Osb on-line :      
  » Nawigacja   
  » KS Polonia   
  » Seniorzy   
  » Trampkarze   
  » Młodzicy   
  » Orliki   
  » Dla Kibica   
  » Archiwum Seniorzy   
  » Archiwum Juniorzy   
  » Archiwum Młodzież   
  » Archiwum Newsów   
1 % podatku


Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
  » Seniorzy - Klasa "O" - 2006/07
MECZE POLONII

Runda jesienna sezonu 2006/07

Godzina Termin 1 - 13 sierpień 2006r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - GÓRNIK/ZAGŁĘBIE II Wałbrzych 4:3
Godzina Termin 2 - 15 sierpień 2006r.
17:00 POLONIA/SPARTA II Świdnica - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:4
Godzina Termin 3 - 20 sierpień 2006r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - VICTORIA Świebodzice 1:1
Godzina Termin 4 - 27 sierpień 2006r.
17:00 PIAST Nowa Ruda - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:1
Godzina Termin 5 - 3 wrzesień 2006r.
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZJEDNOCZENI Ścinawa Średnia 4:1
Godzina Termin 6 - 10 wrzesień 2006r.
16:00 NYSA Kłodzko - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:1
Godzina Termin 7 - 17 wrzesień 2006r.
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - BIELAWIANKA Bielawa 0:2
Godzina Termin 8 - 24 wrzesień 2006r.
12:00 CZARNI Wałbrzych - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:1
Godzina Termin 9 - 1 październik 2006r.
15:00 BIAŁY Orzeł Mieroszów - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:1
Godzina Termin 10 - 8 październik 2006r.
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - STAL Świdnica 0:1
Godzina Termin 11 - 15 październik 2006r.
15:00 KRYSZTAŁ Stronie Śląskie - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:2
Godzina Termin 12 - 22 październik 2006r.
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 3:2
Godzina Termin 13 - 29 październik 2006r.
14:00 POGOŃ Pieszyce - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 0:2
Godzina Termin 14 - 5 listopad 2006r.
14:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - LECHIA Dzierżoniów 0:2
Godzina Termin 15 - 12 listopad 2006r.
11:00 1985 Szczawno Zdrój - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 0:0
Godzina Termin 16 - 19 listopad 2006r.
11:00 GÓRNIK/ZAGŁĘBIE II Wałbrzych - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:2
Godzina Termin 17 - 26 listopad 2006r.
13:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - POLONIA/SPARTA II Świdnica 1:0

Runda wiosenna sezonu 2006/07

Godzina Termin 18 - 7 kwiecień 2007r.
14:00 VICTORIA Świebodzice - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:0
Godzina Termin 19 - 15 kwiecień 2007r.
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - PIAST Nowa Ruda 2:0
Godzina Termin 20 - 22 kwiecień 2007r.
16:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Średnia - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:5
Godzina Termin 21 - 29 kwiecień 2007r.
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - NYSA Kłodzko 1:4
Godzina Termin 22 - 3 maj 2007r.
17:00 BIELAWIANKA Bielawa - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 4:1
Godzina Termin 23 - 6 maj 2007r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Czarni Wałbrzych 8:1
Godzina Termin 24 - 13 maj 2007r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - BIAŁE Orzeł Mieroszów 5:2
Godzina Termin 25 - 25 maj 2007r.
17:00 STAL Świdnica - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:1
Godzina Termin 26 - 27 maj 2007r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - KRYSZTAŁ Stronie Śląskie 1:4
Godzina Termin 27 - 3 czerwiec 2007r.
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:1
Godzina Termin 28 - 7 czerwiec 2007r.
14:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - POGOŃ Pieszyce 7:3
Godzina Termin 29 - 10 czerwiec 2007r.
17:00 LECHIA Dzierżoniów - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 5:2
Godzina Termin 30 - 17 czerwiec 2007r.
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - 1985 Szczawno Zdrój 1:2

KOŃCOWA TABELA KLASY "O"
Lp. Drużyna Mecze Z R P Br+ Br- +/- Pkt.
1
Lechia Dzierżoniów
30
19
7
4
71
24
47
64
2
Victoria Świebodzice
30
17
7
6
59
29
30
58
3
Kryształ Stronie Śląskie
30
18
4
8
55
31
24
58
4
Stal Świdnica
30
15
6
7
50
38
12
51
5
Górnik/Zagłębie II Wałbrzych
30
13
8
9
61
48
13
47
6
Bielawianka Bielawa
30
13
8
9
44
33
11
47
7
Włókniarz Kudowa Zdrój
30
14
5
11
69
50
19
47
8
Piast Nowa Ruda
30
12
9
9
46
46
0
45
9
1985 Szczawno Zdrój
30
12
8
10
39
44
-5
44
10
Nysa Kłodzko
30
12
4
14
57
47
10
40
11
Polonia Bystrzyca Kłodzka
30
11
6
13
60
60
0
39
12
Polonia/Sparta II Świdnica
30
10
5
15
46
51
-5
35
13
Biały Orzeł Mieroszów
30
9
6
15
33
55
-22
33
14
Zjednoczeni Ścinawa Średnia
30
9
4
17
40
62
-22
31
15
Czarni Wałbrzych
30
6
7
17
39
90
-51
25
16
Pogoń Pieszyce
30
1
4
25
17
78
-61
7

Legenda:
Awans do IV Ligi
Spadek do A Klasy
  » Logowanie   
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Następny Mecz   
Rywal:

Zamek Gorzanów

Rozgrywki: A Klasa
Miejsce: Gorzanów
Data: 24.09.2017 - 16:00

  » A Klasa - Seniorzy   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Orlęta Krosnowice

Rozgrywki: Kl.Terenowa
Miejsce: Krosnowice
Data: 19.09.2017 - 16:30

  » Kl. Ter. Trampkarzy   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Śnieżnik Domaszków

Rozgrywki: Klasa Terenowa
Miejsce: Bystrzyca Kł.
Data: 27.09.2017r. - 16:00

  » Kl. Ter. Młodzików   
  » Następny Mecz   
Rywal:

Kryształ Stronie Śl.

Rozgrywki: 'O' Orlika I gr.
Miejsce: Stronie Śl.
Data: 18.09.2017 - 17:00

  » Kl. Ter. Orlików   
  » Reklama   

 

Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

mateusz123

Styl wykona: Bunik & PatrykSpec
CMS: PHP-Fusion