Osb on-line :      
  » Nawigacja   
  » KS Polonia   
  » Seniorzy   
  » Trampkarze   
  » Młodzicy   
  » Orliki   
  » Dla Kibica   
  » Archiwum Seniorzy   
  » Archiwum Juniorzy   
  » Archiwum Młodzież   
  » Archiwum Newsów   
1 % podatku


Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
  » Juniorzy - Klasa "O" - 2008/09
To był dla juniorów Polonii sezon strasznie dziwny. W pierwszej rundzie podopieczni pana Marka Żyły zdobyli zaledwie 7 punktów i po rundzie jesiennej zajmowali przed ostatnie miejsce. Natomiast w rundzie rewanżowej gra naszej drużyny mogła zadowalać. Zdobyliśmy w niej 21 punktów i na koniec sezonu z 29 punktami uplasowaliśmy się na 13 pozycji. I właśnie to 13 miejsce zapewniło nam utrzymanie w Klasie "O". Drużyny z miejsc 14-16 pożegnały się z Klasą "O". Poniżej przedstawiamy graficzne podsumowanie sezonu.


TERMINARZ

Runda jesienna sezonu 2008/09

Godzina Termin 1 - 24 sierpień 2008r. - niedziela
14:30 NYSA Kłodzko - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 2:1
14:30 ZJEDNOCZENI Żarów - PIŁAWIANKA Piława Górna 2:1
13:30 PIAST Nowa Ruda - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 2:0
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - ZIELONI Łagiewniki 0:0
14:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 1:3
14:30 AKS Strzegom - STAL Świdnica 3:3
14:30 SPARTA Ziębice - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:0
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - LECHIA Dzierżoniów 3:3

Godzina Termin 2 - 27 sierpień 2008r. - środa
14:30 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - LECHIA Dzierżoniów 2:6
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - BIELAWIANKA Bielawa 0:0
14:30 STAL Świdnica - SPARTA Ziębice 0:2
14:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - AKS Strzegom 3:1
14:30 ZIELONI Łagiewniki - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:2
14:30 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - ZAMEK Kamieniec Ząbk. 2:5
14:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - PIAST Nowa Ruda 0:1
14:30 NYSA Kłodzko - ZJEDNOCZENI Żarów 2:2

Godzina Termin 3 - 31 sierpień 2008r. - niedziela
14:30 ZJEDNOCZENI Żarów - KRYSZTAŁ Stronie 6:1
13:30 PIAST Nowa Ruda - NYSA Kłodzko 3:2
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - PIŁAWIANKA Piława Górna 2:0
14:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 3:0
14:30 AKS Strzegom - ZIELONI Łagiewniki 1:4
14:30 SPARTA Ziębice - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 2:2
14:30 BIELAWIANKA Bielawa - STAL Świdnica 2:3
14:30 LECHIA Dzierżoniów - GÓRNIK Boguszów-Gorce 10:3

Godzina Termin 4 - 7 wrzesień 2008r. - niedziela
13:30 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - GÓRNIK Boguszów-Gorce 3:2
13:30 STAL Świdnica - LECHIA Dzierżoniów 1:6
13:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - BIELAWIANKA Bielawa 5:1
13:30 ZIELONI Łagiewniki - SPARTA Ziębice 1:2
13:30 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - AKS Strzegom 0:1
13:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:0
13:30 NYSA Kłodzko - ZAMEK Kamieniec Ząbk. 5:1
13:30 ZJEDNOCZENI Żarów - PIAST Nowa Ruda 5:0

Godzina Termin 5 - 10 wrzesień 2008r. - środa
16:00 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - BIELAWIANKA Bielawa 2:4
16:00 LECHIA Dzierżoniów - SPARTA Ziębice 9:0
16:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - AKS Strzegom 0:6
16:00 STAL Świdnica - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 7:2
16:00 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - ZAMEK Kamieniec Ząbk. 6:1
16:00 ZIELONI Łagiewniki - PIAST Nowa Ruda 3:3
16:00 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - ZJEDNOCZENI Żarów 0:7
16:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - NYSA Kłodzko 1:1

Godzina Termin 6 - 14 wrzesień 2008r. - niedziela
13:30 PIAST Nowa Ruda - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 0:0
13:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - ZJEDNOCZENI Żarów 1:3
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - NYSA Kłodzko 0:8
13:30 AKS Strzegom - PIŁAWIANKA Piława Górna 1:2
13:30 SPARTA Ziębice - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 5:0
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - ZIELONI Łagiewniki 2:3
13:30 LECHIA Dzierżoniów - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 4:1
13:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - STAL Świdnica 3:2

Godzina Termin 7 - 21 wrzesień 2008r. - niedziela
13:30 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - STAL Świdnica 2:3
13:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2:2
13:30 ZIELONI Łagiewniki - LECHIA Dzierżoniów 0:3
13:30 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - BIELAWIANKA Bielawa 3:3
13:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - SPARTA Ziębice 1:0
13:30 NYSA Kłodzko - AKS Strzegom 5:0
13:30 ZJEDNOCZENI Żarów - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:0
13:30 PIAST Nowa Ruda - ZAMEK Kamieniec Ząbk. 3:3

Godzina Termin 8 - 28 wrzesień 2008r. - niedziela
13:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - KRYSZTAŁ Stronie 5:0
13:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - PIAST Nowa Ruda 3:5
13:30 AKS Strzegom - ZJEDNOCZENI Żarów 2:3
13:30 SPARTA Ziębice - NYSA Kłodzko 0:2
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - PIŁAWIANKA Piława Górna 3:0
13:30 LECHIA Dzierżoniów - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 7:1
13:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZIELONI Łagiewniki 0:0
13:30 STAL Świdnica - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 2:3

Godzina Termin 9 - 5 październik 2008r. - niedziela
13:30 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 0:2
13:30 ZIELONI Łagiewniki - STAL Świdnica 3:4
13:30 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:0
13:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - LECHIA Dzierżoniów 0:2
13:30 NYSA Kłodzko - BIELAWIANKA Bielawa 6:3
13:30 ZJEDNOCZENI Żarów - SPARTA Ziębice 2:0
13:30 PIAST Nowa Ruda - AKS Strzegom 4:1
13:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 7:1

Godzina Termin 10 - 12 październik 2008r. - niedziela
12:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - KRYSZTAŁ Stronie 2:3
12:30 AKS Strzegom - ZAMEK Kamieniec Ząbkow. 2:2
12:30 SPARTA Ziębice - PIAST Nowa Ruda 0:3
12:30 BIELAWIANKA Bielawa - ZJEDNOCZENI Żarów 1:6
12:30 LECHIA Dzierżoniów - NYSA Kłodzko 7:1
12:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - PIŁAWIANKA Piława Górn 2:2
12:30 STAL Świdnica - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 2:1
12:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - ZIELONI Łagiewniki 6:0

Godzina Termin 11 - 19 październik 2008r. - niedziela
12:30 KRYSZTAŁ Stronie - ZIELONI Łagiewniki 1:2
12:30 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 0:3
12:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - STAL Świdnica 2:2
12:30 NYSA Kłodzko - GÓRNIK Boguszów-Gorce 8:2
12:30 ZJEDNOCZENI Żarów - LECHIA Dzierżoniów 1:2
12:30 PIAST Nowa Ruda - BIELAWIANKA Bielawa 7:1
12:30 ZAMEK Kamieniec Ząbow. - SPARTA Ziębice 6:1
12:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - AKS Strzegom 1:2

Godzina Termin 12 - 26 październik 2008r. - niedziela
11:30 AKS Strzegom - KRYSZTAŁ Stronie 1:4
11:30 SPARTA Ziębice - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:6
11:30 BIELAWIANKA Bielawa - ZAMEK Kamieniec Ząbkow. 1:2
11:30 LECHIA Dzierżoniów - PIAST Nowa Ruda 6:1
11:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZJEDNOCZENI Żarów 4:3
11:30 STAL Świdnica - NYSA Kłodzko 2:2
11:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - PIŁAWIANKA Piława Górna 6:0
11:30 ZIELONI Łagiewniki - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 2:1

Godzina Termin 13 - 2 listopad 2008r. - niedziela
11:30 KRYSZTAŁ Stronie - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 8:1
11:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - ZIELONI Łagiewniki 2:1
11:30 NYSA Kłodzko - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 2:1
11:30 ZJEDNOCZENI Żarów - STAL Świdnica 4:0
11:30 PIAST Nowa Ruda - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:2
11:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - LECHIA Dzierżoniów 0:2
11:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - BIELAWIANKA Bielawa 0:3
11:30 AKS Strzegom - SPARTA Ziębice 2:5

Godzina Termin 14 - 9 listopad 2008r. - niedziela
11:30 KRYSZTAŁ Stronie - SPARTA Ziębice 1:2
11:30 BIELAWIANKA Bielawa - AKS Strzegom 16:0
11:30 LECHIA Dzierżoniów - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 8:0
11:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZAMEK Kamieniec Ząbk. 2:4
11:30 STAL Świdnica - PIAST Nowa Ruda 1:1
11:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - ZJEDNOCZENI Żarów 0:0
11:30 ZIELONI Łagiewniki - NYSA Kłodzko 0:0
11:30 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - PIŁAWIANKA Piława Górna 0:3

Godzina Termin 15 - 16 listopad 2008r. - niedziela
11:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - KRYSZTAŁ Stronie 3:0
11:00 NYSA Kłodzko - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 11:0
11:00 ZJEDNOCZENI Żarów - ZIELONI Łagiewniki 4:0
11:00 PIAST Nowa Ruda - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 1:0
11:00 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - STAL Świdnica 3:1
11:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:3
11:00 AKS Strzegom - LECHIA Dzierżoniów 2:10
11:00 SPARTA Ziębice - BIELAWIANKA Bielawa 1:4

Runda wiosenna sezonu 2008/09

Godzina Termin 16 - 22 marzec 2009r. - niedziela
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 5:3
12:30 SPARTA Ziębice - LECHIA Dzierżoniów 0:7
13:30 AKS Strzegom - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2:0
12:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - STAL Świdnica 3:0
12:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 1:2
13:30 PIAST Nowa Ruda - ZIELONI Łagiewniki 2:1
12:30 ZJEDNOCZENI Żarów - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 9:0
12:30 NYSA Kłodzko - PIŁAWIANKA Piława Górna 8:0

Godzina Termin 17 - 29 marzec 2009r. - niedziela
13:30 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - NYSA Kłodzko 1:2
13:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - ZJEDNOCZENI Żarów 1:6
13:00 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - PIAST Nowa Ruda 0:4
13:30 ZIELONI Łagiewniki - ZAMEK Kamieniec Ząbkow. 1:1
15:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 0:0
13:30 STAL Świdnica - AKS Strzegom 1:3
13:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - SPARTA Ziębice 3:3
13:30 LECHIA Dzierżoniów - BIELAWIANKA Bielawa 5:0

Godzina Termin 18 - 3 kwiecień 2009r. - niedziela
13:30 LECHIA Dzierżoniów - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 9:1
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - GÓRNIK Boguszów-Gorce 1:1
13:30 SPARTA Ziębice - STAL Świdnica 0:3
13:30 AKS Strzegom - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 1:0
13:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZIELONI Łagiewniki 3:1
13:30 ZAMEK Kamieniec Ząbk. - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 11:0
13:30 PIAST Nowa Ruda - PIŁAWIANKA Piława Górna 5:3
13:30 ZJEDNOCZENI Żarów - NYSA Kłodzko 0:2

Godzina Termin 19 - 11 kwiecień 2009r. - sobota
13:30 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - ZJEDNOCZENI Żarów 1:4
13:30 NYSA Kłodzko - PIAST Nowa Ruda 3:0 v.o.
13:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - ZAMEK Kamieniec Ząbk. 2:1
13:00 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 0:3 v.o.
13:30 ZIELONI Łagiewniki - AKS Strzegom 1:1
13:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - SPARTA Ziębice 7:2
13:30 STAL Świdnica - BIELAWIANKA Bielawa 2:6
13:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - LECHIA Dzierżoniów 4:0

Godzina Termin 20 - 19 kwiecień 2009r. - niedziela
13:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 4:0
16:00 LECHIA Dzierżoniów - STAL Świdnica 9:0
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 2:2
13:30 SPARTA Ziębice - ZIELONI Łagiewniki 1:3
13:30 AKS Strzegom - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 3:0 v.o.
13:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - PIŁAWIANKA Piława Górna 2:5
13:30 ZAMEK Kamieniec Ząbk. - NYSA Kłodzko 1:2
17:00 PIAST Nowa Ruda - ZJEDNOCZENI Żarów 3:0 v.o.

Godzina Termin 21 - 26 kwiecień 2009r. - niedziela
13:30 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - PIAST Nowa Ruda 2:4
13:30 ZJEDNOCZENI Żarów - ZAMEK Kamieniec Ząbk. 4:1
13:30 NYSA Kłodzko - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:2
13:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - AKS Strzegom 2:1
13:00 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - SPARTA Ziębice 0:3 v.o.
13:30 ZIELONI Łagiewniki - BIELAWIANKA Bielawa 2:3
13:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - LECHIA Dzierżoniów 2:0
13:30 STAL Świdnica - GÓRNIK Boguszów-Gorce 1:3

Godzina Termin 22 - 3 maj 2009r. - niedziela
14:30 STAL Świdnica - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 2:1
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 3:1
14:30 LECHIA Dzierżoniów - ZIELONI Łagiewniki 5:1
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 3:0 v.o.
14:30 SPARTA Ziębice - PIŁAWIANKA Piława Górna 1:4
13:30 AKS Strzegom - NYSA Kłodzko 1:3
14:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZJEDNOCZENI Żarów 0:1
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - PIAST Nowa Ruda 1:0

Godzina Termin 23 - 10 maj 2009r. - niedziela
13:30 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - ZAMEK Kamieniec Ząbkow. 2:1
13:30 PIAST Nowa Ruda - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 4:1
14:30 ZJEDNOCZENI Żarów - AKS Strzegom 1:3
14:30 NYSA Kłodzko - SPARTA Ziębice 4:0
14:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - BIELAWIANKA Bielawa 3:1
14:00 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - LECHIA Dzierżoniów 0:3 v.o.
14:30 ZIELONI Łagiewniki - GÓRNIK Boguszów-Gorce 3:0
14:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - STAL Świdnica 0:2

Godzina Termin 24 - 17 maj 2009r. - niedziela
14:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 2:1
14:30 STAL Świdnica - ZIELONI Łagiewniki 2:1
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 3:0 v.o.
14:30 LECHIA Dzierżoniów - PIŁAWIANKA Piława Górna 4:1
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - NYSA Kłodzko 0:7
14:30 SPARTA Ziębice - ZJEDNOCZENI Żarów 0:3
13:30 AKS Strzegom - PIAST Nowa Ruda 2:1
14:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZAMEK Kamieniec Ząbkow. 2:0

Godzina Termin 25 - 24 maj 2009r. - niedziela
13:30 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:0
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - AKS Strzegom 4:5
13:30 PIAST Nowa Ruda - SPARTA Ziębice 4:0
14:30 ZJEDNOCZENI Żarów - BIELAWIANKA Bielawa 7:1
14:30 NYSA Kłodzko - LECHIA Dzierżoniów 1:1
14:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - GÓRNIK Boguszów-Gorce 3:4
14:00 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - STAL Świdnica 0:3 v.o.
14:30 ZIELONI Łagiewniki - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 6:1

Godzina Termin 26 - 27 maj 2009r. - środa
14:30 ZIELONI Łagiewniki - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 5:3
14:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 3:0 v.o.
14:30 STAL Świdnica - PIŁAWIANKA Piława Górna 4:3
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - NYSA Kłodzko 3:1
14:30 LECHIA Dzierżoniów - ZJEDNOCZENI Żarów 1:2
14:30 BIELAWIANKA Bielawa - PIAST Nowa Ruda 4:5
14:30 SPARTA Ziębice - ZAMEK Kamieniec Ząbkow. 1:1
14:30 AKS Strzegom - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:3

Godzina Termin 27 - 31 maj 2009r. - niedziela
13:30 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - AKS Strzegom 9:5
14:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - SPARTA Ziębice 5:2
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - BIELAWIANKA Bielawa 9:1
13:30 PIAST Nowa Ruda - LECHIA Dzierżoniów 1:3
14:30 ZJEDNOCZENI Żarów - GÓRNIK Boguszów-Gorce 3:1
14:30 NYSA Kłodzko - STAL Świdnica 8:2
14:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 1:3
14:00 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - ZIELONI Łagiewniki 0:3 v.o.

Godzina Termin 28 - 7 czerwiec 2009r. - niedziela
14:00 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 0:3 v.o.
14:30 ZIELONI Łagiewniki - PIŁAWIANKA Piława Górna 4:1
14:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - NYSA Kłodzko 1:4
14:30 STAL Świdnica - ZJEDNOCZENI Żarów 3:5
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - PIAST Nowa Ruda 2:2
14:30 LECHIA Dzierżoniów - ZAMEK Kamieniec Ząbkow. 4:0
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 0:5
14:30 SPARTA Ziębice - AKS Strzegom 2:1

Godzina Termin 29 - 11 czerwiec 2009r. - niedziela
14:30 SPARTA Ziębice - KRYSZTAŁ Stronie Śl. 3:0
14:30 AKS Strzegom - BIELAWIANKA Bielawa 5:2
14:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - LECHIA Dzierżoniów 2:6
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkow. - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:1
14:30 PIAST Nowa Ruda - STAL Świdnica 5:2
14:30 ZJEDNOCZENI Żarów - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 4:1
14:30 NYSA Kłodzko - ZIELONI Łagiewniki 5:2
14:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody 3:0 v.o.

Godzina Termin 30 - 14 czerwiec 2009r. - niedziela
14:30 KRYSZTAŁ Stronie Śl. - PIŁAWIANKA Piława Górna 5:0
14:30 ŚLĘŻA MAXBUD Ciepłowody - NYSA Kłodzko 0:3 v.o.
14:30 ZIELONI Łagiewniki - ZJEDNOCZENI Żarów 3:3
14:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - PIAST Nowa Ruda 2:1
14:30 STAL Świdnica - ZAMEK Kamieniec Ząbkow. 4:2
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 7:1
14:30 LECHIA Dzierżoniów - AKS Strzegom 9:1
14:30 BIELAWIANKA Bielawa - SPARTA Ziębice 0:3 v.o. (obustronny)


KOŃCOWA TABELA KLASY "O"
Lp. Drużyna Mecze Z R P Br+ Br- +/- Pkt.
1
Lechia Dzierżoniów
30
25
2
3
151
32
119
77
2
Nysa Kłodzko
30
21
6
3
112
37
75
69
3
Zjednoczeni Żarów
30
22
3
5
103
35
68
69
4
Piast Nowa Ruda
30
18
5
7
77
56
21
56
5
Zagłębie Wałbrzych
30
16
5
9
70
45
25
53
6
Górnik Boguszów-Gorce
30
13
9
8
64
61
3
48
7
Stal Świdnica
30
13
4
13
66
86
-20
43
8
Piławianka Piława Górna
30
12
3
15
51
72
-21
39
9
Zieloni Łagiewniki
30
10
8
12
58
62
-4
38
10
AKS Strzegom
30
11
4
15
62
100
-38
37
11
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
30
10
5
15
74
62
12
35
12
Bielawianka Bielawa
30
9
5
16
76
97
-21
32
13
Polonia Bystrzyca Kłodzka
30
8
5
17
55
91
-36
28
14
Sparta Ziębice
30
9
4
17
40
84
-44
28
15
Kryształ Stronie Śląskie
30
8
1
20
62
87
-35
25
16
Ślęża Ciepłowody
30
0
2
28
9
122
-113
2

W trakcie sezonu z rozgrywek wycofał się zespół Ślęzy Ciepłowody. Kolejne spotkania weryfikowane będą jako walkowery 3:0 dla rywali.

Legenda:
Awans do Ligi Dolnośląskiej Juniorów
Spadek do Klasy Terenowej

KLASYFIKACJA STRZELCÓW NASZEJ DRUŻYNY
Imię Nazwisko Bramki
Łukasz
Karpiel
16
Daniel
Pasternak
10
Sławomir
Bielak
9
Adam
Adamczyk
4
Michał
Grudzień
3
Konrad
Matusik
2
Przemysław
Kubiak
2
Karol
Jaworski
2
Paweł
Barczuk
1
Łukasz
Bartosik
1
Piotr
Buczyński
1
Tomasz
Gołojuch
1

STATYSTYKI NASZYCH ZAWODNIKÓW
Lp. Imię i Nazwisko Pozycja Mecze Łączny czas gry Czas gry/mecz
1
Rafał Sołodowczuk
Bramkarz
18
0
0
0
1570
88
2
Konrad Jaworski
Bramkarz
10
0
0
0
769
77
3
Bartłomiej Gacek
Bramkarz
3
0
0
0
181
61
4
Paweł Barczuk
Obrońca
17
1
0
0
1352
80
5
Mateusz Mackiewicz
Obrońca
3
0
1
0
210
70
6
Tomasz Gołojuch
Obrońca
21
1
0
0
1890
90
7
Mateusz Forkasiewicz
Obrońca
20
0
1
0
942
45
8
Łukasz Bartosik
Obrońca
7
1
1
0
523
75
9
Damian Mikołajczyk
Obrońca
26
0
0
0
2198
85
10
Paweł Jaśnikowski
Obrońca
17
0
0
0
388
23
11
Jarosław Kruk
Obrońca
3
0
0
0
195
65
12
Rafał Kopij
Obrońca
2
0
0
0
180
90
13
Daniel Pasternak
Pomocnik
18
10
0
0
1385
77
14
Rafał Dragan
Pomocnik
11
0
1
0
575
53
15
Michał Grudzień
Pomocnik
21
3
3
0
1870
90
16
Piotr Szydło
Pomocnik
15
0
5
1
1256
84
17
Łukasz Karpiel
Pomocnik
27
16
4
0
2365
88
18
Sebastian Komisarczyk
Pomocnik
24
0
0
0
1224
51
19
Krystian Pasternak
Pomocnik
0
0
0
0
0
0
20
Sławomir Bielak
Pomocnik
25
9
3
0
2220
89
21
Grzegorz Pławiak
Pomocnik
21
0
2
0
1784
85
22
Tomasz Migdał
Pomocnik
8
0
0
0
510
64
23
Przemysław Kubiak
Pomocnik
10
2
0
0
795
80
24
Marcin Wdowiak
Pomocnik
3
0
0
0
20
7
25
Marcin Isalski
Pomocnik
2
0
0
0
100
50
26
Piotr Buczyński
Napastnik
12
1
0
0
458
39
27
Konrad Matusik
Napastnik
8
2
2
0
560
70
28
Adam Adamczyk
Napastnik
20
4
4
1
1245
63
29
Bartłomiej Świerczewski
Napastnik
0
0
0
0
0
0
30
Karol Jaworski
Napastnik
10
2
1
0
630
63
31
Kamil Żyła
Napastnik
5
0
0
0
310
62

STATYSTYKI ZBIORCZE DRUŻYNY

 
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Pkt
Bramki
Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA
30
8
5
17
29
55-91
-36
SPOTKANIA U SIEBIE
15
5
0
15
15
27-42
-15
SPOTKANIA WYJAZDOWE
15
3
5
7
14
28-49
-21

Statystyki spotkań drużyny

Kolejka
Gospodarz
Gość
Wynik
1
Polonia Bystrzyca Kł.
Zagłębie Wałbrzych
1:3
2
Zieloni Łagiewniki
Polonia Bystrzyca Kł.
2:2
3
Polonia Bystrzyca Kł.
Ślęza Ciepłowody
3:0
4
Piławianka Piława Górna
Polonia Bystrzyca Kł.
2:0
5
Stal Świdnica
Polonia Bystrzyca Kł.
7:2
6
Polonia Bystrzyca Kł.
MKS Nysa Kłodzko
0:8
7
Zjednoczeni Żarów
Polonia Bystrzyca Kł.
3:0
8
Polonia Bystrzyca Kł.
Piast Nowa Ruda
3:5
9
Zamek Kamieniec Ząbk.
Polonia Bystrzyca Kł.
7:1
10
Polonia Bystrzyca Kł.
Kryształ Stronie Śląskie
2:3
11
Polonia Bystrzyca Kł.
AKS Strzegom
1:2
12
Sparta Ziębice
Polonia Bystrzyca Kł.
2:6
13
Polonia Bystrzyca Kł.
Bielawianka Bielawa
0:3
14
Lechia Dzierzoniów
Polonia Bystrzyca Kł.
8:0
15
Polonia Bystrzyca Kł.
Górnik Boguszów-Gorce
0:3
16
Polonia Bystrzyca Kł.
Stal Świdnica
3:0
17
Zagłębie Wałbrzych
Polonia Bystrzyca Kł.
0:0
18
Polonia Bystrzyca Kł.
Zieloni Łagiewniki
3:1
19
Ślęza Ciepłowody
Polonia Bystrzyca Kł.
0:3
20
Polonia Bystrzyca Kł.
Piławianka Piława
2:5
21
Nysa Kłodzko
Polonia Bystrzyca Kł
2:2
22
Polonia Bystrzyca Kł.
Zjednoczeni Żarów
0:1
23
Piast Nowa Ruda
Polonia Bystrzyca Kł.
4:1
24
Polonia Bystrzyca Kł.
Zamek Kamieniec Ząbk.
2:0
25
Kryształ Stronie Śl.
Polonia Bystrzyca Kł.
2:2
26
AKS Strzegom
Polonia Bystrzyca Kł.
3:3
27
Polonia Bystrzyca Kł.
Sparta Ziębice
5:2
28
Bielawianka Bielawa
Polonia Bystrzyca Kł.
0:5
29
Polonia Bystrzyca Kł.
Lechia Dzierżoniów
2:6
30
Górnik Gobuszów-Gorce
Polonia Bystrzyca Kł.
7:1

Statystyki bramek

 
Wszystkie
U siebie
Na wyjeździe
 
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Strzelone gole
55
1.83
27
1.80
28
1.87
Stracone bramki
91
3.03
42
2.80
49
3.27

Podsumowanie drużyny

 
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
Bramki
RAZEM
8 (26.67%)
5 (16.67%)
17 (56.67%)
55 - 91 [-36]
U SIEBIE
5 (33.33%)
0 (00.00%)
10 (66.67%)
27 - 42 [-15]
WYJAZD
3 (20.00%)
5 (33.33%)
7 (46.67%)
28 - 49 [-21]


  » Logowanie   
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Następny Mecz   
Rywal:

Zamek Gorzanów

Rozgrywki: A Klasa
Miejsce: Gorzanów
Data: 24.09.2017 - 16:00

  » A Klasa - Seniorzy   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Orlęta Krosnowice

Rozgrywki: Kl.Terenowa
Miejsce: Krosnowice
Data: 19.09.2017 - 16:30

  » Kl. Ter. Trampkarzy   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Śnieżnik Domaszków

Rozgrywki: Klasa Terenowa
Miejsce: Bystrzyca Kł.
Data: 27.09.2017r. - 16:00

  » Kl. Ter. Młodzików   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Kryształ Stronie Śl.

Rozgrywki: 'O' Orlika I gr.
Miejsce: Stronie Śl.
Data: 18.09.2017 - 17:00

  » Kl. Ter. Orlików   
  » Reklama   

 

Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

mateusz123

Styl wykona: Bunik & PatrykSpec
CMS: PHP-Fusion