Osb on-line :      
  » Nawigacja   
  » KS Polonia   
  » Seniorzy   
  » Juniorzy   
  » Młodzicy   
  » Orliki   
  » Dla Kibica   
  » Archiwum Seniorzy   
  » Archiwum Juniorzy   
  » Archiwum Młodzież   
  » Archiwum Newsów   
1 % podatku


Numer konta bankowego klubu: 26 1090 2297 0000 0001 1102 9151

Kryształ Stronie Śląskie LKS Bierkowice Łomniczanka Śnieżnik Domaszków Tęcza Ścinawka Dolna Włókniarz Kudowa Zdrój Zamek Gorzanów
  » Juniorzy - Klasa "O" - 2009/10
W perspektywie całego sezonu można go zaliczyć do udanego. Runda jesienna słaba, runda rewanżowa bardzo dobra. Gdyby uwzględnić tylko mecze z wiosny uplasowalibyśmy się na 6 pozycji ze stratą dwóch punktów do trzeciej w tabeli wiosny drużyny AKS-u Strzegom. Ostatecznie z 41 punktami na koncie uplasowaliśmy się na 9 pozycji. Warte podkreślenia jest, że na wiosnę nastąpiła zmiana na stanowisku trenera. Po Zbigniewe Mikundzie stery w drużynie objął Wiesław Zalewski. Najskuteczniejszym zawodnikiem Polonii został Michał Grudzień, który zdobył 24 bramki. Poniżej przedstawiamy graficzne podsumowanie sezonu.


TERMINARZ

Runda jesienna sezonu 2009/10

Godzina Termin 1 - 28/29/30 sierpień 2009r. - pt/sob/nd
piątek:
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - VICTORIA Świebodzice 2:1
sobota:
16:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - ZIELONI Łagiewniki 3:5
niedziela:
11:00 MKS Szczawno Zdrój - GÓRNIK Boguszów-Gorce 3:3
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - STAL Świdnica 1:4
13:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - KAROLINA Jaworzyna Śl. 3:0
14:30 PIAST Nowa Ruda - ZJEDNOCZENI Żarów 1:2
14:30 NYSA Kłodzko - AKS Strzegom 4:0
14:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - BIELAWIANKA Bielawa 4:1

Godzina Termin 2 - 2 wrzesień 2009 r. - środa
16:00 BIELAWIANKA Bielawa - MKS Szczawno Zdrój 2:4
16:00 AKS Strzegom - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 4:1
16:00 ZJEDNOCZENI Żarów - NYSA Kłodzko 1:0
16:00 STAL Świdnica - KAROLINA Jaworzyna Śl. 5:0
16:00 VICTORIA Świebodzice - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 3:5
16:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - ZJEDNOCZENI Scinawka Śr. 5:2
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - PIAST Nowa Ruda 2:8
16:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZIELONI Łagiewniki 4:2

Godzina Termin 3 - 6 wrzesień 2009 r. - niedziela
13:30 MKS Szczawno Zdrój - ZIELONI Łagiewniki 3:2
13:30 NYSA Kłodzko - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 5:1
13:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - GÓRNIK Boguszów-Gorce 4:3
13:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - PIŁAWIANKA Piława Górna 0:2
13:30 KAROLINA Jaworzyna Śl. - VICTORIA Świebodzice 4:0
13:30 PIAST Nowa Ruda - STAL Świdnica 7:1
13:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - ZJEDNOCZENI Żarów 1:1
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - AKS Strzegom 1:5

Godzina Termin 4 - 13 wrzesień 2009 r. - niedziela
11:00 AKS Strzegom - MKS Szczawno Zdrój 3:5
13:30 ZJEDNOCZENI Żarów - BIELAWIANKA Bielawa 5:0
15:30 STAL Świdnica - NYSA Kłodzko 2:4
13:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - KAROLINA Jaworzyna Śl. 4:3
13:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 8:1
13:30 ZIELONI Łagiewniki - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 2:1
13:30 VICTORIA Świebodzice - PIAST Nowa Ruda 0:4
13:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 1:2

Godzina Termin 5 - 20 wrzesień 2009 r. - niedziela
13:30 MKS Szczawno Zdrój - ZJEDNOCZENI Scinawka Śr. 3:0
13:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - ZIELONI Łagiewniki 3:1
13:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - KAROLINA Jaworzyna Śl. 14:1
13:30 PIAST Nowa Ruda - PIŁAWIANKA Piława Górna 3:1
13:30 NYSA Kłodzko - VICTORIA Świebodzice 9:1
13:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - STAL Świdnica 1:2
13:30 AKS Strzegom - ZJEDNOCZENI Żarów 2:2
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:0

Godzina Termin 6 - 23 wrzesień 2009 r. - środa
16:00 ZJEDNOCZENI Żarów - MKS Szczawno Zdrój 1:0
16:00 STAL Świdnica - BIELAWIANKA Bielawa 1:0
16:00 VICTORIA Świebodzice - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 0:0
16:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - NYSA Kłodzko 0:3
16:00 GÓRNIK Boguszów-Gorce - PIAST Nowa Ruda 3:0
16:00 ZIELONI Łagiewniki - KAROLINA Jaworzyna Śl. 2:3
16:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 3:1
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - AKS Strzegom 3:1

Godzina Termin 7 - 27 wrzesień 2009 r. - niedziela
14:00 MKS Szczawno Zdrój - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 2:2
13:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - KAROLINA Jaworzyna Śl. 5:3
13:30 PIAST Nowa Ruda - ZIELONI Łagiewniki 4:4
13:30 NYSA Kłodzko - GÓRNIK Boguszów-Gorce 7:0
11:00 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - PIŁAWIANKA Piława Górna 0:1
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - VICTORIA Świebodzice 1:3
13:30 AKS Strzegom - STAL Świdnica 2:1
13:30 ZJEDNOCZENI Żarów - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:2

Godzina Termin 8 - 3/4 październik 2009 r. - sob/nd
sobota:
16:00 STAL Świdnica - ZJEDNOCZENI Żarów 0:3
niedziela:
12:30 VICTORIA Świebodzice - AKS Strzegom 1:2
12:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - BIELAWIANKA Bielawa 1:4
12:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 1:4
12:30 ZIELONI Łagiewniki - NYSA Kłodzko 0:1
12:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - PIAST Nowa Ruda 3:2
12:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - KAROLINA Jaworzyna Śl. 3:2
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - MKS Szczawno Zdrój 3:2

Godzina Termin 9 - 11 październik 2009 r. - niedziela
14:30 MKS Szczawno Zdrój - KAROLINA Jaworzyna Śl. 4:3
12:30 PIAST Nowa Ruda - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 2:0
12:00 NYSA Kłodzko - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 2:2
12:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - ZIELONI Łagiewniki 2:0
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:2
12:30 AKS Strzegom - PIŁAWIANKA Piława Górna 3:4
12:30 ZJEDNOCZENI Żarów - VICTORIA Świebodzice 5:0
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - STAL Świdnica 2:3

Godzina Termin 10 - 17/18 październik 2009 r. - sob/nd
sobota:
15:00 STAL Świdnica - MKS Szczawno Zdrój 2:1
niedziela:
12:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - ZJEDNOCZENI Żarów 0:2
12:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - AKS Strzegom 2:3
12:30 ZIELONI Łagiewniki - BIELAWIANKA Bielawa 2:0
12:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 4:0
12:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - NYSA Kłodzko 1:5
12:30 PIAST Nowa Ruda - KAROLINA Jaworzyna Śl. 6:0
12:30 VICTORIA Świebodzice - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 5:3

Godzina Termin 11 - 25 październik 2009 r. - niedziela
11:30 MKS Szczawno Zdrój - PIAST Nowa Ruda 2:5
11:30 NYSA Kłodzko - KAROLINA Jaworzyna Śl. 14:4
11:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 2:4
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 2:1
11:30 AKS Strzegom - ZIELONI Łagiewniki 3:1
11:30 ZJEDNOCZENI Żarów - GÓRNIK Boguszów-Gorce 5:0
11:30 STAL Świdnica - VICTORIA Świebodzice 5:1
14:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - PIŁAWIANKA Piława Górna 5:0

Godzina Termin 12 - 31 październik 2009 r. - sobota
11:30 VICTORIA Świebodzice - MKS Szczawno Zdrój 1:3
11:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - STAL Świdnica 0:1
11:30 ZIELONI Łagiewniki - ZJEDNOCZENI Żarów 2:7
11:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - AKS Strzegom 1:3
11:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - BIELAWIANKA Bielawa 1:4
11:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - KAROLINA Jaworzyna Śl. 2:3
11:30 PIAST Nowa Ruda - NYSA Kłodzko 2:2
11:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 7:2

Godzina Termin 13 - 8 listopad 2009 r. - niedziela
11:30 MKS Szczawno Zdrój - NYSA Kłodzko 2:0
11:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - PIAST Nowa Ruda 0:2
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - KAROLINA Jaworzyna Śl. 2:1
11:30 AKS Strzegom - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 2:0
11:30 ZJEDNOCZENI Żarów - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 6:2
14:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZIELONI Łagiewniki (przełożony)
11:30 STAL Świdnica - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:3
11:30 VICTORIA Świebodzice - PIŁAWIANKA Piława Górna 2:2

Godzina Termin 14 - 11 listopad 2009 r. - środa
11:30 MKS Szczawno Zdrój - PIŁAWIANKA Piława Górna 4:1
11:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - VICTORIA Świebodzice 2:1
11:30 ZIELONI Łagiewniki - STAL Świdnica 3:0
11:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - ZJEDNOCZENI Żarów 0:1
11:30 AKS Strzegom - KAROLINA Jaworzyna Śl. 4:2
11:30 PIAST Nowa Ruda - BIELAWIANKA Bielawa 4:1
11:30 NYSA Kłodzko - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 3:0
11:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Średnia - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 5:0

Godzina Termin 15 - 15 listopad 2009 r. - niedziela
11:00 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - MKS Szczawno Zdrój 0:2
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - NYSA Kłodzko 0:3
11:00 AKS Strzegom - PIAST Nowa Ruda 2:1
11:00 ZJEDNOCZENI Żarów - KAROLINA Jaworzyna Śl. 13:0
11:00 STAL Świdnica - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 3:1
11:00 VICTORIA Świebodzice - ZIELONI Łagiewniki 2:3
11:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:2
13:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 3:2

Runda wiosenna sezonu 2009/10

Godzina Termin 17 - 28 marzec 2010 r. - niedziela
13:30 MKS Szczawno Zdrój - BIELAWIANKA Bielawa 5:2
13:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - AKS Strzegom 1:5
13:30 NYSA Kłodzko - ZJEDNOCZENI Żarów 0:0
13:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - STAL Świdnica 4:2
13:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - VICTORIA Świebodzice 3:3
13:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - PIŁAWIANKA Piława Górna 4:2
13:30 ZIELONI Łagiewniki - GÓRNIK Boguszów-Gorce 4:3
16:00 PIAST Nowa Ruda - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:1

Godzina Termin 18 - 3 kwiecień 2010 r. - sobota
13:30 ZIELONI Łagiewniki - MKS Szczawno Zdrój 1:2
13:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 7:0
13:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 0:3
13:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - VICTORIA Świebodzice 3:3
13:30 STAL Świdnica - PIAST Nowa Ruda 4:1
13:30 ZJEDNOCZENI Żarów - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 2:1
13:30 AKS Strzegom - BIELAWIANKA Bielawa 5:0
16:00 POLONIA Bystrzyca Kł. - NYSA Kłodzko 1:2

Godzina Termin 21 - 25 kwiecień 2010 r. - niedziela
13:30 MKS Szczawno Zdrój - ZJEDNOCZENI Żarów 0:3 v.o.
13:30 AKS Strzegom - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:0 v.o.
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - STAL Świdnica 2:3
13:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - VICTORIA Świebodzice 3:2
13:30 NYSA Kłodzko - PIŁAWIANKA Piława Górna 2:0
13:30 PIAST Nowa Ruda - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:3
13:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - ZIELONI Łagiewniki 4:3
13:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 1:2

Godzina Termin 19 - 1 maj 2010 r. - sobota
14:30 MKS Szczawno Zdrój - AKS Strzegom 2:0
14:30 BIELAWIANKA Bielawa - ZJEDNOCZENI Żarów 1:4
14:30 NYSA Kłodzko - STAL Świdnica 3:1
14:30 PIAST Nowa Ruda - VICTORIA Świebodzice 4:1
14:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - PIŁAWIANKA Piława Górna 3:0
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - GÓRNIK Boguszów-Gorce 0:1
14:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - ZIELONI Łagiewniki 2:1
14:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:4

Godzina Termin 22 - 3 maj 2010 r. - poniedziałek
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - MKS Szczawno Zdrój 2:1
14:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 4:0
14:30 ZIELONI Łagiewniki - PIAST Nowa Ruda 4:2
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - NYSA Kłodzko 4:1
14:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 3:1
14:30 STAL Świdnica - AKS Strzegom 4:2
17:00 VICTORIA Świebodzice - BIELAWIANKA Bielawa 3:1
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZJEDNOCZENI Żarów 1:2

Godzina Termin 23 - 9 maj 2010 r. - niedziela
11:00 MKS Szczawno Zdrój - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:0
14:30 ZJEDNOCZENI Żarów - STAL Świdnica 5:0
14:30 AKS Strzegom - VICTORIA Świebodzice 0:1
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - PIŁAWIANKA Piława Górna 4:1
14:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - GÓRNIK Boguszów-Gorce 2:0
14:30 NYSA Kłodzko - ZIELONI Łagiewniki 4:0
14:30 PIAST Nowa Ruda - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 5:1
14:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 8:1

Godzina Termin 24 - 15/16 maj 2010 r. - sobota/niedziela
sobota (15.05):
11:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - NYSA Kłodzko 1:3
niedziela (16.05):
14:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - MKS Szczawno Zdrój 3:2
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - PIAST Nowa Ruda 0:0
14:30 ZIELONI Łagiewniki - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 7:4
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - BIELAWIANKA Bielawa 2:0
14:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - AKS Strzegom 2:3
14:30 VICTORIA Świebodzice - ZJEDNOCZENI Żarów 0:2
14:30 STAL Świdnica - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 7:0

Godzina Termin 25 - 23 maj 2010 r. - niedziela
14:30 MKS Szczawno Zdrój - STAL Świdnica 1:3
14:30 ZJEDNOCZENI Żarów - PIŁAWIANKA Piława Górna 2:0
14:30 AKS Strzegom - GÓRNIK Boguszów-Gorce 1:5
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - ZIELONI Łagiewniki 2:4
14:30 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 3:3
14:30 NYSA Kłodzko - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 6:0
14:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - PIAST Nowa Ruda 4:0
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - VICTORIA Świebodzice 6:0

Godzina Termin 20 - 26 maj 2010 r. - środa
17:00 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - MKS Szczawno Zdrój 3:3
17:00 ZIELONI Łagiewniki - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 5:2
17:00 KAROLINA Jaworzyna Śląska - GÓRNIK Boguszów-Gorce 1:5
17:00 PIŁAWIANKA Piława Górna - PIAST Nowa Ruda 0:0
17:00 VICTORIA Świebodzice - NYSA Kłodzko 0:1
17:00 STAL Świdnica - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 5:0
17:00 ZJEDNOCZENI Żarów - AKS Strzegom 1:0
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - BIELAWIANKA Bielawa 7:1

Godzina Termin 26 - 30 maj 2010 r. - niedziela
14:30 PIAST Nowa Ruda - MKS Szczawno Zdrój 0:1
14:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - NYSA Kłodzko 4:3
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 3:0 v.o.
14:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - BIELAWIANKA Bielawa 1:1
14:30 ZIELONI Łagiewniki - AKS Strzegom 5:3
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - ZJEDNOCZENI Żarów 0:0
14:30 VICTORIA Świebodzice - STAL Świdnica 2:4
14:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 4:5

Godzina Termin 27 - 3 czerwiec 2010 r. - czwartek
14:30 MKS Szczawno Zdrój - VICTORIA Świebodzice 3:0
14:30 STAL Świdnica - PIŁAWIANKA Piława Górna 5:1
14:30 ZJEDNOCZENI Żarów - ZIELONI Łagiewniki 3:1
14:30 AKS Strzegom - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 6:0
13:30 BIELAWIANKA Bielawa - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 4:3
14:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 5:0
14:30 NYSA Kłodzko - PIAST Nowa Ruda 1:2
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - GÓRNIK Boguszów-Gorce 8:3

Godzina Termin 28 - 6 czerwiec 2010 r. - niedziela
14:30 NYSA Kłodzko - MKS Szczawno Zdrój 0:3
14:30 PIAST Nowa Ruda - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 6:0
14:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - BIELAWIANKA Bielawa 3:4
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - AKS Strzegom 1:7
14:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - ZJEDNOCZENI Żarów 0:1
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - STAL Świdnica 2:2
14:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - VICTORIA Świebodzice 1:3
14:30 ZIELONI Łagiewniki - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:1

Godzina Termin 29 - 9/13 czerwiec 2010 r. - środa/niedziela
środa (9.06):
14:30 PIŁAWIANKA Piława Górna - MKS Szczawno Zdrój 3:0
niedziela (13.06):
14:30 VICTORIA Świebodzice - GÓRNIK Boguszów-Gorce 1:5
14:30 STAL Świdnica - ZIELONI Łagiewniki 2:0
14:30 ZJEDNOCZENI Żarów - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 3:0
14:30 KAROLINA Jaworzyna Ślaska - AKS Strzegom 4:5
14:30 BIELAWIANKA Bielawa - PIAST Nowa Ruda 2:1
11:00 ZAGŁĘBIE Wałbrzych - NYSA Kłodzko 5:4
14:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZJEDNOCZENI Ścinawka Średnia 4:2

Godzina Termin 30 - 20 czerwiec 2010 r. - niedziela
14:30 MKS Szczawno Zdrój - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 5:2
14:30 NYSA Kłodzko - BIELAWIANKA Bielawa 9:1
14:30 PIAST Nowa Ruda - AKS Strzegom 1:1
14:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - ZJEDNOCZENI Żarów 0:3 v.o.
14:30 ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. - STAL Świdnica 1:2
14:30 ZIELONI Łagiewniki - VICTORIA Świebodzice 3:0
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - PIŁAWIANKA Piława Górna 2:1
14:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 0:3

Godzina Termin 16 - 27 czerwiec 2010 r. - niedziela
14:30 GÓRNIK Boguszów-Gorce - MKS Szczawno Zdrój 0:3
14:30 ZIELONI Łagiewniki - PIŁAWIANKA Piława Górna 5:1
14:30 VICTORIA Świebodzice - ZJEDNOCZENI Ścinawka Śr. 5:2
14:30 STAL Świdnica - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 12:1
14:30 KAROLINA Jaworzyna Śląska - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 0:3 v.o.
14:30 ZJEDNOCZENI Żarów - PIAST Nowa Ruda 4:1
14:30 AKS Strzegom - NYSA Kłodzko 1:7
14:30 BIELAWIANKA Bielawa - ZAGŁĘBIE Wałbrzych 6:1

KOŃCOWA TABELA KLASY "O"
Lp. Drużyna Mecze Z R P Br+ Br- +/- Pkt.
1
Zjednoczeni Żarów
30
26
4
0
92
14
78
82
2
Nysa Kłodzko
30
20
3
7
108
39
69
63
3
Stal Świdnica
30
20
1
9
86
54
32
61
4
MKS Szczawno Zdrój
30
18
3
9
71
50
21
57
5
Górnik Boguszów-Gorce
30
18
3
9
94
56
38
57
6
AKS Strzegom
30
18
2
10
83
58
25
56
7
Piast Nowa Ruda
30
13
6
11
75
51
24
45
8
Zieloni Łagiewniki
30
14
2
14
78
73
5
44
9
Polonia Bystrzyca Kłodzka
30
13
2
15
76
79
-3
41
10
Karolina Jaworzyna Śląska
30
12
1
17
79
115
-36
37
11
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
30
10
4
16
58
84
-26
34
12
Bielawianka Bielawa
30
10
1
19
51
89
-38
31
13
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
30
7
3
20
44
99
-55
24
14
Piławianka Piława Górna
30
7
2
21
41
79
-38
23
15
Victoria Świebodzice
30
6
4
20
45
92
-46
22
16
Zagłębie Wałbrzych
30
6
3
21
41
92
-51
21

Legenda:
Awans do Ligi Dolnośląskiej Juniorów
Spadek do Klasy Terenowej

KLASYFIKACJA STRZELCÓW NASZEJ DRUŻYNY
Imię Nazwisko Bramki
Michał
Grudzień
24
Rafał
Sołodowczuk
9
Piotr
Buczyński
9
Daniel
Pasternak
8
Sławomir
Bielak
7
Przemysław
Kubiak
3
Konrad
Matusik
2
Mateusz
Forkasiewicz
2
Paweł
Jaśnikowski
2
Fabian
Dyl
1
Patryk
Winczakiewicz
1
Mateusz
Grudzień
1
Michał
Szkwarek
1
Marcin
Isalski
1
Paweł
Barczuk
1

STATYSTYKI NASZYCH ZAWODNIKÓW
Lp. Imię i Nazwisko Pozycja Mecze Łączny czas gry Czas gry/mecz
1
Konrad Jaworski
Bramkarz
4
0
0
0
314
79
2
Bartłomiej Gacek
Bramkarz
-
-
-
-
-
-
3
Hubert Świszcz
Bramkarz
23
0
0
0
1894
83
4
Rafał Stalowski
Bramkarz
4
0
0
0
222
56
5
Paweł Barczuk
Obrońca
22
1
1
0
1880
86
6
Mateusz Forkasiewicz
Obrońca
28
2
3
0
2495
89
7
Damian Mikołajczyk
Obrońca
16
0
0
0
1395
88
8
Paweł Jaśnikowski
Obrońca
18
2
0
0
915
51
9
Jarosław Kruk
Obrońca
10
0
0
0
851
86
10
Mateusz Cetnarowski
Obrońca
5
0
0
0
140
28
11
Wojciech Olchowik
Obrońca
1
0
0
0
15
15
12
Grzegorz Pławiak
Obrońca
11
0
5
0
902
82
13
Dawid Duplaga
Obrońca
5
0
0
0
170
34
14
Michał Szkwarek
Obrońca
6
1
0
0
465
78
15
Rafał Dragan
Pomocnik
3
0
0
0
130
44
16
Michał Grudzień
Pomocnik
24
24
6
0
2160
90
17
Łukasz Karpiel
Pomocnik
8
0
1
0
677
85
18
Sebastian Komisarczyk
Pomocnik
23
0
0
0
1772
78
19
Sławomir Bielak
Pomocnik
14
7
1
2
1131
81
20
Przemysław Kubiak
Pomocnik
26
3
4
1
2255
87
21
Marcin Wdowiak
Pomocnik
18
0
0
1
1156
65
22
Marcin Isalski
Pomocnik
10
1
0
0
520
48
23
Fabian Dyl
Pomocnik
9
1
0
0
492
55
24
Rafał Sołodowczuk
Pomocnik
19
9
0
0
1640
87
25
Damian Rozumiejko
Pomocnik
1
0
0
0
8
8
26
Bartłomiej Świerczewski
Pomocnik
8
0
0
0
635
80
27
Piotr Buczyński
Napastnik
19
9
1
0
1221
65
28
Konrad Matusik
Napastnik
2
2
1
0
180
90
29
Karol Jaworski
Napastnik
2
0
0
0
165
83
30
Mateusz Grudzień
Napastnik
6
1
0
0
321
54
31
Daniel Pasternak
Napastnik
9
8
0
0
649
73
32
Patryk Winczakiewicz
Napastnik
13
1
0
0
877
68

STATYSTYKI ZBIORCZE DRUŻYNY

 
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Pkt
Bramki
Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA
30
13
2
15
41
76-79
-3
SPOTKANIA U SIEBIE
15
9
0
6
27
51-33
18
SPOTKANIA WYJAZDOWE
15
4
2
9
14
25-46
-21

Statystyki spotkań drużyny

Kolejka
Gospodarz
Gość
Wynik
1
Polonia Bystrzyca Kł.
Karolina Jaworzyna Śl.
3:0
2
Polonia Bystrzyca Kł.
Piast Nowa Ruda
2:8
3
Nysa Kłodzko
Polonia Bystrzyca Kł.
5:1
4
Polonia Bystrzyca Kł.
Zagłębie Wałbrzych
1:2
5
Bielawianka Bielawa
Polonia Bystrzyca Kł.
2:0
6
Polonia Bystrzyca Kł.
AKS Strzegom
3:1
7
Zjednoczeni Żarów
Polonia Bystrzyca Kł.
3:2
8
Polonia Bystrzyca Kł.
MKS Szczawno Zdrój
3:2
9
Polonia Bystrzyca Kł.
Stal Świdnica
2:3
10
Victoria Świebodzice
Polonia Bystrzyca Kł.
5:3
11
Polonia Bystrzyca Kł.
Piławianka Piława Grn.
5:0
12
Górnik Boguszów-Gorce
Polonia Bystrzyca Kł.
7:2
14
Zjednoczeni Ścinawka Śr.
Polonia Bystrzyca Kł.
5:0
15
Polonia Bystrzyca Kł.
Zamek Kamieniec Ząbk.
3:2
13
Polonia Bystrzyca Kł.
Zieloni Łagiewniki
2:5
17
Piast Nowa Ruda
Polonia Bystrzyca Kł.
1:1
18
Polonia Bystrzyca Kł.
Nysa Kłodzko
1:2
21
AKS Strzegom
Polonia Bystrzyca Kł.
3:0 v.o.
19
Zagłębie Wałbrzych
Polonia Bystrzyca Kł.
2:4
23
MKS Szczawno-Zdrój
Polonia Bystrzyca Kł.
1:0
22
Polonia Bystrzyca Kł.
Zjednoczeni Żarów
1:2
24
Stal Świdnica
Polonia Bystrzyca Kł.
7:0
25
Polonia Bystrzyca Kł.
Victoria Świebodzice
6:0
20
Polonia Bystrzyca Kł.
Bielawianka Bielawa
7:1
26
Piławianka Piława Grn.
Polonia Bystrzyca Kł.
4:5
27
Polonia Bystrzyca Kł.
Górnik Boguszów-Gorce
8:3
28
Zieloni Łagiewniki
Polonia Bystrzyca Kł.
1:1
29
Polonia Bystrzyca Kł.
Zjednoczeni Ścinawka Śr.
4:2
30
Zamek Kamieniec Ząbk.
Polonia Bystrzyca Kł.
0:3
16
Karolina Jaworzyna Śl.
Polonia Bystrzyca Kł.
0:3 v.o.

Statystyki bramek

 
Wszystkie
U siebie
Na wyjeździe
 
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Strzelone gole
76
2.53
51
3.40
25
1.67
Stracone bramki
79
2.63
33
2.20
46
3.07

Podsumowanie drużyny

 
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
Bramki
RAZEM
13 (43.33%)
2 (6.67%)
15 (50.00%)
76-79 [-3]
U SIEBIE
9 (60.00%)
0 (0.00%)
6 (40.00%)
51-33 [18]
WYJAZD
4 (26.67%)
2 (13.33%)
9 (60.00%)
25-46 [-21]


  » Logowanie   
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Następny Mecz   
Rywal:

Iskra Jaszkowa Dln.

Rozgrywki: Sparing
Miejsce: Jaszkowa Dolna
Data: 26.07.2017 - 18:30

  » Seniorzy - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Juniorzy - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Młodziki Gr.I - Tabela   
  » Następny mecz   
Drużyna nie rozgrywa w najbliższym czasie żadnego spotkania
  » Orliki Gr.II - Tabela   
  » Reklama   

 

Jeśli chciałbyś zareklamować się na naszej stronie za jedyne 100 PLN/rok skontaktuj się z administratorem strony:

mateusz123

Styl wykona: Bunik & PatrykSpec
CMS: PHP-Fusion