Osb on-line :      
  » Nawigacja   
  » KS Polonia   
  » Seniorzy   
  » Juniorzy   
  » Młodzicy   
  » Orliki   
  » Dla Kibica   
  » Archiwum Seniorzy   
  » Archiwum Juniorzy   
  » Archiwum Młodzież   
  » Archiwum Newsów   
1 % podatku


Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
  » Seniorzy - Klasa "O" - 2008/09
Sezon 2008/09 nie był udany w wykonaniu naszej drużyny. Po rundzie jesienniej nasza drużyna zajmowała 12 pozycje w tabeli ligowej. Niestety po ostatniej kolejce uplasowaliśmy się na 14 pozycji. Niby miejsce 14 nie było zagrożone spadkiem ale z IV Ligi spadła drużyna Victorii Świebodzice i w tym przypadku drużyna, która zajęła 14 miejsce musiała się pożegnać z Klasa "O". W sezonie 2008/09 najwięcej bramek dla naszej drużyny zdobyli: Radosław Macura, Paweł Matecki, Krzysztof Perka oraz Arkadiusz Pławiak. Wszyscy zawodnicy strzelili po 6 bramek. Poniżej przedstawiamy graficzne podsumowanie sezonu.


TERMINARZ

Runda jesienna sezonu 2008/09

Godzina Termin 1 - 17 sierpień 2008r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - BIELAWIANKA Bielawa 1:1
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - SPARTA Ziębice 0:1
17:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - AKS Strzegom 2:3
17:00 STAL Świdnica - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:1
17:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - POLONIA/SPARTA II Świdnica 0:3
17:00 ZIELONI Łagiewniki - PIAST Nowa Ruda 1:5
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - GROM Witków 0:3
17:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - NYSA Kłodzko 0:0

Godzina Termin 2 - 24 sierpień 2008r. - niedziela
17:00 NYSA Kłodzko - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 2:0
11:00 GROM Witków - PIŁAWIANKA Piława Górna 1:1
11:00 PIAST Nowa Ruda - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 3:0
17:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - ZIELONI Łagiewniki 5:0
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 2:3
17:00 AKS Strzegom - STAL Świdnica 2:1
17:00 SPARTA Ziębice - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:0
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 2:0

Godzina Termin 3 - 27 sierpień 2008r. - środa
17:00 KRYSZTAŁ Stronie - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 4:1
17:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - BIELAWIANKA Bielawa 6:1
17:00 STAL Świdnica - SPARTA Ziębice 2:3
17:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - AKS Strzegom 0:3
17:00 ZIELONI Łagiewniki - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:0
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - POLONIA/SPARTA II Świdnica 3:3
17:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - PIAST Nowa Ruda 3:1
17:00 NYSA Kłodzko - GROM Witków 3:0

Godzina Termin 4 - 31 sierpień 2008r. - niedziela
11:00 GROM Witków - KRYSZTAŁ Stronie 0:3
11:00 PIAST Nowa Ruda - NYSA Kłodzko 1:1
17:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - PIŁAWIANKA Piława Górna 3:2
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 2:0
17:00 AKS Strzegom - ZIELONI Łagiewniki 1:1
17:00 SPARTA Ziębice - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 3:2
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - STAL Świdnica 2:3
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - GÓRNIK Boguszów-Gorce 3:1

Godzina Termin 5 - 7 wrzesień 2008r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2:4
16:00 STAL Świdnica - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 1:0
16:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - BIELAWIANKA Bielawa 3:2
16:00 ZIELONI Łagiewniki - SPARTA Ziębice 1:3
16:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - AKS Strzegom 1:1
16:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:2
16:00 NYSA Kłodzko - POLONIA/SPARTA II Świdnica 3:1
11:00 GROM Witków - PIAST Nowa Ruda 0:3

Godzina Termin 6 - 14 wrzesień 2008r. - niedziela
11:00 PIAST Nowa Ruda - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 0:1
16:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - GROM Witków 6:1
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - NYSA Kłodzko 0:3
16:00 AKS Strzegom - PIŁAWIANKA Piława Górna 2:0
16:00 SPARTA Ziębice - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 0:0
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - ZIELONI Łagiewniki 2:0
16:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 1:1
16:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - STAL Świdnica 1:3

Godzina Termin 7 - 21 wrzesień 2008r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie - STAL Świdnica 4:1
16:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:0
16:00 ZIELONI Łagiewniki - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 2:3
16:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - BIELAWIANKA Bielawa 2:4
16:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - SPARTA Ziębice 1:2
16:00 NYSA Kłodzko - AKS Strzegom 3:0
11:00 GROM Witków - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:0
11:00 PIAST Nowa Ruda - POLONIA/SPARTA II Świdnica 1:1

Godzina Termin 8 - 28 wrzesień 2008r. - niedziela
16:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - KRYSZTAŁ Stronie 0:0
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - PIAST Nowa Ruda 1:1
16:00 AKS Strzegom - GROM Witków 0:1
16:00 SPARTA Ziębice - NYSA Kłodzko 1:3
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - PIŁAWIANKA Piława Górna 1:2
16:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - ZJEDNOCZENI Ścinawka 1:4
16:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZIELONI Łagiewniki 0:3
16:00 STAL Świdnica - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 0:3

Godzina Termin 9 - 5 październik 2008r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 2:3
15:00 ZIELONI Łagiewniki - STAL Świdnica 1:0
15:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - GÓRNIK Boguszów-Gorce 1:2
15:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 0:0
15:00 NYSA Kłodzko - BIELAWIANKA Bielawa 5:2
11:00 GROM Witków - SPARTA Ziębice 2:0
11:00 PIAST Nowa Ruda - AKS Strzegom 1:1
15:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 7:0

Godzina Termin 10 - 12 październik 2008r. - niedziela
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - KRYSZTAŁ Stronie 2:4
15:00 AKS Strzegom - POLONIA/SPARTA II Świdnica 0:1
15:00 SPARTA Ziębice - PIAST Nowa Ruda 0:1
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - GROM Witków 3:5
15:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - NYSA Kłodzko 0:1
15:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - PIŁAWIANKA Piława Górna 0:0
15:00 STAL Świdnica - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 2:1
15:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - ZIELONI Łagiewniki 4:2

Godzina Termin 11 - 19 październik 2008r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie - ZIELONI Łagiewniki 1:3
15:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 3:2
15:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - STAL Świdnica 4:2
15:00 NYSA Kłodzko - GÓRNIK Boguszów-Gorce 1:1
11:00 GROM Witków - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 4:2
11:00 PIAST Nowa Ruda - BIELAWIANKA Bielawa 1:2
15:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - SPARTA Ziębice 6:0
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - AKS Strzegom 2:2

Godzina Termin 12 - 26 październik 2008r. - niedziela
14:00 AKS Strzegom - KRYSZTAŁ Stronie 0:1
14:00 SPARTA Ziębice - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:3
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - POLONIA/SPARTA II Świdnica 1:3
14:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - PIAST Nowa Ruda 3:1
14:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - GROM Witków 2:3
14:00 STAL Świdnica - NYSA Kłodzko 0:4
14:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - PIŁAWIANKA Piława Górna 1:0
14:00 ZIELONI Łagiewniki - ZJEDNOCZENI Ścinawka 1:1

Godzina Termin 13 - 2 listopad 2008r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie - ZJEDNOCZENI Ścinawka 2:0
14:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - ZIELONI Łagiewniki 0:0
14:00 NYSA Kłodzko - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 1:1
11:00 GROM Witków - STAL Świdnica 3:4
11:00 PIAST Nowa Ruda - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2:0
14:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 2:1
14:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - BIELAWIANKA Bielawa 1:2
14:00 AKS Strzegom - SPARTA Ziębice 4:2

Godzina Termin 14 - 9 listopad 2008r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie - SPARTA Ziębice 2:1
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - AKS Strzegom 2:5
14:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:3
14:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - POLONIA/SPARTA II Świdnica 1:2
14:00 STAL Świdnica - PIAST Nowa Ruda 3:0
14:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - GROM Witków 2:1
14:00 ZIELONI Łagiewniki - NYSA Kłodzko 0:1
14:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - PIŁAWIANKA Piława Górna 0:1

Godzina Termin 15 - 16 listopad 2008r. - niedziela
13:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 0:0
13:30 NYSA Kłodzko - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 1:1
11:00 GROM Witków - ZIELONI Łagiewniki 3:1
11:00 PIAST Nowa Ruda - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 0:1
13:30 POLONIA/SPARTA II Świdnica - STAL Świdnica 1:1
13:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - GÓRNIK Boguszów-Gorce 5:0
13:30 AKS Strzegom - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 5:0
13:30 SPARTA Ziębice - BIELAWIANKA Bielawa 1:3

Runda wiosenna sezonu 2008/09

Godzina Termin 16 - 22 marzec 2009r. - niedziela
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 2:0
15:00 SPARTA Ziębice - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 3:1
11:00 AKS Strzegom - GÓRNIK Boguszów-Gorce 3:1
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - STAL Świdnica 1:2
15:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 3:1
11:00 PIAST Nowa Ruda - ZIELONI Łagiewniki 5:0
11:00 GROM Witków - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 2:4
15:00 NYSA Kłodzko - PIŁAWIANKA Piława Górna 4:0

Godzina Termin 17 - 29 marzec 2009r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - NYSA Kłodzko 1:0
16:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - GROM Witków 1:1
16:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - PIAST Nowa Ruda 4:1
16:00 ZIELONI Łagiewniki - POLONIA/SPARTA II Świdnica 1:3
16:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 6:2
16:00 STAL Świdnica - AKS Strzegom 1:2
16:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - SPARTA Ziębice 7:0
16:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - BIELAWIANKA Bielawa 4:1

Godzina Termin 18 - 5 kwiecień 2009r. - niedziela
16:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 4:0
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - GÓRNIK Boguszów-Gorce 1:2
16:00 SPARTA Ziębice - STAL Świdnica 3:2
11:00 AKS Strzegom - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 2:1
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZIELONI Łagiewniki 3:0
16:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 4:1
11:00 PIAST Nowa Ruda - PIŁAWIANKA Piława Górna 2:1
11:00 GROM Witków - NYSA Kłodzko 3:2

Godzina Termin 19 - 11 kwiecień 2009r. - sobota
11:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - GROM Witków 1:2
16:00 NYSA Kłodzko - PIAST Nowa Ruda 0:1
16:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - POLONIA/SPARTA II Świdnica 1:0
13:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 0:1
16:00 ZIELONI Łagiewniki - AKS Strzegom 0:6
16:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - SPARTA Ziębice 1:2
16:00 STAL Świdnica - BIELAWIANKA Bielawa 1:5
16:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 3:0

Godzina Termin 20 - 19 kwiecień 2009r. - niedziela
16:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 3:1
16:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - STAL Świdnica 1:0
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 1:2
16:00 SPARTA Ziębice - ZIELONI Łagiewniki 2:2
13:30 AKS Strzegom - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 1:0
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - PIŁAWIANKA Piława Górna 2:2
16:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - NYSA Kłodzko 3:1
14:30 PIAST Nowa Ruda - GROM Witków 1:1

Godzina Termin 21 - 26 kwiecień 2009r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - PIAST Nowa Ruda 0:4
11:00 GROM Witków - POLONIA/SPARTA II Świdnica 1:2
16:00 NYSA Kłodzko - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:3
16:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - AKS Strzegom 5:2
16:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - SPARTA Ziębice 0:1
16:00 ZIELONI Łagiewniki - BIELAWIANKA Bielawa 4:1
16:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 1:1
16:00 STAL Świdnica - GÓRNIK Boguszów-Gorce 4:4

Godzina Termin 22 - 3 maj 2009r. - niedziela
17:00 STAL Świdnica - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 4:2
17:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 0:0
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - ZIELONI Łagiewniki 2:1
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 1:3
17:00 SPARTA Ziębice - PIŁAWIANKA Piława Górna 1:4
11:00 AKS Strzegom - NYSA Kłodzko 0:2
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - GROM Witków 0:1
17:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - PIAST Nowa Ruda 6:1

Godzina Termin 23 - 10 maj 2009r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - POLONIA/SPARTA II Świdnica 2:1
11:00 PIAST Nowa Ruda - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 4:1
11:00 GROM Witków - AKS Strzegom 0:4
17:00 NYSA Kłodzko - SPARTA Ziębice 4:1
17:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - BIELAWIANKA Bielawa 4:1
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 0:0
17:00 ZIELONI Łagiewniki - GÓRNIK Boguszów-Gorce 6:2
17:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - STAL Świdnica 4:1

Godzina Termin 24 - 17 maj 2009r. - niedziela
17:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 7:0
17:00 STAL Świdnica - ZIELONI Łagiewniki 4:2
17:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 1:0
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - PIŁAWIANKA Piława Górna 3:1
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - NYSA Kłodzko 1:4
17:00 SPARTA Ziębice - GROM Witków 2:4
11:00 AKS Strzegom - PIAST Nowa Ruda 5:0
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - POLONIA/SPARTA II Świdnica 0:1

Godzina Termin 25 - 24 maj 2009r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:2
17:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - AKS Strzegom 3:1
11:00 PIAST Nowa Ruda - SPARTA Ziębice 2:0
11:00 GROM Witków - BIELAWIANKA Bielawa 2:3
17:00 NYSA Kłodzko - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 1:0
17:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2:0
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - STAL Świdnica 1:2
17:00 ZIELONI Łagiewniki - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 1:1

Godzina Termin 26 - 27 maj 2009r. - środa
17:00 ZIELONI Łagiewniki - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 0:3
17:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 1:3
17:00 STAL Świdnica - PIŁAWIANKA Piława Górna 1:1
17:00 GÓRNIK GORCE Boguszów-Gorce - NYSA Kłodzko 2:0
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - GROM Witków 6:3
17:00 BIELAWIANKA Bielawa - PIAST Nowa Ruda 3:4
17:00 SPARTA Ziębice - POLONIA/SPARTA II Świdnica 2:2
17:00 AKS Strzegom - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:0

Godzina Termin 27 - 31 maj 2009r. - niedziela
11:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - AKS Strzegom 0:8
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - SPARTA Ziębice 2:4
17:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - BIELAWIANKA Bielawa 2:3
11:00 PIAST Nowa Ruda - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 4:1
11:00 GROM Witków - GÓRNIK GORCE Boguszów-Gorce 0:0
17:00 NYSA Kłodzko - STAL Świdnica 5:0
17:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 0:1
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Sr. - ZIELONI Łagiewniki 2:0

Godzina Termin 28 - 7 czerwiec 2009r. - niedziela
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 1:1
17:00 ZIELONI Łagiewniki - PIŁAWIANKA Piława Górna 4:2
17:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - NYSA Kłodzko 1:1
17:00 STAL Świdnica - GROM Witków 2:1
17:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - PIAST Nowa Ruda 4:0
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - POLONIA/SPARTA II Świdnica 3:3
11:00 BIELAWIANKA Bielawa - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:1
17:00 SPARTA Ziębice - AKS Strzegom 0:1

Godzina Termin 29 - 11 czerwiec 2009r. - czwartek
17:00 SPARTA Ziębice - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 0:1
17:00 AKS Strzegom - BIELAWIANKA Bielawa 3:0
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 1:0
17:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - GÓRNIK GORCE Boguszów-Gorce 1:1
17:00 PIAST Nowa Ruda - STAL Świdnica 3:6
17:00 GROM Witków - BIAŁY ORZEŁ Mieroszów 0:0
17:00 NYSA Kłodzko - ZIELONI Łagiewniki 5:2
17:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 4:3

Godzina Termin 30 - 14 czerwiec 2009r. - niedziela
17:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - PIŁAWIANKA Piława Górna 2:2
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - NYSA Kłodzko 0:1
17:00 ZIELONI Łagiewniki - GROM Witków 2:3
17:00 BIAŁY ORZEŁ Mieroszów - PIAST Nowa Ruda 0:1
17:00 STAL Świdnica - POLONIA/SPARTA II Świdnica 2:1
17:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:2
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - AKS Strzegom 1:0
17:00 BIELAWIANKA Bielawa - SPARTA Ziębice 6:1


KOŃCOWA TABELA KLASY "O"
Lp. Drużyna Mecze Z R P Br+ Br- +/- Pkt.
1
Polonia/Sparta II Świdnica
30
18
7
5
80
36
44
61
2
Nysa Kłodzko
30
18
6
6
63
26
37
60
3
AKS Strzegom
30
18
4
8
70
32
38
58
4
Biały Orzeł Mieroszów
30
13
8
9
54
43
11
47
5
Stal Świdnica
30
14
3
13
57
66
-9
45
6
Piast Nowa Ruda
30
13
5
12
54
53
1
44
7
Grom Witków
30
13
5
12
53
60
-7
44
8
Kryształ Stronie Ślaskie
30
12
6
12
44
59
-15
42
9
Górnik Boguszów-Gorce
30
11
8
11
53
49
4
41
10
Piławianka Piława Górna
30
10
11
9
47
43
4
41
11
Bielawianka Bielawa
30
12
1
17
61
75
-14
37
12
Sparta Ziębice
30
11
4
15
44
69
-25
37
13
Włókniarz Kudowa Zdrój
30
10
5
15
43
54
-11
35
14
Polonia Bystrzyca Kłodzka
30
8
5
17
46
65
-19
29
15
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
30
7
7
16
39
49
-10
28
16
Zieloni Łagiewniki
30
7
5
18
44
73
-29
26

Legenda:
Drużyna P/S II Świdnica zrezygnowała z awansu do IV ligi
Awans do IV Ligi
Spadek do A Klasy

STRZELCY LIGOWI KLASY "O"
Imię Nazwisko Drużyna Bramki
Tomasz
Boczkowski
Bielawianka Bielawa
23
Mateusz
Kopernicki
P/S II Świdnica
19
Tomasz
Lisowicz
Nysa Kłodzko
18
Andrzej
Rosochacki
Sparta Ziębice
17
Sebastian
Krysiński
Kryształ Stronie Śl.
16
Przemysław
Kloc
Grom Witków
14
Michał
Masłowski
Zieloni Łagiewniki
14
Michał
Sienicki
Piławianka Piława
13
Szymon
Majcherczyk
Stal Świdnica
12
Michał
Korbecki
P/S II Świdnica
12
Grzegorz
Górka
AKS Strzegom
11
Krzysztof
Sienicki
Piławianka Piława
12
Kamil
Matusik
Nysa Kłodzko
12
Dariusz
Charytanowicz
P/S II Świdnica
11
Marcin
Buryło
AKS Strzegom
11
Arkadiusz
Felich
P/S II Świdnica
9
Konrad
Kuczmajewski
Grom Witków
9
Łukasz
Kamiński
Zjednoczeni
9
Krzysztof
Trepka
Sparta Ziębice
9
Krzysztof
Czarnowski
Piast Nowa Ruda
9
...
...
...
...
Radosław
Macura
Polonia Bystrzyca
6
Krzysztof
Perka
Polonia Bystrzyca
6
Paweł
Matecki
Polonia Bystrzyca
6
Arkadiusz
Pławiak
Polonia Bystrzyca
6
Konrad
Matusik
Polonia Bystrzyca
5
Mariusz
Franczuk
Polonia Bystrzyca
4
Mateusz
Paprocki
Polonia Bystrzyca
4
Sławomir
Ściebura
Polonia Bystrzyca
3
Artur
Pawlik
Polonia Bystrzyca
2
Karol
Jaworski
Polonia Bystrzyca
1
Marcin
Skarbiński
Polonia Bystrzyca
1
Przemysław
Grzyb
Polonia Bystrzyca
1

KLASYFIKACJA STRZELCÓW NASZEJ DRUŻYNY
Imię Nazwisko Bramki
Radosław
Macura
6
Krzysztof
Perka
6
Paweł
Matecki
6
Arkadiusz
Pławiak
6
Konrad
Matusik
5
Mariusz
Franczuk
4
Mateusz
Paprocki
4
Sławomir
Ściebura
3
Artur
Pawlik
2
Karol
Jaworski
1
Marcin
Skarbiński
1
Przemysław
Grzyb
1

STATYSTYKI NASZYCH ZAWODNIKÓW
Lp. Imię i Nazwisko Pozycja Mecze Łączny czas gry Czas gry/mecz
1
Marcin Czarnecki
Bramkarz
15
0
0
0
1350
90
2
Marcin Kuraś
Bramkarz
13
0
0
0
1170
90
3
Mateusz Kaśków
Obrońca
8
0
1
0
575
72
4
Grzegorz Matias
Obrońca
14
0
1
0
1260
90
5
Tomasz Pelczarski
Obrońca
11
0
3
1
735
67
6
Łukasz Isalski
Obrońca
5
0
1
0
318
64
7
Adrian Gierak
Obrońca
11
0
2
1
254
24
8
Tomasz Gołojuch
Obrońca
0
0
0
0
0
0
9
Mateusz Mackiewicz
Obrońca
6
0
1
0
495
83
10
Marcin Skarbiński
Obrońca
22
1
3
0
1790
82
11
Wojciech Sobański
Obrońca
24
0
7
0
1965
82
12
Robert Kozioł
Obrońca
3
0
1
0
46
16
13
Sławomir Ściebura
Obrońca
30
3
3
0
2063
69
14
Paweł Barczuk
Obrońca
4
0
1
0
160
40
15
Rafał Sołodowczuk
Pomocnik
9
0
0
0
521
58
16
Artur Pawlik
Pomocnik
21
2
3
0
1825
87
17
Przemysław Grzyb
Pomocnik
21
1
2
0
1225
59
18
Marcin Marcinów
Pomocnik
0
0
0
0
0
0
19
Piotr Szydło
Pomocnik
2
0
0
0
180
90
20
Piotr Chrząszcz
Pomocnik
9
0
4
0
628
70
21
Przemysław Wojtyła
Pomocnik
1
0
0
0
10
10
22
Piotr Pszonczak
Pomocnik
3
0
0
0
189
63
23
Mariusz Franczuk
Pomocnik
26
4
3
0
2196
85
24
Paweł Matecki
Pomocnik
28
6
6
0
2520
90
25
Mateusz Paprocki
Pomocnik
22
4
2
0
1369
63
26
Marcin Frączkowski
Pomocnik
2
0
0
0
35
18
27
Dariusz Piotrowski
Pomocnik
3
0
0
0
62
21
28
Daniel Pasternak
Pomocnik
3
0
0
0
40
14
29
Radosław Macura
Napastnik
23
6
1
0
1748
76
30
Konrad Matusik
Napastnik
23
5
6
0
1572
69
31
Krzysztof Perka
Napastnik
20
6
2
1
1494
75
32
Arkadiusz Pławiak
Napastnik
25
6
3
0
1845
74
33
Karol Jaworski
Napastnik
2
1
0
0
40
20

STATYSTYKI ZBIORCZE DRUŻYNY

 
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Pkt
Bramki
Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA
30
8
5
17
29
46-65
-19
SPOTKANIA U SIEBIE
15
4
3
8
15
24-25
-1
SPOTKANIA WYJAZDOWE
15
4
2
9
14
22-40
-18

Statystyki spotkań drużyny

Kolejka
Gospodarz
Gość
Wynik
1
Stal Świdnica
Polonia Bystrzyca Kł.
2:1
2
Polonia Bystrzyca Kł.
Biały Orzeł Mieroszów
2:3
3
Zieloni Łagiewniki
Polonia Bystrzyca Kł.
3:0
4
Polonia Bystrzyca Kł.
Zjednoczeni Ścinawka Śr.
2:0
5
Piławianka Piława Górna
Polonia Bystrzyca Kł.
2:2
6
Polonia Bystrzyca Kł.
MKS Nysa Kłodzko
0:3
7
Grom Witków
Polonia Bystrzyca Kł.
2:1
8
Polonia Bystrzyca Kł.
Piast Nowa Ruda
1:1
9
Polonia/Sparta II Świdnica
Polonia Bystrzyca Kł.
7:0
10
Polonia Bystrzyca Kł.
Kryształ Stronie Śląskie
2:4
11
Polonia Bystrzyca Kł.
AKS Strzegom
2:2
12
Sparta Ziębice
Polonia Bystrzyca Kł.
2:3
13
Polonia Bystrzyca Kł.
Bielawianka Bielawa
1:2
14
Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia Bystrzyca Kł.
1:3
15
Polonia Bystrzyca Kł.
Górnik Boguszów-Gorce
5:0
16
Polonia Bystrzyca Kł.
Stal Świdnica
1:2
17
Orzeł Biały Mieroszów
Polonia Bystrzyca Kł.
6:2
18
Polonia Bystrzyca Kł.
Zieloni Łagiewniki
3:0
19
Zjednoczeni Ścinawka Śr.
Polonia Bystrzyca Kł.
0:1
20
Polonia Bystrzyca Kł.
Piławianka Piława Górna
2:2
21
MKS Nysa Kłodzko
Polonia Bystrzyca Kł.
2:3
22
Polonia Bystrzyca Kł.
Grom Witków
0:1
23
Piast Nowa Ruda
Polonia Bystrzyca Kł.
4:1
24
Polonia Bystrzyca Kł.
P/S II Świdnica
0:1
25
Kryształ Stronie Śl.
Polonia Bystrzyca Kł.
2:2
26
AKS Strzegom
Polonia Bystrzyca Kł.
2:0
27
Polonia Bystrzyca Kł.
Sparta Ziębice
2:4
28
Bielawianka Bielawa
Polonia Bystrzyca Kł.
2:1
29
Polonia Bystrzyca Kł.
Włókniarz Kudowa Zdr.
1:0
30
Górnik Boguszów-Gorce
Polonia Bystrzyca Kł.
3:2

Statystyki bramek

 
Wszystkie
U siebie
Na wyjeździe
 
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Strzelone gole
46
1.53
24
1.60
22
1.47
Stracone bramki
65
2.17
25
1.67
40
2.67

Podsumowanie drużyny

 
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
Bramki
RAZEM
8 (26.67%)
5 (16.67%)
17 (56.67%)
46 - 64 [-19]
U SIEBIE
4 (26.67%)
3 (20.00%)
8 (53.33%)
24 - 25 [-1]
WYJAZD
4 (26.67%)
2 (13.33%)
9 (60.00%)
22 - 40 [-18]


  » Logowanie   
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Następny Mecz   
Rywal:

Sudety Międzylesie

Rozgrywki: A Klasa
Miejsce: Międzylesie
Data: 27.05.2017 - 16:00

  » Seniorzy - Tabela   
  » Następny Mecz   
Rywal:

CIS Brzeźnica

Rozgrywki: Kl.Terenowa
Miejsce: Bystrzyca Kłodzka
Data: 27.05.2017 - 14:00

  » Juniorzy - Tabela   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Kryształ Stronie Śląskie

Rozgrywki: Ter. Młodzików
Miejsce: Bystrzyca Kłodzka
Data: 27.05.2017r. - 11:00

  » Młodziki Gr.I - Tabela   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Trojan Lądek Zdrój

Rozgrywki: 'O' Orlika II gr.
Miejsce: Lądek Zdrój
Data: 09.05.2017 - 16:00

  » Orliki Gr.II - Tabela   
  » Reklama   

 

Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

mateusz123

Styl wykona: Bunik & PatrykSpec
CMS: PHP-Fusion