Osb on-line :      
  » Nawigacja   
  » KS Polonia   
  » Seniorzy   
  » Juniorzy   
  » Młodzicy   
  » Orliki   
  » Dla Kibica   
  » Archiwum Seniorzy   
  » Archiwum Juniorzy   
  » Archiwum Młodzież   
  » Archiwum Newsów   
1 % podatku


Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
  » Seniorzy - Klasa "O" - 2005/06
MECZE POLONII

Runda jesienna sezonu 2005/06

Godzina Termin 1 - 14 sierpień 2005r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - 1985 Szczawno Zdrój 0:0
Godzina Termin 2 - 21 sierpień 2005r.
17:00 Bielawianka Błękitni - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:3
Godzina Termin 3 - 28 sierpień 2005r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Trojan Lądek Zdrój 2:1
Godzina Termin 4 - 4 wrzesień 2005r.
16:00 Victoria Świebodzice - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 0:1
Godzina Termin 5 - 14 wrzesień 2005r.
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Górnik/Zagłębie II Wałbrzych 1:1
Godzina Termin 6 - 18 wrzesień 2005r.
16:00 Skałki Stolec - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 4:2
Godzina Termin 7 - 25 wrzesień 2005r.
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Włókniarz Kudowa Zdrój 0:1
Godzina Termin 8 - 2 październik 2005r.
12:00 Czarni Wałbrzych - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:1
Godzina Termin 9 - 9 październik 2005r.
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Pogoń Pieszyce 2:1
Godzina Termin 10 - 16 październik 2005r.
15:00 Kryształ Stronie Śląskie - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:2
Godzina Termin 11 - 23 październik 2005r.
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0:2
Godzina Termin 12 - 30 październik 2005r.
15:00 Lechia Dzierżoniów - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:0
Godzina Termin 13 - 6 listopad 2005r.
14:00 Stal Świdnica - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:2
Godzina Termin 14 - 11 listopad 2005r.
14:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Sparta Ziębice 0:3
Godzina Termin 15 - 13 listopad 2005r.
14:00 Hutnik Szczytna - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:1
Godzina Termin 16 - 20 listopad 2005r.
11:00 1985 Szczawno Zdrój - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:0

Runda wiosenna sezonu 2005/06

Godzina Termin 17 - 18 czerwca 2006r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Bielawianka Błękitni Bielawa 4:0
Godzina Termin 18 - 25 czerwca 2006r.
17:00 Trojan Lądek Zdrój - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 0:3 v.o.
Godzina Termin 19 - 9 kwiecień 2006r.
13:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Victoria Świebodzice 0:0
Godzina Termin 20 - 15 kwiecień 2006r.
17:00 Górnik/Zagłębie II Wałbrzych - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 0:1
Godzina Termin 21 - 23 kwiecień 2006r.
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Skałki Stolec 3:2
Godzina Termin 22 - 30 kwietnia 2006r.
16:00 Włókniarz Kudowa Zdrój - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 4:1
Godzina Termin 23 - 3 maj 2006r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Czarni Wałbrzych 1:3
Godzina Termin 24 - 7 maj 2006r.
17:00 Pogoń Pieszyce - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:0
Godzina Termin 25 - 14 maj 2006r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Kryształ Stronie Śląskie 0:3
Godzina Termin 26 - 21 maj 2006r.
17:00 Zjednoczeni Ścinawka Średnia - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 4:1
Godzina Termin 27 - 28 maj 2006r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Lechia Dzierżoniów 2:2
Godzina Termin 28 - 4 czerwiec 2006r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Stal Świdnica 6:1
Godzina Termin 29 - 11 czerwiec 2006r.
17:00 Sparta Ziębice - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:1
Godzina Termin 30 - 15 czerwiec 2006r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Hutnik Szczytna 2:1

KOŃCOWA TABELA KLASY "O"
Lp. Drużyna Mecze Z R P Br+ Br- +/- Pkt.
1
Sparta Ziębice
30
19
4
7
60
31
26
61
2
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych
30
17
6
7
59
26
33
57
3
Lechia Dzierżoniów
30
18
3
9
80
36
44
57
4
Włókniarz Kudowa Zdrój
30
16
5
9
60
50
10
53
5
Bielawianka Błękitni Bielawa
30
14
9
7
53
34
19
51
6
1985 Szczawno Zdrój
30
14
9
7
41
25
16
51
7
Victoria Świebodzice
30
14
6
10
57
40
17
48
8
Czarni Wałbrzych
30
14
5
11
46
51
-5
47
9
Kryształ Stronie Śląskie
30
13
7
10
50
30
20
46
10
Polonia Bystrzyca Kłodzka
30
10
7
13
42
50
-8
37
11
Pogoń Pieszyce
30
10
6
14
30
47
-17
36
12
Stal Świdnica
30
10
4
16
43
60
-19
34
13
Trojan Lądek Zdrój
30
8
3
19
45
91
-46
27
14
Zjednoczeni Ścinawa Średnia
30
8
2
20
38
60
-22
26
15
Hutnik Szczytna
30
7
3
20
38
79
-41
24
16
Skałki Stolec
30
6
5
19
46
73
-27
23

Legenda:
Awans do IV Ligi
Spadek do A Klasy
  » Logowanie   
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Następny Mecz   
Rywal:

Iskra Jaszkowa Dln.

Rozgrywki: Sparing
Miejsce: Jaszkowa Dolna
Data: 26.07.2017 - 18:30

  » Seniorzy - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Juniorzy - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Młodziki Gr.I - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Orliki Gr.II - Tabela   
  » Reklama   

 

Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

mateusz123

Styl wykona: Bunik & PatrykSpec
CMS: PHP-Fusion