
8
Polonia Bystrzyca Kł.
Piast Nowa Ruda
3:1
9
Orlęta Krosnowice
Polonia Bystrzyca Kł.
1:1
10
Polonia Bystrzyca Kł.
ATS Wojbórz
2:0
11
Zamek Gorzanów
Polonia Bystrzyca Kł.
0:1
12
Polonia Bystrzyca Kł.
Hutnik Szczytna
4:1
13
Trojan Lądek Zdr.
Polonia Bystrzyca Kł.
2:0
14
Polonia Bystrzyca Kł.
Burza Dzikowiec
0:0
15
Unia Bardo
Polonia Bystrzyca Kł.
3:3
16
Odrodzenie Szalejów Dln.
Polonia Bystrzyca Kł.
1:4
17
Polonia Bystrzyca Kł.
Sudety Międzylesie
4:0
18
Polonia Bystrzyca Kł.
Zamek Trzebieszowice
1:2
19
Polonia Bystrzyca Kł.
Łomniczanka St. Łomnica
0:0
20
Zrzeszeni Niwa
Polonia Bystrzyca Kł.
1:10
21
Polonia Bystrzyca Kł.
Pogoń Duszniki Zdr.
4:1
22
Polonia Bystrzyca Kł.
Zamek Kamieniec Ząbk.
1:1
24
Polonia Bystrzyca Kł.
Orlęta Krosnowice
2:1
25
ATS Wojbórz
Polonia Bystrzyca Kł.
2:2
26
Polonia Bystrzyca Kł.
Zamek Gorzanów
4:1
23
Piast Nowa Ruda
Polonia Bystrzyca Kł.
2:1
27
Hutnik Szczytna
Polonia Bystrzyca Kł.
1:1
28
Polonia Bystrzyca Kł.
Trojan Lądek Zdr.
0:3
29
Burza Dzikowiec
Polonia Bystrzyca Kł.
2:4
30
Polonia Bystrzyca Kł.
Unia Bardo
2:3

Statystyki bramek

 
Wszystkie
U siebie
Na wyjeździe
 
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Strzelone gole
80
2.67
32
2.13
48
3.20
Stracone bramki
38
1.27
15
1.00
23
1.53

Podsumowanie drużyny

 
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
Bramki
RAZEM
17 (56.67%)
7 (23.33%)
6 (20.00%)
80-38 [42]
U SIEBIE
9 (60.00%)
3 (20.00%)
3 (20.00%)
32-15 [17]
WYJAZD
8 (53.33%)
4 (26.67%)
3 (20.00%)
48-23 [25]


  » Logowanie   
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Następny Mecz   
Rywal:

Zamek Gorzanów

Rozgrywki: A Klasa
Miejsce: Gorzanów
Data: 24.09.2017 - 16:00

  » A Klasa - Seniorzy   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Orlęta Krosnowice

Rozgrywki: Kl.Terenowa
Miejsce: Krosnowice
Data: 19.09.2017 - 16:30

  » Kl. Ter. Trampkarzy   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Śnieżnik Domaszków

Rozgrywki: Klasa Terenowa
Miejsce: Bystrzyca Kł.
Data: 27.09.2017r. - 16:00

  » Kl. Ter. Młodzików   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Kryształ Stronie Śl.

Rozgrywki: 'O' Orlika I gr.
Miejsce: Stronie Śl.
Data: 18.09.2017 - 17:00

  » Kl. Ter. Orlików   
  » Reklama   

 

Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

mateusz123

Styl wykona: Bunik & PatrykSpec
CMS: PHP-Fusion